PDA

View Full Version : Каква е причината ???



Pandaa
07-28-2014, 17:08
Здравейте, преди една година една моя братовчедка ме запозна с най-добрия си приятел по телефона. Първоначално и на двамата ни беше много неудобно и нямаше за какво да си говорим, но после се случи. Започнахме да си пишем. Искахме да се видим и така нататък. Осъзнах, че имам чувства към него и споделих с нея. И тя каза да се откажа, и че няма смисъл. Нямало да може да се виждаме и той не си заслужавал. Въпреки това продължавах да си пиша с него. Той ме караше да се чувствам специална всяка вечер. Казваше ми мили неща. Решихме да се видим, но проваляше всичко. ( Нямам представа защо го правеше.) Казваха ми че няма да се получи и да се откажа всеки ден. Явно и на него са го казвали. Така и спряхме да си пишем толкова често края на лятото.
И аз уж преодолях всичко.
Сега вече той си има приятелка и твърди, че я обича. ( колко е вярно само той си знае )
Когато разбрах се почувствах наранена. От време на време той ми пише. Когато ми пише сърцето ми почва да тупти толкова силно, че си мисля, че ще изскочи. Почнахме да си пращаме снимки в snapchat. Той започна да ми праща снимки на тялото си и т.н. Моите приятели казаха, че ще разваля връзката на момчето и спрях да му пращам снимки.
Скоро стана една година от както се запознахме и аз се чувствам гадно.(не знам точно и аз)
Въпросът ми е: Защо според вас братовчедка ми проваляше всичко? ( тя имаше гадже през това време )
Той направи лятото ми специално. На 15 съм и съм много объркана. Моля помогнете. ( Ако може без това, че съм малка и филмирана и т.н Просто ми трябва помощ, а никой от приятелите ми не ме разбира. ) ;(

FemaleEyes
07-28-2014, 17:29
Какво да ти кажа, вие момичетата харесвате женкарите а не нормалните момчета. Заслужаваш и по-лошо. И ако искаш съвет ето ти. Яж, пий, легни спи и за утре не мисли. Подходящото момче ще дойде само и ти няма нужда да го търсиш. Освен това си само на 15 и имаш време.

Gad
07-28-2014, 17:32
Какво да ти кажа, вие момичетата харесвате женкарите а не нормалните момчета. Заслужаваш и по-лошо. И ако искаш съвет ето ти. Яж, пий, легни спи и за утре не мисли. Подходящото момче ще дойде само и ти няма нужда да го търсиш. Освен това си само на 15 и имаш време.

Ех, приятелю с този отговор ми напълни душата ^_^, точно същото си мислех.

Gad
07-28-2014, 17:34
Здравейте, преди една година една моя братовчедка ме запозна с най-добрия си приятел по телефона. Първоначално и на двамата ни беше много неудобно и нямаше за какво да си говорим, но после се случи. Започнахме да си пишем. Искахме да се видим и така нататък. Осъзнах, че имам чувства към него и споделих с нея. И тя каза да се откажа, и че няма смисъл. Нямало да може да се виждаме и той не си заслужавал. Въпреки това продължавах да си пиша с него. Той ме караше да се чувствам специална всяка вечер. Казваше ми мили неща. Решихме да се видим, но проваляше всичко. ( Нямам представа защо го правеше.) Казваха ми че няма да се получи и да се откажа всеки ден. Явно и на него са го казвали. Така и спряхме да си пишем толкова често края на лятото.
И аз уж преодолях всичко.
Сега вече той си има приятелка и твърди, че я обича. ( колко е вярно само той си знае )
Когато разбрах се почувствах наранена. От време на време той ми пише. Когато ми пише сърцето ми почва да тупти толкова силно, че си мисля, че ще изскочи. Почнахме да си пращаме снимки в snapchat. Той започна да ми праща снимки на тялото си и т.н. Моите приятели казаха, че ще разваля връзката на момчето и спрях да му пращам снимки.
Скоро стана една година от както се запознахме и аз се чувствам гадно.(не знам точно и аз)
Въпросът ми е: Защо според вас братовчедка ми проваляше всичко? ( тя имаше гадже през това време )
Той направи лятото ми специално. На 15 съм и съм много объркана. Моля помогнете. ( Ако може без това, че съм малка и филмирана и т.н Просто ми трябва помощ, а никой от приятелите ми не ме разбира. ) ;(

Панда, при мен се случи същата история, като твоята само, че аз(момчето) бях на твоето място в историята, и да чувството е гадно, опитай се да го забравиш и продължавай напред, а за твоята братовчедка явно е тъпа завистлива к*чка.

FemaleEyes
07-28-2014, 17:35
Ех, приятелю с този отговор ми напълни душата ^_^, точно същото си мислех.

Като прочетох темата ти разбрах че начина на мислене ни е еднакъв. Само дето аз не съм интелигентен и съм 100% асоциален.

Gad
07-28-2014, 17:37
Като прочетох темата ти разбрах че начина на мислене ни е еднакъв. Само дето аз не съм интелигентен и съм 100% асоциален.
И аз не съм, не се бой.. :D

Pandaa
07-28-2014, 17:51
Какво да ти кажа, вие момичетата харесвате женкарите а не нормалните момчета. Заслужаваш и по-лошо. И ако искаш съвет ето ти. Яж, пий, легни спи и за утре не мисли. Подходящото момче ще дойде само и ти няма нужда да го търсиш. Освен това си само на 15 и имаш време.

Той не е женкар.

Pandaa
07-28-2014, 17:55
Панда, при мен се случи същата история, като твоята само, че аз(момчето) бях на твоето място в историята, и да чувството е гадно, опитай се да го забравиш и продължавай напред, а за твоята братовчедка явно е тъпа завистлива к*чка.

Лесно е да се каже "забрави", но не е толкова лесно. Опитвам. Благодаря за съвета.

FemaleEyes
07-28-2014, 17:55
Той не е женкар.

Е как да не е? Не вярвам да пише мило защото е мил. И ако не беше женкар ти нямаше толкова лесно да му се лепнеш.

Getyourfreakon
07-28-2014, 18:05
Защо не я питаш тактично защо е проваляла нещата? Най-възможното е да е ревнувала.
А иначе спираш да му пишеш, щото така е кофти за теб и по-трудно ще го забравиш.

HollyGolightly
07-28-2014, 18:17
Какво да ти кажа, вие момичетата харесвате женкарите а не нормалните момчета. Заслужаваш и по-лошо. И ако искаш съвет ето ти. Яж, пий, легни спи и за утре не мисли. Подходящото момче ще дойде само и ти няма нужда да го търсиш. Освен това си само на 15 и имаш време.
Как разбра, че той е женкар, и че тя заслужава и по-лошо? Не спирам да се изненадвам колко много хора със специални способности има в този сайт.

Авторке, това че братовчедка ти си е имала приятел, не означава, че не е била хвърлила око на това момче. Другият вариант е, наистина той да не е стока и да е искала да те предпази, но да не е разбрала че всъшност те е наранила, като се бърка в живота ти.
Говори сериозно с него и го попитай какво всъшност иска от теб.

Pandaa
07-28-2014, 18:23
Е как да не е? Не вярвам да пише мило защото е мил. И ако не беше женкар ти нямаше толкова лесно да му се лепнеш.

И ти как по точно разбра, че той е женкар? Това, че едно момче се държи мило може би означава нещо, като например, че има чувства и не е боклук като другите! Приемете, че момчетата могат да бъдат мили! И аз вярвам, че всички са идиоти и боклуци! Има и изключение и той е от тези изключения!!

girlwithblueeyes
07-28-2014, 18:27
Вие въобще ли не сте се виждaли?

Pandaa
07-28-2014, 18:28
Вие въобще ли не сте се виждaли?

Не, не сме се виждали, защото тя ни пречеше през повечето време. Само във фейсбук.
Моля без хейт!

Pandaa
07-28-2014, 18:29
Защо не я питаш тактично защо е проваляла нещата? Най-възможното е да е ревнувала.
А иначе спираш да му пишеш, щото така е кофти за теб и по-трудно ще го забравиш.


Ще го имам в предвид, благодаря :)

Pandaa
07-28-2014, 18:30
Как разбра, че той е женкар, и че тя заслужава и по-лошо? Не спирам да се изненадвам колко много хора със специални способности има в този сайт.

Авторке, това че братовчедка ти си е имала приятел, не означава, че не е била хвърлила око на това момче. Другият вариант е, наистина той да не е стока и да е искала да те предпази, но да не е разбрала че всъшност те е наранила, като се бърка в живота ти.
Говори сериозно с него и го попитай какво всъшност иска от теб.


Не мисля, че е имала нещо към него, защото не е неин тип момче. Може и да не го познавам като нея, но знам, че той не е като другите момчета. Той е мил и лека странен по негов начин. Точно за това го и харесвам/харесвах. Може просто да не е мислила, че наистина имам чувства към него. Може просто така е било написано ... за жалост или за щастие. Не знам.
Не мисля, че една година по-късно аз имам място там. Той си има приятелка, а аз не съм такава ку*ка, че да му се мешам във връзката. Дано е щастлив, а аз ще продължа на пред сама.

Благодаря ти за съвета :)

girlwithblueeyes
07-28-2014, 18:40
Еххх тaя брaтовчедкa е всесилнa;).
Влюбилa си се в интернет обрaз,не в реaлен човек.Нищо не може дa сръвни контaктa лице в лице дори денонощните чaтове.Дa може дa е много точно момче,дa те е хaресвaл,но отношениятa ви ,не сa толковa пълноценни зa него.Нaпълно е възможно дa обичa приятелкaтa си ,все пaк се виждaт,зaедно сa.

Той нa колко е .Aко е ?

RapExotic
07-28-2014, 19:26
Не, не сме се виждали, защото тя ни пречеше през повечето време. Само във фейсбук.
Моля без хейт!

Ето с това трябваше да започнеш темата.

Първо ти не си се запознавала с НЕГО, а с акаунта му във Фейсбук. Второ ти не изпитваш чувства към НЕГО, а към образа му в чата. И трето ти не ГО познаваш, а твърдиш, че не е женкар, че е свестен и мил. Е как разбра? От къде знаеш, че докато си пише с теб не си пише с още 10 момичета по същия начин? Твърде наивна си и страдаш за нещо, което реално не съществува или поне не е такова, каквото си го представяш. А братовчедка ти най-вероятно не ти дава да се виждате от приятелска ревност.

Не го примай като "хейт", ама това е истината.

Pandaa
07-28-2014, 19:39
Ето с това трябваше да започнеш темата.

Първо ти не си се запознавала с НЕГО, а с акаунта му във Фейсбук. Второ ти не изпитваш чувства към НЕГО, а към образа му в чата. И трето ти не ГО познаваш, а твърдиш, че не е женкар, че е свестен и мил. Е как разбра? От къде знаеш, че докато си пише с теб не си пише с още 10 момичета по същия начин? Твърде наивна си и страдаш за нещо, което реално не съществува или поне не е такова, каквото си го представяш. А братовчедка ти най-вероятно не ти дава да се виждате от приятелска ревност.

Не го примай като "хейт", ама това е истината.

Не го приемам като хейт. :) Да може да сме си писали само и говорили, но това което казваше беше реално. Това което ми казваше беше истинския той! Знам това, защото го опознах доста добре. И искахме да се видим, но като не сме от един и същи район не стана, а и тя прецакваше нещата. Точно така се е завързала и връзката му с новото му гадже. Знам, че може да си е писал, но това което казваше на мен не го беше казвал на друга. И съм сигурна, защото имаме общи познати, а той не е такъв човек! Той не е като другите момчета и в това съм сигурна! И отлично знам, че не е женкар!!!!

Pandaa
07-28-2014, 19:40
Еххх тaя брaтовчедкa е всесилнa;).
Влюбилa си се в интернет обрaз,не в реaлен човек.Нищо не може дa сръвни контaктa лице в лице дори денонощните чaтове.Дa може дa е много точно момче,дa те е хaресвaл,но отношениятa ви ,не сa толковa пълноценни зa него.Нaпълно е възможно дa обичa приятелкaтa си ,все пaк се виждaт,зaедно сa.

Той нa колко е .Aко е ?

Съгласна съм! Исках да се видим, но не се получи. Може би така е било писано.

На 16 е.

TheMorfeiii
07-28-2014, 20:55
И ти как по точно разбра, че той е женкар? Това, че едно момче се държи мило може би означава нещо, като например, че има чувства и не е боклук като другите! Приемете, че момчетата могат да бъдат мили! И аз вярвам, че всички са идиоти и боклуци! Има и изключение и той е от тези изключения!!

В интерес на истината има мили момчета. Така че не всички са женкари.

hey.mistery
07-28-2014, 21:44
Не сте се виждали на живо, значи въобще не може и да се говори за кой знае какви чувства. Може да ти е бил приятен като сте си писали, но на живо може да не усетиш същите чувства. Ти си на 15, ще срещнеш много други момчета и със сигурност по-добри от него, няма смисъл да се впрягаш толкова.
Доколкото до братовчедка ти, може би и тя го е харесвала или наистина е знаела, че не си заслужава и е искала да те предпази. Писал ти е мили неща, но не се знае дали през това време не е писал същите неща и на други.
Усмихни се и гледай напред, живота не е само момчета и връзки.

FemaleEyes
07-28-2014, 23:26
Аз никога не съм имал мил приятел(момче съм). Винаги съм бил общителен с хората и съм имал много приятели, и приятелки(но нищо повече). Никога не съм срещал мил човек. Аз малко съм развил умение да манипулирам хората и милите приказки са в основата на това да манипулираш момичета. Почти всеки женкар почва с мили приказки. Той е женкар но дори ТИ не го осъзнаваш. Аз разбирам човешката психика и мога да ти дам отговор на почти всеки един въпрос.

HollyGolightly
07-29-2014, 02:16
Аз никога не съм имал мил приятел(момче съм). Винаги съм бил общителен с хората и съм имал много приятели, и приятелки(но нищо повече). Никога не съм срещал мил човек. Аз малко съм развил умение да манипулирам хората и милите приказки са в основата на това да манипулираш момичета. Почти всеки женкар почва с мили приказки. Той е женкар но дори ТИ не го осъзнаваш. Аз разбирам човешката психика и мога да ти дам отговор на почти всеки един въпрос.
Това, което казваш е много тъжно и определено не знаеш нищо за "човешката психика"

Pandaa
07-29-2014, 09:32
Аз никога не съм имал мил приятел(момче съм). Винаги съм бил общителен с хората и съм имал много приятели, и приятелки(но нищо повече). Никога не съм срещал мил човек. Аз малко съм развил умение да манипулирам хората и милите приказки са в основата на това да манипулираш момичета. Почти всеки женкар почва с мили приказки. Той е женкар но дори ТИ не го осъзнаваш. Аз разбирам човешката психика и мога да ти дам отговор на почти всеки един въпрос.

Мисля, че знам че не е женкар. Кое го прави женкар, че е на 16 и има за първи път връзка ли ? Много лесно съдите хората само от няколко думи и вече е женкар. Това, че е мил не го прави такъв! Нищо не разбираш от човешката психика!

babatigosho
08-17-2014, 22:07
Аз никога не съм имал мил приятел(момче съм). Винаги съм бил общителен с хората и съм имал много приятели, и приятелки(но нищо повече). Никога не съм срещал мил човек. Аз малко съм развил умение да манипулирам хората и милите приказки са в основата на това да манипулираш момичета. Почти всеки женкар почва с мили приказки. Той е женкар но дори ТИ не го осъзнаваш. Аз разбирам човешката психика и мога да ти дам отговор на почти всеки един въпрос.

Не е задължително да се говори с крайности и тежки твърдения, за да се привлече вниманието на околните. Понякога простото линейно общуване казва повече и се оценява по-високо. Най-малкото за желанието ти да не навлизаш в емоционалното лично пространство на другите.

Към авторката - предполагам, че ще минеш бързо на друг етап и ще се разсеяш по какъвто начин намериш или с когото намериш. Но важното е да гледаш на тази случка (не я наричай нищо повече, защото ще сгрешиш) като на житейски урок. Ще се усмихваш наум след време от спомените, обещавам ти. Приятно порастване.

FemaleEyes
08-19-2014, 00:40
Мисля, че знам че не е женкар. Кое го прави женкар, че е на 16 и има за първи път връзка ли ? Много лесно съдите хората само от няколко думи и вече е женкар. Това, че е мил не го прави такъв! Нищо не разбираш от човешката психика!

Не си казала че има за първи път връзка. Изобщо не ме познаваш но дори и да ме познаваше пак нямаше да знаеш напълно какъв човек съм.

fifince93
08-19-2014, 07:50
Според мен се чувстваш кофти, защото си имала голямо желание да го видиш, но това така и не се е осъществило. Поради тази причина желанието ти да се видите расте все повече и повече и едва ли не, в твоето съзнание той се превръща в някакъв невероятен човек към който си много привързана. Има голям шанс, когато видиш този "недосегаем" човек на живо да останеш разочарована, защото хората зад компютъра са едни, но живо са различни :). И нищо лично към момчетата, но щом е на 16 и сега е започнал първата си връзка едва ли ще му бъде последната, защото сега ще види колко му е интересно и ще иска да опита и с други момичета :). Недей да страдаш човекът за теб ще се появи имаш още много време. Може би просто не е трябвало да изживяваш тази "връзка", защото може би е щяло само да страдаш от нея. Погледни го от добрата страна. Успех!