PDA

View Full Version : Не знам причината...



voron
08-13-2014, 11:03
Много момичата ме скъсаха или отсвириха последно време... може би проблема е в мен или пък както каза една моя добра приятелка "Избираш си момичета, от които не можеш да очакваш нищо сериозно."
Повечето момичета до сега, които съм харесвал са ме искали за приятел или приятел за секс...знам, че проблема не е във външния ми вид, може би малко характера ми е по-странен, защото съм по-сериозен човек и малко по-мълчалив, не обичам да говоря когато няма какво да кажа.. може би това ми е минус, но при всяко положение това постоянно отхвърляне от няколко години насам ми се отпечата като белег на душата и при последното момиче, което ми каза, че няма как да сме нещо повече от приятели ми е много странно, не съм тъжен, но не съм и радостен... по-скоро притеснен, защото най-хубавите ми години минават без момиче до мен... има някакъв проблем и не знам как да разбера какъв е точно, просто лош късмет или пък аз съм нещо нестандартен и не се харесвам на момичетата.
Моля без ненужни нападки и през последните 2 години съм харесал 3 момичета, така че и мнението за това, че на всяка цена искам гажде и изглеждам жалък, може да го пропуснеме.:)

Chimairah
08-13-2014, 11:13
може би малко характера ми е по-странен, защото съм по-сериозен човек и малко по-мълчалив, не обичам да говоря когато няма какво да кажа.. може би това ми е минус
аз личнко не го намирам за минус... : )
Иначе по темата.. на колко години си? .. обикновено между 15 и 17-18 години момичетата отсвирват свестните момчета и си търсят само някакви боклуци.... не се притеснявай.. ще намериш истинската и тя ще те оценява и обича .. просто моментът явно още не е дошъл... и винаги бъди себе си .. ако не те харесват такъв, какъвто си, значи не те заслужават ;)

AngelBelchev
08-13-2014, 11:14
Твърде си внимателен и нерешителен. "Нападай" ги повече и не чакай много много преди да направиш крачката. Иначе попаднеш ли във Friend зоната - GG.

paradosou
08-13-2014, 11:20
знам, че проблема не е във външния ми вид, може би малко характера ми е по-странен, защото съм по-сериозен човек и малко по-мълчалив, не обичам да говоря когато няма какво да кажа.. може би това ми е минус
Е, ти ако се опитваш да си универсализираш характера... Замисли се за другата гледна точка - странностите, ако са приятни /въпреки че това е стабилно субективно/, лесно те открояват в положителния смисъл ;р. Ок е, че не обичаш да говориш, когато няма какво да кажеш. Момче си все пак 8-) 8-) 8-).
Направи ми впечатление, че казваш, че често се случва момичетата да те искат за секс. Щом е така, предполагам знаеш как да се държиш, за да ги привличаш като момче. Получава се обаче разминавка - хем някои те искат сексуално, хем пък други те офертират да сте просто приятели. Мадамите отписват идеята за връзка най-вече когато го няма точно сексуалното, когато липсват привличането и "химията", както се казва. Странна история e при теб.
Предлагам да разкажеш по-подробно досега какво се е случвало - как сте се запознавали, ти как си се държал, те как са реагирали, намесвали ли са се някакви външни влияния... Хрумват ми предположения, обаче, ако ги кажа сега, няма да бъдат нищо повече от изстрeли в тъмното :).

voron
08-15-2014, 22:13
Е, ти ако се опитваш да си универсализираш характера... Замисли се за другата гледна точка - странностите, ако са приятни /въпреки че това е стабилно субективно/, лесно те открояват в положителния смисъл ;р. Ок е, че не обичаш да говориш, когато няма какво да кажеш. Момче си все пак 8-) 8-) 8-).
Направи ми впечатление, че казваш, че често се случва момичетата да те искат за секс. Щом е така, предполагам знаеш как да се държиш, за да ги привличаш като момче. Получава се обаче разминавка - хем някои те искат сексуално, хем пък други те офертират да сте просто приятели. Мадамите отписват идеята за връзка най-вече когато го няма точно сексуалното, когато липсват привличането и "химията", както се казва. Странна история e при теб.
Предлагам да разкажеш по-подробно досега какво се е случвало - как сте се запознавали, ти как си се държал, те как са реагирали, намесвали ли са се някакви външни влияния... Хрумват ми предположения, обаче, ако ги кажа сега, няма да бъдат нищо повече от изстрeли в тъмното :).
По принцип винаги е имало някакъв флирт между мен и момичето преди да се пробвам.
Между другото това момиче, за което писах, реши да ме покани да излезнем и излезнахме, но нищо по-различно от обичайното освен, че се държеше малко по-странно, не знам как точно да го обесня, начина, по който ми говореше и се държеше с мен беше доста по различен от обичайното (не в лошия смисъл).
Вече много се здухвам, не знам какво да си мисля и как да реагирам, постоянно я засичам някъде и не издържам, по-принцип съм се научил през годините да не ми пука... знам, че ще има друга, но какъв човек трябва да си, че да се въздържиш да не изпитваш нищо към нея или пък да не ти е гадно, когато видиш нещо мило и прекрасно за теб...когато усмивката й или просто гласа й те прави щастлив и знаеш, че тя не иска да е с теб?
Всяко едно нещо, ако го прегънеш достатъчно силно се пречупва, не знам или имам много лош късмет предвид, че момичето, което искам, не ме иска и постоянно се засичаме, или просто съдбата ми е много кофти...как бихте реагирали на мое място? Аз не я търся, оставил съм се на течението, защото до сега винаги аз съм се пробвал да водя нещата аз да покажа, че искам, но вече просто не мога така, ако тя ме иска предполагам ще го покаже.

tigity
08-15-2014, 22:35
На колко си години ?

voron
08-16-2014, 10:37
На колко си години ?


20 години

sweety933
08-16-2014, 11:22
Държиш ли се прекалено мило с момичетата?Някои такива ги слагат във "френдзоната" ... Не знам и аз, явно не си попаднал на момиче, което да те вземе на сериозно, но не ми се вярва да е заради това, че си мълчалив.

voron
08-16-2014, 16:43
Прекалено мило не, но се държа мило да.