PDA

View Full Version : Има ли пичове които ги кефи да носят смъкнати дънки ?



kosharata
08-20-2014, 20:15
Незнам защо, но имам нещо като фетиш към смъкнатите дънки много ме кефът дали има и други момчета които им харесва да носят с кеф такива дънки ? скайпа ми е omazanija

odekolon
08-20-2014, 22:49
Преди много се носеха ,сега вече не . Аз лично не искам да ми гледат задника и бельото и предпочитам да съм в представителен вид. :D

Christinna
08-20-2014, 23:29
много готино изглежда да си като насран, носи ги така

HollyGolightly
08-21-2014, 01:41
Не само, че е грозно, ами и изглежда страшно неудобно, вървят полу-клекнали с присвити колене и изгърбени, за да могат все пак да си задържат дънките на някаква височина. Не разбирам как може на някой да му харесва да се носи така.

dimitar_ak
08-21-2014, 12:03
Правило номер три:
Разбирам, че се смята за модерно, момчетата на твоята възраст да носят панталоните си паднали. Моля те, не го приемай като обида, но ти и приятелите ти сте абсолютни идиоти. И все пак, бих искал да се изясним по този въпрос, за това ти предлагам един компромисен вариант: Може да идваш тук с бельо над дънките, 10 размера по-големи от нормалното, няма проблем. Както и да е, но ако панталона ти по някакъв начин се изхлузи докато си на среща с дъщеря ми, ще си взема пистолета за пирони и ще се уверя, че е закрепен високо на кръста ти.

$$alex$$
08-21-2014, 12:15
Аз нося леко смъкнати.

baby_baby
08-21-2014, 12:21
ужаС тва е на-грозното нещо което съм виждала

deitona22
08-21-2014, 19:23
Преди години се носеха,сега ги носят само "генстерите"

$$alex$$
08-21-2014, 19:28
ужаС тва е на-грозното нещо което съм виждала
Не ви разбирам автора пита дали има такива който носят смъкнати дънки!
Не ви пита дали ви харесва

$$alex$$
08-21-2014, 19:29
ужаС тва е на-грозното нещо което съм виждала
Не ви разбирам автора пита дали има такива който носят смъкнати дънки!
Не ви пита дали ви харесва

Ouroboros
08-21-2014, 20:44
Грозно, неудобно и му е отминала модата.

Waaazzaaaap
08-21-2014, 21:34
Много е тъпо това :D освен за някой скапан #swagger

hey.mistery
08-21-2014, 21:37
Не мисля, че носенето на такива дънки се води за фетиш.
Въпрос на вкус, на мен не ми харесва особено, но щом се чувстваш комфортно в тях (ако това въобще е така) носи си ги, има и други като теб, не си първия, нито последния.

WhereIsMyCrown
08-28-2014, 10:24
Аз нося такива и съм момиче :D просто ме кефят, а и skinny дънките не са ми удобни

Sisi Doncheva
08-28-2014, 10:31
Аз нося такива и съм момиче :D просто ме кефят, а и skinny дънките не са ми удобни
Ne go razbiram tva ama shtom ti haresva davaj - podkrepqm te momiche!!:D

sevdaka1
08-28-2014, 14:15
найн либедих, найн

the_black_mamba
08-28-2014, 21:03
Правило номер три:
Разбирам, че се смята за модерно, момчетата на твоята възраст да носят панталоните си паднали. Моля те, не го приемай като обида, но ти и приятелите ти сте абсолютни идиоти. И все пак, бих искал да се изясним по този въпрос, за това ти предлагам един компромисен вариант: Може да идваш тук с бельо над дънките, 10 размера по-големи от нормалното, няма проблем. Както и да е, но ако панталона ти по някакъв начин се изхлузи докато си на среща с дъщеря ми, ще си взема пистолета за пирони и ще се уверя, че е закрепен високо на кръста ти.

хаха...''не го приемай като обида, ама си идиот'' :D :D :D е тва ме уби хДД

Иначе по темата и аз не харесвам смътнати дънки...момчетата изглеждат като насрани, а и така не се очертава хубаво дупето... момчетата не са единствените, които харесват дупета :D