PDA

View Full Version : Лесбийка съм, но правих секс с мъж. Може ли да се получи нещо между нас?



sexymomicheto
10-01-2014, 16:03
Разкрепостена съм много.От ученичка гледах момичетата от класа ми. След това гледах и голи снимки на жени и ми харесваха много. Намерих си приятелка в края на 12 клас. С нея правих секс за първи път. След няколко месеца тя ме заряза заради мъж. Тя ме лиза и това много ми хареса. Сега се запознах с едно момче, когато бях на дискотека. То беше нахално и след като му казах, че не си падам по момчета. Размених контакти с него. Изпрати ми снимка на която е облечен, като момиче. Определено ми хареса, как изглежда. Казах му, че е красив, като момиче. След това той се самопокани. Каза ми, че ще ми сготви вкусна манджа. Преди това му писах, че съм гладна. Пристигна в нас облечен, като момиче. Много вкусна мусака сготви и аз му налетях. Напомни ми за предишната ми приятелка, която готвеше вкусно. Той прави секс с мен. Лижеше ме много добре и ми вкара пениса си във вагината ми. Такъв оргазъм отдавна не бях изпитвала. Може ли да съм бисексулна? Да му дам ли шанс за връзка?

Dusty
10-01-2014, 17:46
Дай шанс на момчето, може и да си се объркала :)

Тодор
10-01-2014, 17:54
би или хомо...това са само временни неща!!! Дерзай !!! За да кажеш един ден с гордост "Щом съм го направила ,значи съм го искала!!!
https://www.youtube.com/watch?v=Sz3r3UJdCcU

Little Monster
10-01-2014, 19:13
На мене не ми звучи истинско това, което си написала.....

RapExotic
10-01-2014, 19:33
Тамън да се окаже, че си нормална.. Ама не, ти отново ще решиш, че си бисексуална..

xXxPETYAxXx
10-01-2014, 20:00
На мене не ми звучи истинско това, което си написала.....

Нали, особено след изречението "Пристигна в нас облечен, като момиче."...

HollyGolightly
10-01-2014, 21:23
:lol:
Как ви ги раждат мозъците такива глупости

baby_baby
10-01-2014, 21:53
ахахахахаха :lol:

analgin
10-01-2014, 22:51
Щом мусаката и сексът са добри, дай шанс на момчето, може пък да се получи нещо хубаво между вас

THEJOK3R
10-03-2014, 10:54
ДО ЮЖНИЯ ПОЛЮС ХОДИХ, ПАК НАВСЯКЪДЕ ВИЖДАХ ТЕ, ДЕЦАТА НА ТЕБ СИ КРЪСТИХ, ДРУГО ПОВЕЧЕ НЕ ПИТАЙ!