PDA

View Full Version : как да я спечеля ?



killara716
11-11-2014, 18:24
Здравейте
Така да започна ,че тази година съм 8ми клас и съм с едно момиче което ми беше привлякло вниманието от година и нещо ,но не мислех много за момичета,гаджета и т.н. тогава и не неправих почти нищо ,освем лека да я дранзя . Тази година нещо ме привлече повече в нея , няма как да го обясня ,но не мога да издържа да не се обърна поне 10 пъти в час само да я погледна . Направи и впечетление ,че я поглеждам чак след като няколко пъти се загледах в прекрасните и кафяви очи и искаше само да спра да го правя ,че я дразнеше .Започнах по малко да я гледам така и с нея започнахме малко повече да си говорим ( не че си говорим много де защото е с една моя стара приятелка с която бях 3 години и тя имала някакви симпати към мен ама не точно , както ми го обясни не била сигорна какво чуства и така ). Сега и въпроса какво да направя ,че да започнем да си говорим малко повече с нея , да не ме мисли за поредното момче което се интересува само от секс (както повечето ми приятели ,а те не спират да говорят за него) . Искам да и покажа ,че не съм като другите и искам да се получи нещо защото почти постояно мисля за нея ... Не мога да издържа и един ден без да и се порадвам дори и от далече ,но усещам ,че скоро няма да ми стига само да я гледам ....

the_black_mamba
11-11-2014, 19:34
Ами покани я да отидете на кино, защото е излязъл някой много хубав филм и искаш да го гледаш...Измисляй си причини да я видиш...да прекараш време с нея..или примерно докато чатите й кажи, че ти е мн скучно, защото цял ден няма какво да правиш и трябва да си седиш у вас...тогава може примерно да ти предложи да излезете...интересувай се повече от нея..питай я какво ще прави след училище...питай я как е...усмихвай се закачливо...това прави голямо впечатление...Шегувай се, но гледай да не я засегнеш... Не прибързвай ...не е нужно веднага да станете гаджета...първо най-добри приятели,после гаджета.в една връзка доверието и уважението са мн важни..дори на тази възраст... А ако те харесва обаче разбереш, че не иска да е с теб, заради приятелката й , която (доколкото разбрах) си пада по теб...обясни й, че това няма смсл, защото така и тримата ще страдате...вие двамата ще сте тъжни,защото няма да станете гаджета, а другото момиче обясни, че няма шанс,защото тя не е човекът, който ускорява фулса ти(давам пример) ами това е ,което мога да ти дам като съвет..надявам се нещата между вас да се получат.... Успех :)

RapExotic
11-12-2014, 18:54
тази година съм 8ми клас.... да не ме мисли за поредното момче което се интересува само от секс

Че как ще си помисли такова нещо .. тя е зряла дама с богат сексуален опит. Знае какво иска от живота.

GeorgiD
11-13-2014, 16:30
преди имаше едно момиче, което харесвах така супер многоо, на мен ми се получи по-лесно , при теб не знам как ще е, лошото е , че тя беше една година по-голяма от мене , а аз бях 8 ми клас , класната й ми беше по немски и всеки ден имахме при нея, тваа въпросното момиче всеки ден ни влизаше в часа и си се усмихвахмее взаимно ;д . понеже пътувахме заедно всяка сутрин в един автобус за 10-15 минути и си говорихмее, с усмивката става всичко или ако имаш плочки се съблечи при мене и тва действашее :ддддд и една сутрин тя дойде при мене и почнахме да си говорим , разбрах , че е ходила с един мой приятел и на другия ден ми беше супер тъпото и й пожелах много любов, следващия час го беше скъсалаа ама не беше същата тръпката. са ходя със едно друго момиче, не я обичам , ама пак като ми се усмихне и ми става готино . ;з