PDA

View Full Version : отново и отново за обезкосмяването



потребител77
01-01-2015, 18:09
Момичета някоя от вас обезкосмява ли си интимната зона (и отзад)с депилиращи ленти за тяло....моля ви споделете какви ползвате, болезнино ли е....все още не мога да се справя с това обезкосмяване там ...:( не искям козметик

bijou
01-01-2015, 18:30
По-добре си отиди на кола маска, няма какво толкова да се притесняваш, не си единствената. Боли си, но е за секунди и е 100 пъти по-ефективно от колкото лентичките.
Плюс сама отзад да се дърпаш, не знам как ще се чепиш и как ще го направиш, но на мен ми звучи доста неготино.
Ако пък толкоав държиш сама да се спряваш, продават бурканчета истински восък на Veet , който го притопляш на микровълнова, заедно с лентички. Той е по-добър от готовите лентички.

потребител77
01-02-2015, 13:53
Ами също до попитам....не могя да нося прашки с клин защото винаге стават мокри петна....как да избегна това :/

marilyn
01-03-2015, 22:34
Тия депилиращи ленти са голяма греда. Особено тия на Елеа и на Дева. Не хващат всички косми, трудно е да си правиш сама кола маска, изобщо с ленти не е оферта. Отиди на козметик, не яде хора.

zuzimuzivdeistvie
01-04-2015, 18:45
Не искаш козметик? Защо? Защото ще го уплашиш с твоята гориста повърхност ли? Препоръчвам ти да се намажеш с дебел слой бензин и една кибритена клечка би свършила добра работа. Успех, мое космато момиче!