PDA

View Full Version : Страх от секс?



minavon
01-03-2015, 16:15
Здравейте!
Напоследък се чувствам доста странно. От малко повече от година стоях на сухо, но от известно време имам приятел и се случи така, че преди два дена правихме секс. Всичко добре, но той беше притеснен в началото и му омекна, следователно и презервативът изсъхна. След като се оправи малкият проблем продължихме със същия презерватив, докато свършим. Той стана и веднага отиде да го провери, но когато се върна ми каза, че не го е надул с вода, а просто го е огледал. Следва още един рунд до банята. Провери го, де, и като се върна каза, че не е бил спукан или каквото и да било.
Проблемът, мисля, че е в мен, защото знам, че няма как да се е случило каквото и да било, но все пак съм притеснена. А и след толкова време извън играта мисля, че е нормално. Но все пак бих желала да чуя и вашето мнение.
Проблем ли е, че не сменихме презерватива и има ли опасност да се е случило нещо?

li0n
01-03-2015, 16:42
Всичко е наред според мен, но нека и някой по-компетентен да изкаже мнение.

paradosou
01-03-2015, 18:07
Няма да съм по темата, но... предвид заглавието, ако имаше, да кажем, емоционален проблем, проявяващ се под формата на страх, ситуацията щеше да е далееч по-сложна. В тоя ред на мисли - дишай 8-).

fls63
01-04-2015, 22:33
Мисля,че всичко ще е наред.Просто през времето в което си била на сухо си отвикнала от секса.И за това сега се чувстваш странно ;) А колко до момчето,може би трябва да го докосваш/целуваш повече,за да се почувства по-желан..и мисля че проблема ще се реши:) Успех.

draid
01-05-2015, 09:04
Ами аз никога не съм "надувал" презерватив с вода. Струва ми се крайно ненужно.

Иначе надали има и минимален шанс да си бременна. Гледай си кефа и не се филмирай толкова.

baby_baby
01-05-2015, 10:57
Няма никаква опасност и е за предпочитане да сменяте презерватива така че не се притеснявай