PDA

View Full Version : Какво става?



Evangelin
01-05-2015, 15:55
Здравейте, хора, искам да ви помоля за съвет, разбира се за момче. Клиширано, но факт. На 31.12.2014 се запознах с едно момче и прекарахме цяла нова година заедно. Той е най-добър приятел на момичето което ме покани (близка моя приятелка).
Историята е доста дълга, но нека да кажем, че измежду всичките предизвикателства и глупави игри които играхме накрая, моята приятелка, реши, че трябвят да ни оставят насаме (имаше още едно момиче) за да се "опознаем" и понеже първоначалното мълчание беше много неловко, започнахме да си говорим за някакви неща. Обсъждахме някакъв филм. Постепенно започнаха все по-често да излизат да "пушат" и ние все намирахме за какво да си говорим (филми, песни, играехме на всевъзможни игри, слушахме любимите песни на другия)
Та така имам 2 въпроса.
1) Има ли някакви симпатии към мен след като:
1 ми даде якето си 2 пъти и остана само по тениска макар, че беше много студено.
2 Взех едно Нести и той каза, че ще пие първи и в опит да го вземе ме прегърна
3 Играехме на една игра и го хванах, че лъже и затова реших да му бутна ръката и той разбра това и я хвана ( както пише в книгите"той преплете пръсти в моите) и после и другата.
4 Попита ме какъв тип момчета харесвам и аз описах един тип (за външен вид говорим) и той започна "Е то моята коса е подобен цвят. Малко по светла е ама почти"
5 когато трябваше да ме предизвиква нещо винаги казваше "ХМ..ми не знам.." и питаше най-добрата си приятелка, която винаги ни караше да правим нещо един на друг.

2)Да говоря ли с най-добрата му приятелка за това или ще се развие драма?

П.с. искам да кажа, че 1 му нямам фейцбука 1 защото той е от онези хора, които имат социален живот, а не висят само пред компютъра и 2 защото БФФто му изтъкна колко сме сладки заедно и как трябва да си разменим фейзбуците и на нас ни стана неловко. И 2 НЕ ГО ХАРЕСВАМ. Може да оспорвате, но е така. Имам симпатии, но не го познавам толкова отдавна, че да го харесвам. И пиша тази тема, защото всички останали опити за връзка при мен винаги са голяма драма. Мъча се да избегна това, така че ако може помощ.

ytfulm
01-05-2015, 16:04
И какво точно искаш , че не разбрах :Д не го харесваш ....
О и на колко сте години ?

ytfulm
01-05-2015, 16:06
1) Тои те харесва
2) НЕДЕИ ЩЕ ПРЕЕБЕШ РАБТАТА .

Evangelin
01-05-2015, 16:12
Защо всички трябва да се захващат на "НЕ ГО ХАРЕСВАМ" не го ок. Аз смятам, че за да харесваш някого трябва да го познаваш поне от 1 месец, за да знаеш поне малко за него, аи хората са едни когато ги срещнеш и после стават други ! Въпросът не е в това дали го харесвам или не, а в това, че ми е симпатичен и евентуално, ако се опознаем може нещо да стане нещо, но за да се опознаем трябва да излизаме, а за да го направим трябва да си уредим среща. Той не влиза в фейсбук. НЕ мога да му пиша, а ме е страх да кажа на Най-добрата му приятелка. С него не се засичаме по никакъв начин, а ако кажа нещо ще изглеждам жалка и пак ще се започнах драмите, които мразя!
Въпросът е: смятате ли, че има симпатии към мен и да питам ли НДПто му за съвет относно него?
На 15 съм!

Evangelin
01-05-2015, 16:13
И какво да правя? Да седя и да се правя, че нищо не е станало?

ytfulm
01-05-2015, 16:21
Еми излизаите още 1 месец , опознаи го и трагнете .... тои явно също иска да излизате заедно ........... пича си има симпатиите към теб щом ти отделя време и ти прави жестове .....

ytfulm
01-05-2015, 16:25
а за приятелката му нз. не сте в детската градина ... тои каза на ония , че тя го харесва ...

Evangelin
01-05-2015, 16:27
Ок, но как е въпросът? Излизайте 1 месец. :Д То звучи лесно, но като нямам връзка с човека се чувствам като в пещера. Без писане, без телефон, бе адрес. Седя си сама на тъмно и си мечтая. :Д Знам само къде учи...май.

ytfulm
01-05-2015, 16:30
телефон няма ли ?

Evangelin
01-05-2015, 16:38
Е той има ама аз му го нямам, а ако започна да разпитвам ще стане "Що да не го харесваш" и да 15 годишните също се държат като 5 годишни -__-. Мразя като казват "ти го поздрави значи се обичате". Тъпо е!
А единствения начин да му взема номерът му или адресът му без драми е да отида в училището му и да погледна в дневникът. Е не съм чак толкова отчаяна.

ytfulm
01-05-2015, 16:45
Е ти вече мн искаш ... , ако ти не дадеш зор няма да стане нищо ... :) А и незная как точно тои се даржи с теб , имам предвид ако наистина те харесваше е трябвало да ти иска поне номера или да си уговорите следваща среща !

Evangelin
01-05-2015, 16:59
Не знам. Искам да кажа. В петък ще се виждам с най-добрата му приятелка и няколко пъти и намекнах "Е доведи и някого когото познавам нямаме ли 1 момче (без идиотите от стария ми клас)като общ приятел?" При което тя каза "не" и общо взето освен проникването взлом друго не ми идва на ум :Д. И сега какво? От кого да му искам номера, като ние с него имаме само 1 общ приятел и това е НДПто му. (макар да смятам за странно да се обадя на напълно непознат за мен човек, но щом смятате, че е така) ;)