PDA

View Full Version : Какво ви очарова в противоположния пол?



lovemedo
02-09-2015, 12:57
Не става въпрос за харесване на даден типаж, а по скоро за нещо по-необикновено, индивидуално и нехарактерно.
Нещо, което ви прави силно впечатление или ви е повлияло в поведението/характера/физиката/езика на тялото на противоположния пол.

NomNomNom
02-09-2015, 12:58
Няма конкретни неща, или се харесвате , или не.
Има неща, които могат да те отблъснат по-скоро.

VinDiesel
02-09-2015, 13:08
Важно е всяко нещо, било то по външен вид или характер, просто да си пасват.

lovemedo
02-09-2015, 13:14
Важно е всяко нещо, било то по външен вид или характер, просто да си пасват.

Да си пасват кои?

nevermorevon
02-09-2015, 13:26
Усмивката на 1 момиче

VinDiesel
02-09-2015, 13:35
Да си пасват кои?

Примерно според външния си вид и тегло, да знаеш какво да облечеш. Според вида на лицето, да си подбереш прическа, която ти отива.

lovemedo
02-09-2015, 13:57
Примерно според външния си вид и тегло, да знаеш какво да облечеш. Според вида на лицето, да си подбереш прическа, която ти отива.

Това е важно, да, за всеки един човек. Но ти говориш за цялостно излъчване и външен вид. Аз питах за нещо конкретно, което отличава една жена от другите и я прави по-привлекателна от тях именно заради това нещо.

NomNomNom
02-09-2015, 14:52
Няма едно нещо, излъчването като цяло или те грабва, или не

an7raks
02-09-2015, 14:56
Няма едно нещо, излъчването като цяло или те грабва, или не

+
Или те грабва картинката като цяло, или не, не можеш да харесаш човек заради някоя негова точна черта. Не можеш да кажеш "Харесвам те заради очите ти, нищо че се обличаш и държиш като парцал"...

anonymous708973
02-09-2015, 15:39
Страхотно си задал темата, жалко, че не те разбират.

Очарова ме как гали сестра си по косата или й прави забележка, когато стои прегърбена; как си облича престилка, когато готви (по гащи!), защото знае, че го обожавам; как се различава смехът му в зависимост от естеството на ситуацията/вица; как говори с майка си; очарова ме как някой с такава сила може да е толкова, толкова нежен към малко котенце и т.н.

AnarchyBoy
02-09-2015, 16:30
Луфта е моят избор!
Няма ли луфт, слаба рИкия

lovemedo
02-09-2015, 18:05
+
Или те грабва картинката като цяло, или не, не можеш да харесаш човек заради някоя негова точна черта. Не можеш да кажеш "Харесвам те заради очите ти, нищо че се обличаш и държиш като парцал"...

Toва е повече от ясно... и нямах това предвид с въпроса си. Не харесваш някого заради една конкретна негова черта, но има неща, които те очароват в поведението му повече от други... като начина, по който се сгушва до теб приятелката ти или начина, по който те гледа/усмихва се/тръпчинката ѝ/косата ѝ, такива неща :)
Мисля, че съм задала ясно въпроса, но изглежда не е разбран правилно.

lovemedo
02-09-2015, 18:07
Страхотно си задал темата, жалко, че не те разбират.

Очарова ме как гали сестра си по косата или й прави забележка, когато стои прегърбена; как си облича престилка, когато готви (по гащи!), защото знае, че го обожавам; как се различава смехът му в зависимост от естеството на ситуацията/вица; как говори с майка си; очарова ме как някой с такава сила може да е толкова, толкова нежен към малко котенце и т.н.

Много адекватен отговор и е адски милооо :)

SpiritInBlack
02-09-2015, 18:10
Общо взето на всички ни харесва едно и също - приятен външен вид, начетеност близка до нашата, сходни виждания върху живота, хумор, отношението... Виж, възприятието ни относно тези неща са различни. За себе си мога да кажа, че съм излизам с толкова различни типажи момичета, че дори не мога да систематизирам какво точно ме е очаровало. Може би по какъв начин точно са съчетани индивидуалностите в цялото =).

Azoria
02-09-2015, 18:10
Забелязала съм,че понякога се заглеждам в рамена и гърбове, пръсти на ръцете, по-изпъкнала адамова ябълка, и други неща, които могат да се сметнат за "индивидуални и нехарактерни". :Д По-особено чувство за хумор, честност (дори когато е минус) и наблюдателност винаги ми правят впечатление.

li0n
02-09-2015, 18:46
Определено едно от нещата, които ме очароват в даден човек (от мъжки пол), е като си отмята косата назад. Намирам го за толкова сладко и непринудено.
А в моето си момченце си обичам как се сгушва като котенце в мен, като спинка колко спокоен изглежда. Като му е лигаво, как си е точно той в такива моменти и чувства, че може да се покаже такъв,какъвто е. Като си прехапе устната. Никой не го прави като него... Като цяло ей такива, мънички и на пръв поглед незабележими неща, които ми галят сърчицето. :)

tori
02-09-2015, 18:52
Понякога той просто си мърка и е тоооолкова сладичък. :3 И сутринта като се събудим, е един такъв сънен и ми се усмихва по един точно определен начин. И как ми хапе долната устна когато ме целува. И как си лежим и си ме гали и гушка. :3

VinDiesel
02-09-2015, 18:58
Това е важно, да, за всеки един човек. Но ти говориш за цялостно излъчване и външен вид. Аз питах за нещо конкретно, което отличава една жена от другите и я прави по-привлекателна от тях именно заради това нещо.

Ами всяка жена има конкретни черти, които я отличават от другите жени, все пак всички сме различни на външен вид и характер.
Например на една усмивката може да е много по-привлекателна от хиляди други. Звуците които издава при смях, може да звучат като симфония, а на хиляди други, като грухтене на диво прасе. Когато си влюбен в една жена, ти си влюбен не само защото външно е хубава, а си влюбен в нейните маниери и начина по който те целува, по който те докосва и други....

Аз лично с тоя пост много се обърках, не знам за теб. :D

lovemedo
02-09-2015, 19:47
Ами всяка жена има конкретни черти, които я отличават от другите жени, все пак всички сме различни на външен вид и характер.
Например на една усмивката може да е много по-привлекателна от хиляди други. Звуците които издава при смях, може да звучат като симфония, а на хиляди други, като грухтене на диво прасе. Когато си влюбен в една жена, ти си влюбен не само защото външно е хубава, а си влюбен в нейните маниери и начина по който те целува, по който те докосва и други....

Аз лично с тоя пост много се обърках, не знам за теб. :D

:D
За да не рискувам да те объркам още повече няма да продължа дискусията.

VinDiesel
02-09-2015, 19:52
Най-добре :D

bonfire
02-09-2015, 22:48
Очарова ме как е голям мъж, а усмивката му е една такава като на леко срамежливо хлапе, как му се променя тона на гласа, когато казва моето име, как е най-най добрата душичка, как очите му проблясват, когато говори за нещо, което го вълнува.. Очарова ме леко ироничното му чувство за хумор и това, че не прави плоски шеги, а такива само на място.
Когато някой е специален за теб и те кара да се чувстваш по онзи начин, всеки ден преоткриваш неща в него, които да те очароват :)

dammnn
02-10-2015, 00:58
За мен лично , най-важните неща са начинът , който изглежда и комуникацията. Тъй като човек се влюбва първо с очите , е много важно той/тя да те привлича физически , а на по-късен етап - и по всеки останал начин. Все пак всеки иска половинката му да изглежда добре. Освен това външният вид показва как човека отсреща се отнася към себе си. А колкото до комуникацията - без нея връзката няма да просъществува дълго.

TheDeath
02-10-2015, 05:46
Първото, което ме очарова в него беше усмивката му и деликатното чувство за хумор - това ми хареса на пръв поглед, а момента в , който разбрах, че го искам беше, когато очите ни се засякоха и видях някакви "искри" да преминават в тях... И после онази усмивка :) Той твърди, че в същия момент е разбрал, че аз съм човека, както аз разбрах, че той е човека.
Иначе обожавам, когато говори с колегите си на майчиния си език, много ми харесва, говори с малко по-покровителствен тон. С мен винаги разговаря по-нежно.
Иначе по принцип впечатление ми правят ръцете, пръстите и най-вече ноктите. Мразя мъже с мръсни нокти, въпреки, че неговата работа е доста мръсна, никога не си е позволявал да се появи с дори мъничко черничко под нокътя.

girlwithblueeyes
02-10-2015, 10:59
Много сладка тема .
Обичам когато го гледам как спортува толкова е отдаден чак понякога и мен не забалязва хаха.Харесва ми когато се ядоса и започне да говори на холандски:D обичам му странното чувство за хумор на което в началото доста се дразнех.Харесва ми когато забрави къде си оставил нещо и започне да се нерви .Обичам когато ме погали по устните и лекичко ме стисне за гушата направо умирам тогава и като ме погледне краката ми се топят.

Amélie
02-10-2015, 12:38
обичам това, че винаги не изпуска погледа ми, когато говорим и винаги търси един вид 'споделеност'. обичам, когато донесе бутилка вино, седнем на пода и говорим за изкуство, наше, чуждо, шарено. обичам, когато ми показва скромните си опити за поезия и внимателно следи със затаен дъх всяко мое помръдване и мисъл докато ги чета. обичам го, когато ме обича и ме вдъхновява. физически очите, косата, ръцете и устините винаги ми правят най-голямо впечетление.

OGCJ
02-12-2015, 18:00
Аз съм като детектор за сини очи хаха xD обожавам ги . Харесва ми също, когато вените са изпъкнали. Харесвам и мъже с брада, само ако им отива.

tuzaro
02-12-2015, 18:38
Аз харесвам ниски девойки с дълга коса

CoNviCt
02-12-2015, 18:51
Очароват ме тези момичета, които виждам в библиотеката, в книжарницата, в автобуса с книга в ръка, забили поглед в редовете. Сякаш нищо друго не съществува. А когато най-после вдигнат поглед(ако си достатъчно търпелив), очите им да се реят някъде, ей така, потънали в своя си свят. <3

Ivaaaaa
02-13-2015, 10:31
^толкова са масови и банални вече ):

май имам вече изграден тип. да излъчва тъмна енергия, да е дарк ;д. харесва ми, когато ме имитира /въртенето/присвиването на очите, зейналата уста :Д/. харесва ми, когато го дразня и цупи устни /понякога го правя само, за да предизвикам тази реакция/. харесва ми, когато сме навън, сред хора, пипаме се под масата :Д онзи поглед 'трябва да те чукам' /имам склонност към ексхибиционизъм/. харесва ми, че се държи с мен сякаш съм нещо много крехко и нежно и може да ме счупи. харесва ми, когато казва 'няма да стане' и подчертава думите си с жест като маха с ръка :Д. харесва ми, че мога да го изкарам извън кожата и в следващия момент, когато го докосна вече е забравил, че е бил сърдит. харесва ми, че се стреми да е 'в час' с моите интереси. харесва ми, че не егоист. напротив - щедро раздава чувствата си /на мен/.

харесваше ми ):

anonymous908491
02-13-2015, 15:53
Харесвам трътлести, с шини, ниски и най-добре да заекват, че ще говорят по-малко, а и другите мъже няма да им обръщат внимание.