PDA

View Full Version : Правители го понякога Момичета?



sp0rt666
04-14-2015, 23:43
Наскоро ми се случи да видя едно непознато момиче на едно Място където често посещавам и няколко пъти ни се засичаха погледите буквално като се обърна и тя ме гледаше от-горе до долу, след една седмица пак я видях на същото място и пак погледите ни се засичиха,
и реших да я намеря в фб, писах и уж - не ми отговори, пак писах: че искам да се запознаем,че е симпатична и красива (там пробвах щото не знаех да ли скоро пак ще я видя пък друг начин не виждах) На другия ден видях че го е "seen" и няма отговор..

След има няма седмица пак я засякох този път някакси надменно се държеше, знам ли мога и да бъркам, но погледа с който ме гледаше преди беше заменен със студен, безчувствен...

Да ли съм постъпил грешно като съм и писал такова нещо, че искам да я опозная и че е красива, или просто го прави за нарочно с някаква цел,.... защото нали Женското Не значи да, и Женското да значи не :D

На кратко ако към някой изпитвате някакви симпатии или го харесвате, правите ли обратното / никакво внимание/ студен поглед/, само с някаква цел...

Дори нз да ли точно съм се изразил, но както и да е.

BooBooKitty
04-15-2015, 00:37
Аз бих реагирала по същия начин, ако някое непознато момче ми напише същото.Как да ти кажа губи се магията, като ти завърти главата и ти започнеш да спамиш прекалено директни неща.Случи ми се нещо подобно, даже побликувах тема тук.Неприятно е като акъла ти избяга и започнеш да плямпаш много, в моя случай глупости.Всичко това се усеща и очевидно хората губят интерес, като си им в краката и се влачиш за внимание.Тъжно е че не проявяват разбиране, но е факт че е така, защото е отблъскващо. :( :( :(

RapExotic
04-15-2015, 16:55
Хората съвсем олигофренясаха с тоя фейсбук.. Човека стои пред теб, а ти го търсиш във фейсбук за да му пишеш.

Колко по-лесно е като те погледне да и кажеш едно "Здрасти"

anonymous908491
04-15-2015, 17:02
Аз бих реагирала по същия начин, ако някое непознато момче ми напише същото.Как да ти кажа губи се магията, като ти завърти главата и ти започнеш да спамиш прекалено директни неща.

Но ако ти напише, че си грозна и му се повръща от теб, ще тръгнеш да го гониш.

dreamwalker
04-15-2015, 18:02
Хората съвсем олигофренясаха с тоя фейсбук.. Човека стои пред теб, а ти го търсиш във фейсбук за да му пишеш.

Колко по-лесно е като те погледне да и кажеш едно "Здрасти"

...

marilyn
04-15-2015, 20:33
Да я беше заговорил на живо, вместо да я търсиш из фб. И да, явно не ти пише, защото не те харесва, иначе щеше да ти отговори.

sp0rt666
04-15-2015, 21:09
Ахам може и да така, но нали знаеш надеждата умира последна : )

sladura89
04-16-2015, 01:26
Едно не ми е ясно? Като е непозната как я намери във ФБ? :)

BooBooKitty
04-16-2015, 04:11
Но ако ти напише, че си грозна и му се повръща от теб, ще тръгнеш да го гониш.
Напротив, много ограничено мислиш.Не знам от къде придоби тази увереност, че знаеш как ще реагирам.Аз знам каква съм, не се засягам от подобно чуждо мнение (и то на непознат) при положение, че няма какво да променя относно външния ми вид.

SheIsWolf
04-17-2015, 19:35
Едно не ми е ясно? Като е непозната как я намери във ФБ? :)

+

anonymous908491
04-17-2015, 19:40
при положение, че няма какво да променя относно външния ми вид.

Сигурна ли си, че си момиче ?

sladura89
04-17-2015, 23:44
Стига сте се закачали с BooBooKitty какво против момичето имате???

jghgh
04-18-2015, 06:57
типично кифленско поведение :д
щом покажеш интерес и вече й се качват акциите.. такива като нея за това живеят, някой да им покаже интерес, че да се надуят като пуйки
и да, има го и тоя момент, че повечето момичета искат да има игра, гонене-бягане, да те проучва, да се "чуди" дали я харесваш и т.н.; ти прекалено рано си й дал отговора и вече й е все тая. чист нарцисизъм си е това, игри на егото
но в тая възраст е така, а други хора изобщо не го израстват това

тъжно, а
в "любовта" много често има гордост, его, игри и манипулации, и всичко друго, само не и любов.
но това е логиката :д


зарязвай я тази и грам, ама грам не й обръщай внимание, нека се скофти малко.
като нищо и да стане изведнъж много "влюбена", като я замениш с друга

BooBooKitty
04-20-2015, 02:52
Сигурна ли си, че си момиче ?
А ти сигурен ли си, че си човек?

BooBooKitty
04-20-2015, 02:53
Стига сте се закачали с BooBooKitty какво против момичето имате???
Мерси, много мило от твоя страна :)

sladura89
04-20-2015, 07:18
Мерси, много мило от твоя страна :)

Моля няма проблем! Когато мога помагам. :)

KristaY
04-20-2015, 10:44
къв си мухльо.. при няколко случайни срещи, язва ли щеше да получиш, ако и беше казал "здрасти"?

deStroyeR_
04-21-2015, 14:05
BooBooKitty Няма какво да промениш ? Тва прозвуча се едно си някой модел от холивуд :D

DevilWish
04-22-2015, 19:46
Аз бих реагирала по същия начин, ако някое непознато момче ми напише същото.Как да ти кажа губи се магията, като ти завърти главата и ти започнеш да спамиш прекалено директни неща.Случи ми се нещо подобно, даже побликувах тема тук.Неприятно е като акъла ти избяга и започнеш да плямпаш много, в моя случай глупости.Всичко това се усеща и очевидно хората губят интерес, като си им в краката и се влачиш за внимание.Тъжно е че не проявяват разбиране, но е факт че е така, защото е отблъскващо. :( :( :(
Мхм и аз бях така на тийнейджърските си години и мен ми беше по приятно аз да гоня някой дето се вика.