PDA

View Full Version : Какво да направя за да се задържим?



yamaha436
09-02-2015, 19:41
Здравейте аз съм момче на 16 и имам приятелка от 1 седмица и нещо но усещам,че не вървят нещата между нас защото като излезем нямаме какво да си говорим аз постоянно отварям теми но тя е една такава стеснителна и сега не сме излизали от 2 дена и усещам как се отдалечаваме един от друг а не искам понеже съм адски влюбен в нея и не искам да я загубя моля ви кажете какво да направя за да се задържим........

ДОТА
09-02-2015, 20:05
аз съм момче на 16 и имам приятелка от 1 седмица
сега не сме излизали от 2 дена
адски влюбен в нея

видяла е, че си някъв задръстен и не иска да те вижда

yamaha436
09-02-2015, 20:09
видяла е, че си някъв задръстен и не иска да те вижда

Явно ти си задръстения за да си избиваш комплексите тук

jghgh
09-02-2015, 20:19
а може просто да не сте един за друг?
ти пък защо искаш да насилваш нещата, не трябва ли всичко да е естествено, и по естествен път да ви вървят темите по мед и масло и т.н.?


в началото на една връзка е нормално да сте 24/7 заедно и да имате силното желание постоянно да сте заедно.. а не да ви е толкова все тая, че да не се виждате по 2 дена..

иначе, не знам... целувай я, говорете по теми, които И на нея са й интересни, предразполагай я.
може би и ти си прекалено пренапрегнат и тя го усеща и се чувства притисната да бъде нещо, което не е.

а ти сигурен ли си, че е момичето за теб?

victoria99
09-02-2015, 21:48
Просто не сте един за друг, приеми го. А и не знам как може да се влюбиш в някого за 1 седмица, при положение, че вие дори няма за какво да си говорите.

GLaDOS
09-02-2015, 23:08
Значението на думата "влюбвам" далеч не е това да си падаш по външния вид на някой. Думата придобива пълен смисъл когато има пасване на характерите и представата за външен вид и на двамата.Така че,не сте един за друг,просто изглежда добре и ще те е яд да я изтървеш.

yamaha436
09-02-2015, 23:15
Ние се занимавахме 1-2 месеца и е нормално да съм влюбен в нея нямаме какво да си говорим защото тя е мн срамежлива но с времето ще се отпусне не искам да я изгубя искам дълга връзка...

4everStrong
09-03-2015, 07:43
Приятел за 1 седмица как сте се сближили, че сега да се отдалечава от теб.. И как си се влюбил в нея, като тя не говори, разбра какъв и е характера по външен вид за 1 месец ли ... Мисля просто че е една от първите момичета, която ти е обърнала внимание и ти си се зарадвал, ще има много такива спокойно, ще имаш и сериозни връзки за всичко си има време :)

ДОТА
09-03-2015, 20:03
Явно ти си задръстения за да си избиваш комплексите тук

Спри да я търсиш, вече излиза с мен.

女性の目
09-06-2015, 09:54
Ако е по-голяма , ще ти бъде по-трудно да я манипулираш . Само това мога да ти кажа.

Yoni-bonboni
09-06-2015, 11:18
Момче за 1 седмица или както казваш ти,че в твоя случай се познавате от 1,2 месеца няма как да искаш тя да се влюби толкова бързо в теб.Може би и двамата изпитвате нещо,имате чувства един към друг и също така може да има силна химия межсу вас,но не ти не трябва да бъркаш привличането с влюбването,защото това са две съвсем различни неща.. На мен например ми трябваше 1год.,за да осъзная,че съм влюбена за първи път и,че изпитвах някакви чувства към бившия ми.А той ми беше казал,че се е влюбил в мен за 2 седмици което за мен е невъзможно да стане за толкова кратко време!!! ...

sevdalina
09-11-2015, 03:16
Предразположи я към разговор, питай я от какво се интересува тя и говорете за това.