PDA

View Full Version : Силна болка ниско в корема



Kiticat123
05-08-2016, 16:04
Здравейте! Историята е следната, с приятелят ми правихме секс и аз усещах пенисът му доста надълбоко. Но изведнъж ме заболя изключително силно в корема, за това спряхме, продължи да ме боли още около половин час, като всяко движение ми причиняваше супер много болка, нещо подобно на болката по време на менструация. Въпросите ми са:
На някого случвало ли му се е? От какво може да се получи? Възможно ли е да е защото съм пред цикъл? Опасно ли е?

Ivan4o0o0
05-08-2016, 17:52
Може да ти е наранил маточната шийка, но не съм сигурен, все пак отиди на гинеколог.

ДОТА
05-08-2016, 20:29
На някого случвало ли му се е?

на мен ми се е случвало
като ме ритнат в топките

Damia
05-09-2016, 07:02
Ако се повтори или още те боли, звучи като причина да отидеш на лекар. На мен не ми се е случвало, така че нямам идея какво може да предизвиква болката. Следващият път му кажи да е по-внимателен.

nIkEnCeTy_bE
05-09-2016, 07:09
Възможно ли е да е защото съм пред цикъл?

Според мен е това, защото си много по чувствителна тогава.

Mima1212
05-09-2016, 20:04
На мен ми се е случвало 1 път, приятеля ми по принцип си е надарен, но тогава позата не ми беше удобна и не бях на 100% възбудена и при по-дълбоко проникване ме болеше доста точно долу в корема. Но ако продължи наистина отиди на лекар, чела съм, че може да е знак за киста.

Amorenvivo
05-10-2016, 20:53
На мен също ми се получава само че почти във всяка поза,а най много усещам когато сме в кучешката поза! Но просто за да не те боли не трябва,да го вкарва целия а съвсем леко и не толкова навътре,за да не те боли! Това не е болестно състояние и не трябва да се ходи по гинеколози,някои са си по-чувствителни!

tori
05-11-2016, 04:03
Случвало се е при по-силен натиск да заболи, да. Нормално е, не е като да трябва да си пишеш завещанието, макар че на моменти ми се е приисквало. :д При секс с по-надарен/по-бесен човек това не е медицински проблем, поне не говори за такъв. Естествено, при рецидив трябва да идеш да се прегледаш, НО засега си стой на гъза, когато ти свършат адските мъки, свързани с цикъла, изчакай няколко дни да си замине напълно чувствителността и пак пробвайте. Ако си суха/тясна, пробвайте и с лубрикант - тия неща правят чудеса, не случайно "създателя с безкрайната си мъдрост" ни е създал с такова вещество овлажнител между плевралните листи в белите дробове, а и не само.

baby_baby
05-11-2016, 08:35
Нормално е да те заболи така но след няколко секунди да ти мине