PDA

View Full Version : В новото училище !



Lana20
06-23-2016, 17:19
Здравейте. От следващата учебна година постъпвам в ново училище. Бях си свикнала със стария клас и всички от там бяха много забавни, печени.. бяхме си приятелчета.. Ноо аз се притеснявам, защото принципно ми е трудно да завързвам бързо приятелства, срамежлива съм ужасно много и не знам как да го преодолея. Мисля, че всеки от вас е имал такива моменти в детството си. Моля ви споделете ваши интересни случки и съвети как вие се справяте със общуването и сприятеляването с нови хора, в нова среда. :))

Mana
06-24-2016, 08:58
Отпускаш се и си правиш кефа. Няма смисъл да се притесняваш

nIkEnCeTy_bE
06-24-2016, 09:07
^^ Трудно би те послушал човек така. Да, това е решението, но се тръгва с много малки стъпки. Принципно, аз никога не съм имала този проблем, не съм срамежлива и винаги съм умеела да завързваш контакти, но имам наблюдения върху такива хора. Имала съм случаи, в които съм заговаряла срамежлив човек само и само да се отпусне. Дори съм опитвала да го асоциирам, защото предполагам как се чувства. Всеки е имал моменти, в които е имал ниско самочувствие и се е притеснявал, но ако сега се справиш с това - след време ще ти е много по-лесно. Чувствителните хора се справят много трудно в стресови ситуации (от личен опит го казвам), но трябва да намериш начин да се справиш. Нарочно отивай и питай някой за нещо, усмихвай се.

Mana
06-24-2016, 09:10
^^ Трудно би те послушал човек така.

По-подробно обяснение ще ми е трудно; психологическите дивотии ми куцат

Indistinct
06-24-2016, 10:12
Не отивай с убедеността, че си единствената, която не познава останалите. Първите няколко дни искате не искате ще се запознаете. Оттам нататък идва по-важната част - опознаването, което за твое щастие обикновено става плавно и неусетно. Винаги ще има хора, които няма да ти допаднат или ти няма да допаднеш на тях. Излишно е да добавяш и притеснение.

baby_baby
06-24-2016, 10:45
Нормално е да ти е притеснено все пак си с нови хора но трябва да се отпуснеш защото ще учиш доста време с новия клас

KaRiNa.Ni
07-05-2016, 07:34
Обърни две водки и ще видиш как ще станеш любимка на класа.

Юлиян
07-05-2016, 09:44
Здравейте. От следващата учебна година постъпвам в ново училище. Бях си свикнала със стария клас и всички от там бяха много забавни, печени.. бяхме си приятелчета.. Ноо аз се притеснявам, защото принципно ми е трудно да завързвам бързо приятелства, срамежлива съм ужасно много и не знам как да го преодолея. Мисля, че всеки от вас е имал такива моменти в детството си. Моля ви споделете ваши интересни случки и съвети как вие се справяте със общуването и сприятеляването с нови хора, в нова среда. :))

Добре ще е да се запознаеш с хората от новия ти клас предварително , аз сега също се преместих в ново училище и почти всички от моята паралелка ги познавам и се оказаха големи пичове. Ако пък не се запознаеш просто не се притеснявай

Setaabrat
07-05-2016, 09:52
Добре ще е да се запознаеш с хората от новия ти клас предварително , аз сега също се преместих в ново училище и почти всички от моята паралелка ги познавам и се оказаха големи пичове. Ако пък не се запознаеш просто не се притеснявай

Големи пичуи ли са ебат ли та в гъзЪ редовно? Мухъл ако искаш да ти разпоря гъзъ от ебане кфо ще кажеш

Юлиян
07-06-2016, 11:02
Големи пичуи ли са ебат ли та в гъзЪ редовно? Мухъл ако искаш да ти разпоря гъзъ от ебане кфо ще кажеш

Пали бе педал :-x

Setaabrat
07-06-2016, 13:00
Пали бе педал :-x

Педеразко келешче не мой се мериш с мен тфа го знай добре. Както са ти порили гъзЪ да не почна и аз да го правя че тогава ша станеш като самосвал

Terminator009
07-06-2016, 14:00
Обърни две водки и ще видиш как ще станеш любимка на класа.

Обикновено такива са любимците на класа. :D

Юлиян
07-06-2016, 19:48
Педеразко келешче не мой се мериш с мен тфа го знай добре. Както са ти порили гъзЪ да не почна и аз да го правя че тогава ша станеш като самосвал

Гледай си педалите и не се занимавай с хетеросексуалните , като и понятие си нямаш от това

Setaabrat
07-06-2016, 21:04
Гледай си педалите и не се занимавай с хетеросексуалните , като и понятие си нямаш от това

Гледам педалите ти си един от тях ве

Юлиян
07-06-2016, 21:06
Гледам педалите ти си един от тях ве

Ми гледай си педалите на воля , няма да ти преча защото не съм такъв.

Setaabrat
07-06-2016, 21:12
Ми гледай си педалите на воля , няма да ти преча защото не съм такъв.

Нали се вижда ве педал как са мазниш на хората с повече регета и да не ти личи колко си с лева резба параван ти е "бокса" са прайш на силен хахах тренираш всеки ден тука и то кфо тренираш ръцете да им прайш по-дълго чикийки на съучениците ти

Юлиян
07-07-2016, 10:09
Нали се вижда ве педал как са мазниш на хората с повече регета и да не ти личи колко си с лева резба параван ти е "бокса" са прайш на силен хахах тренираш всеки ден тука и то кфо тренираш ръцете да им прайш по-дълго чикийки на съучениците ти

Ми твоите ръце от това ли заминаха