PDA

View Full Version : Какво мислите за фейка KaRiNa.Ni?



KokoDjambo
06-28-2016, 15:32
Сполучлив ли е или има още какво да се желае от този пендел?

KaRiNa.Ni
06-28-2016, 15:34
Хахах Забавен фейкски педерас си продължавай само че нищо не постигаш.:)

KokoDjambo
06-28-2016, 15:35
Постигнах както виждам, фейк!

solo_
06-28-2016, 15:35
Сполучлив ли е или има още какво да се желае от този пендел?


Setaabrat, Amorenvivo и KaRiNa.Ni са един човек.

YoungBloodZ
06-28-2016, 15:37
Какво мислите за фейка KaRiNa.Ni?

абсолютен миндил е

KokoDjambo
06-28-2016, 15:38
Не се замислям хич кой е, но просто си личи по писане и по нападки върху потребители, които са едни от малкото 100% истински е фейк профил на някой чекиджия. Причината - завист, злоба + липса на внимание!

KokoDjambo
06-28-2016, 15:38
абсолютен миндил е
скоро ще ходи в мотикаря

Ааааа там ще е супер в мотичката!

solo_
06-28-2016, 15:39
Не се замислям хич кой е, но просто си личи по писане и по нападки върху потребители, които са едни от малкото 100% истински е фейк профил на някой чекиджия. Причината - завист, злоба + липса на внимание!

И некомпетентните мнения.

KokoDjambo
06-28-2016, 15:49
Несполучлив фейк! Сега очакваме новорегистрирана KaRiNa.Ni!

inewton
06-29-2016, 05:36
Дано е фейк.

baby_baby
06-29-2016, 08:39
Аз не мисля че е фейк много си е добро момичето

Pug_306
06-29-2016, 08:43
Кое и е добрето - псува като каруцарка ?! Да и имам и добрето аз тогава !

Dwyd96
06-29-2016, 08:43
И какво прави темата в раздел Секс?

baby_baby
06-29-2016, 08:53
Кое и е добрето - псува като каруцарка ?! Да и имам и добрето аз тогава !

Псува като каруцарка защото кой знае какво са и писали

И защо трябва винаги някой като не ви харесва да казвате че е фейк?

Dwyd96
06-29-2016, 08:56
Псува като каруцарка защото кой знае какво са и писали

И защо трябва винаги някой като не ви харесва да казвате че е фейк?

Тях ги е яд, че я избрах за форумната кифла... Всичко тва е от завист.. :D

KaRiNa.Ni
06-29-2016, 08:57
Кое и е добрето - псува като каруцарка ?! Да и имам и добрето аз тогава !

Къде видя,че съм псувала?! Ако говориш за себе си това е друг въпрос,като не познавате някого не пишете глупости само и само да си вдигнете мнението с едно гласче!

baby_baby
06-29-2016, 08:59
Тях ги е яд, че я избрах за форумната кифла... Всичко тва е от завист.. :D

Те на всеки казват че е фейк което е доста смешно защото нито ги познават нито нищо

KaRiNa.Ni
06-29-2016, 09:01
Псува като каруцарка защото кой знае какво са и писали

И защо трябва винаги някой като не ви харесва да казвате че е фейк?

Благодаря ти мила,за защитата но тези хора в коментарите са едни и същи с многото регета,няма защо да им се обясняваш.Фей к е този дето в коментарите има 3 профила негови,само и само да ме обижда,но аз не се обиждам,така лесно от някакъв си болен мозък,дето стои във форума и хейтва по цял ден.На такива нищожества,не трябва да се обръща и грам внимание!

Dwyd96
06-29-2016, 09:03
абсолютен миндил е

И ти ли Бруте?

baby_baby
06-29-2016, 09:06
Благодаря ти мила,за защитата но тези хора в коментарите са едни и същи с многото регета,няма защо да им се обясняваш.Фей к е този дето в коментарите има 3 профила негови,само и само да ме обижда,но аз не се обиждам,така лесно от някакъв си болен мозък,дето стои във форума и хейтва по цял ден.На такива нищожества,не трябва да се обръща и грам внимание!

Права си те имат по 10 профила ама казват за другите че са фейк просто е много тъпо това

KaRiNa.Ni
06-29-2016, 09:06
Те на всеки казват че е фейк което е доста смешно защото нито ги познават нито нищо

Нищожеството с многото профили,дето пише на всички че е фейк а и на момичетата,че са момчета няма нито едно доказателство,толкова е смешен. Това че са си направили регистрации от 10 профила от преди 5,6 години и са натрупали хиляди мнения,не го прави истински! Този форум мирише на ей такава мърша,като въпросния човек с 3-те профила в тази тема. И за това няма нови хора да се регистрират,а само едни и същи хора дето надвишават лимита за фалшиви профили.

baby_baby
06-29-2016, 09:07
Нищожеството с многото профили,дето пише на всички че е фейк а и на момичетата,че са момчета няма нито едно доказателство,толкова е смешен.

Дам те и за мен казват че съм фейк и съм момче ама нито ме познават нито нищо е това ме дразни

KaRiNa.Ni
06-29-2016, 09:16
Дам те и за мен казват че съм фейк и съм момче ама нито ме познават нито нищо е това ме дразни


Не съм виждала преди никъде,така злоба срещу момичетата! Само тук с лявата резба,правят такива интриги и пишат глупости,единственото спасение е да се махнеш. И мен ме дразни,когато си пишат недоказани думи,като не им обръщаш внимание те нарочно те предизвикват.Едно ще ти кажа каквито и доказателства да покажеш,че си момиче те пак ще ти казват че си момче,така че няма смисъл със завистливи и злобни педерасчета,да се разправяш...пращаш ги на майната си и толкова.

baby_baby
06-29-2016, 09:36
Не съм виждала преди никъде,така злоба срещу момичетата! Само тук с лявата резба,правят такива интриги и пишат глупости,единственото спасение е да се махнеш. И мен ме дразни,когато си пишат недоказани думи,като не им обръщаш внимание те нарочно те предизвикват.Едно ще ти кажа каквито и доказателства да покажеш,че си момиче те пак ще ти казват че си момче,така че няма смисъл със завистливи и злобни педерасчета,да се разправяш...пращаш ги на майната си и толкова.

Аз изобщо не се разправям с тях много хора ме познават от тук и знаят що за човек съм така че пиша само в теми за съвети за да не се разправям с тъпаци

solo_
06-29-2016, 11:03
Аз не мисля че е фейк много си е добро момичето

Добричка ли е?


Ще му направя дупка в корема,от там ще му разпоря вътрешните органи,ще му надупча сърцето после ще го изтръгна от него.Вътрешните му органи и сърцето,ще ги сложа в един чувал за боклук и продължавам с касапницата,ще му отрежа главата от тялото захвърлям я защото никой не иска да му вижда грозната и мъртвешка глава...продължавам,като му режа ръцете и ги обезкостявам,когато си свърша работата го захвърлям на бунището и този чувал с вътрешностите го изсипвам,на милите гладни вълчета.

solo_
06-29-2016, 11:04
мисля

http://i.imgur.com/w5S3BH8.png

solo_
06-29-2016, 11:08
Аз не мисля че е фейк много си е добро момичето

Добричка ли е?


Ще му направя дупка в корема,от там ще му разпоря вътрешните органи,ще му надупча сърцето после ще го изтръгна от него.Вътрешните му органи и сърцето,ще ги сложа в един чувал за боклук и продължавам с касапницата,ще му отрежа главата от тялото захвърлям я защото никой не иска да му вижда грозната и мъртвешка глава...продължавам,като му режа ръцете и ги обезкостявам,когато си свърша работата го захвърлям на бунището и този чувал с вътрешностите го изсипвам,на милите гладни вълчета.

baby_baby
06-29-2016, 13:01
Да соло добра нормално е да напише такива неща след като я предизвиквате и я обиждате

solo_
06-29-2016, 13:07
Да соло добра нормално е да напише такива неща след като я предизвиквате и я обиждате

Никой нищо не му е направил! И ако все още не знаеш, това е Setaabrat, baby_baby... Не помниш ли Amorenvivo? Amorenvivo и KaRiNa.Ni са профили на Setaabrat.

baby_baby
06-29-2016, 14:04
Никой нищо не му е направил! И ако все още не знаеш, това е Setaabrat, baby_baby... Не помниш ли Amorenvivo? Amorenvivo и KaRiNa.Ni са профили на Setaabrat.

соло стига се прави сетаабрат и другия профил си ти а карина не е момче нито фейк профил

solo_
06-29-2016, 14:15
лайна, това не е solo_



baby_baby, ти откъде си толкова сигурно, че Setaabrat съм аз?

KokoDjambo
06-29-2016, 21:56
Не съм виждала преди никъде,така злоба срещу момичетата! Само тук с лявата резба,правят такива интриги и пишат глупости,единственото спасение е да се махнеш. И мен ме дразни,когато си пишат недоказани думи,като не им обръщаш внимание те нарочно те предизвикват.Едно ще ти кажа каквито и доказателства да покажеш,че си момиче те пак ще ти казват че си момче,така че няма смисъл със завистливи и злобни педерасчета,да се разправяш...пращаш ги на майната си и толкова.

Недоказаните думи са от твоя страна и вече няколко пъти ги засичам срещу хора, коментирали теми. Така че е смешно жалко това, произнесено от твоите уста!

KokoDjambo
06-29-2016, 21:59
И защо трябва винаги някой като не ви харесва да казвате че е фейк?

А защото не попиташ фейк-профила KaRiNa.Ni, който толкоз упорито и със себеотрицание защитаваш?!

baby_baby
06-30-2016, 08:22
А защото не попиташ фейк-профила KaRiNa.Ni, който толкоз упорито и със себеотрицание защитаваш?!

Аз питам вас защото вие се заяждат с нея нормално да ви отвърне

baby_baby
06-30-2016, 08:23
baby_baby, ти откъде си толкова сигурно, че Setaabrat съм аз?

Соло 100000% съм убедена че си ти стига си се правил !

solo_
06-30-2016, 08:23
Аз питам вас защото вие се заяждат с нея нормално да ви отвърне

ти не разбра ли, че karina e setaabrat? :x вчера започна да ми говори по същия начин
и всички го знаят

solo_
06-30-2016, 08:24
Соло 100000% съм убедена че си ти стига си се правил !

доказателства, доказателства, миличка

KokoDjambo
07-02-2016, 12:06
Аз питам вас защото вие се заяждат с нея нормално да ви отвърне

Да се заяждам? Не! Нали знаеш каквото повикало, това отговорило! Като се прави фейка на интересен и се заяжда с хора, които не познава и ги обижда ще е така!

Я KaRiNa.Ni и baby_baby кажете : ЗДРАВЕЙ, МОТИЧКА! :D :D :D

YoungBloodZ
07-02-2016, 13:35
Да се заяждам? Не! Нали знаеш каквото повикало, това отговорило! Като се прави фейка на интересен и се заяжда с хора, които не познава и ги обижда ще е така!

Я KaRiNa.Ni и baby_baby кажете : ЗДРАВЕЙ, МОТИЧКА! :D :D :D

къде в мотичката са постнати? :D

AmxModx
07-04-2016, 10:47
оникално тъп......... :lol: като гледам къде слага запетайки... вероятно е втори клас

YoungBloodZ
07-04-2016, 10:48
оникално тъп......... :lol: като гледам къде слага запетайки... вероятно е втори клас

важното е че се опитва!

Rêver
07-04-2016, 10:54
KaRiNa.Ni и baby_baby са УникаЛни момичета,а вие само можете да завиждате София прайд,ще правят и другата година да не пропуснете,да отидете СмеХурковци мили мамини.:))))

solo_
07-04-2016, 11:00
KaRiNa.Ni и baby_baby са УникаЛни

Какво и е уникалното на baby_baby? Това, че се кълчи за 500лв, не означава, че е уникална!
Дори не знае пунктуациите.

solo_
07-04-2016, 11:00
СмеХурковци мили мамини.:))))

Kari, Kari.

Rêver
07-04-2016, 11:09
Kari, Kari.

Наричай ме както искаш СмеХурко...
Започвам,все повече да те съжалявам
Че си имал такъв жесток живот.:(((

Rêver
07-04-2016, 11:24
Какво и е уникалното на baby_baby? Това, че се кълчи за 500лв, не означава, че е уникална!
Дори не знае пунктуациите.


Повечето от вас в сайта и 500 лв не могат да изкарат
Ще ви кажа защо?
Защото висите,като сополчета в сайта и търсите с кой да се заядете,а мама и тати работят за да ви издържат
Сайта стаж и пари не дават.
Живота ви е пълен минус,като ето това тук –
"Отбор" СмеХурковци,само знае да лае ама не и да доказва...:))))
Някой ден живота,ще ви очука,ще останете без нищо тогава само сайта,ще е с вас и ще се оплаквате.
"Отбор" СмеХурковци няма нужда от 100+ фейка
"Имате" нужда от сиво вещество и от реален живот
А всичко друго,ще си дойде на място.
"Бъдете" живи и здрави
Дано да "сте" си взели поука от написаното,ако ли не
То Господ ще ви оправи рано или късно...
Адиос за сега.:))))

YoungBloodZ
07-04-2016, 11:31
По липсващите и грешно сложени запетайки си личи че това е аморето :D

solo_
07-04-2016, 12:24
Наричай ме както искаш СмеХурко...
Започвам,все повече да те съжалявам
Че си имал такъв жесток живот.:(((

Какво те кара да ме съжаляваш?

solo_
07-04-2016, 12:30
Повечето от вас в сайта и 500 лв не могат да изкарат
Ще ви кажа защо?
Защото висите,като сополчета в сайта и търсите с кой да се заядете,а мама и тати работят за да ви издържат
Сайта стаж и пари не дават.
Живота ви е пълен минус,като ето това тук –
"Отбор" СмеХурковци,само знае да лае ама не и да доказва...:))))
Някой ден живота,ще ви очука,ще останете без нищо тогава само сайта,ще е с вас и ще се оплаквате.
"Отбор" СмеХурковци няма нужда от 100+ фейка
"Имате" нужда от сиво вещество и от реален живот
А всичко друго,ще си дойде на място.
"Бъдете" живи и здрави
Дано да "сте" си взели поука от написаното,ако ли не
То Господ ще ви оправи рано или късно...
Адиос за сега.:))))

Аз се занимавам с биология, биотехнологии и генно инженерство. И във всяка лаборатория има Интернет. Глупак.

Obsebvashta
07-04-2016, 18:08
Аз се занимавам с биология, биотехнологии и генно инженерство. И във всяка лаборатория има Интернет. Глупак.

Стигааа хихихи :D :D :D :lol: :lol: :lol:

solo_
07-05-2016, 10:28
Стигааа хихихи :D :D :D :lol: :lol: :lol:

Кое е смешното?
И отгоре на всичко... ти си оставаш смешното.


Днес следобед.

Отново днес следобед.

Хайде, отивай да си вършиш заниманията. И спри да се занимаваш с мен, филм.

П.С. Не ти заслужавам вниманието, красиво и умно момиченце! Ти си по-висша от мен.

Mr. Nerd
07-13-2016, 21:11
мразя я

YoungBloodZ
07-13-2016, 21:20
http://prikachi.com/images/358/8835358U.gif