View Full Version : Не я разбирам
latinmoon
09-29-2016, 15:59
Здравейте приятели! Бях 10 клас когато тя дойде в моето училище. Да, много я харесах, но нищо не направих. Занимавах се с други момичета 2 години, които по някакъв начин са показали, че имат към симпатии към мен и може би са били по-лесни и вързани в кърпа, за разлика от нея. Това беше до лятото. Лятото бачкахме на морето с едни авери и много се променихме, израстнахме и натрупахме доста опит с момичетата :D . Скъсах с моята приятелка малко след като си дойдохме и просто вярвах и бях решен да тръгна с това красиво и нежно момиче, което си бях харесал още преди 2 години. Писах й една вечер и от там тръгна всичко. В училище си бяхме разменяли някакви реплики миналите години, но нищо особено. В началото чата вървеше супер, разбрахме се да излезем и излязохме (макар и малко трудно, дърпаше се). Вечерта мина супер - разходка, бях и донесъл едно символично за нея подаръче от морето, смяхме се много, а и честно казано не сме говорили на много сериозни теми. Хем имаше доста признаци, че ме харесва, хем усещах постоянно, че е леко дръпната. Но просто реших, че и трябва време да опознае човек и не е толкова отпусната. Следващите 2-3 дни бях много зает и не сме си писали. Вече беше станало време за първия учебен ден и се видяхме на училище, но не си приказвахме много. Аз я прегръщам, дърпам я да си приказваме, а тя все бяга към стаята си и се държи много дръпнато?! Чата също не вървеше добре, отговаряше ми след няколко часа и то едвам, едвам с 5 думи на кръст. Събота я извиках да излезем, но тя ми каза, че не можела и се била разбрала с други. Добре, реших че работата няма да я бъде щом се дърпа няколко дена подред и я оставих на мира. Има и други момичета, не е единствена все пак :) . След 2-3 дена тя сама ми писа и то доста, нищо общо с преди. Зарадвах се и си писахме бая, но на другия ден в училище пак беше дръпната. Казах й че е много неуважително от нейна страна да ми се прави на интересна и че нямам време за губене. Днес сутринта мина и я поздравих, а тя само се усмихна и вече си казах на ум, че и бия шута тотал. След 2 часа пак ми писа и от тогава нищо не съм и писал.
Сега се чудя въобще да се занимавам ли с нея или да си карам живота и да си гледам матурите и хобито? и да си барам.. тетрадките :)
Някакви мнения по въпроса? Като цяло не ми се пишеше, но реших да видя и други мнения и гледни точки по въпроса...
Благодаря на всеки отделил време и приятна вечер :)
Smrazqvashta
09-29-2016, 16:04
Я да видим дали правилно разбрах. Казал си и, че се прави на интересна, защото не е могла да излезе, когато на теб ти е удобно и ти е отговораля бавно в чата?
latinmoon
09-29-2016, 16:08
Не, в училище и казах, подари това, че постоянно се дърпа и не иска да седи при мен, а същевременно продължава да ми пише сама.
Не се занимавай, явно и тя все още не знае какво иска, по-добре сигледай животеца и момичето което ти трябва ще го забележиш.
Smrazqvashta
09-29-2016, 16:23
Забави малко темпото, не се дръж, като обезумял.
latinmoon
09-29-2016, 16:30
Smrazqvashta не знам какво те кара да си мислиш, че се държа като обезумял. Намирам за нормално след като сме излизали и сме си писали доста време, да си говорим в училище, а не да се крием по стаите и да си пишем само по фейса? Не сме първи клас, все пак. Но ти благодаря за мнението <3
Fanton1 явно си прав приятелю... благодаря ти и на теб
Smrazqvashta
09-29-2016, 17:19
Никъде не видях да си упоменал, че се крие по стаите от теб. Вземи я питай тогава директно и да си знаеш. Ама не с неща от сорта на "нямам време, не се прави на интересна, спри да се криеш". Ами директно и кажи, че намеренията ти към нея са сериозни и има ли тя желание да отвърне.
...просто вярвах и бях решен да тръгна с това красиво и нежно момиче, което си бях харесал още преди 2 години.Излез от филма брат :)!
...вече си казах на ум, че и бия шута тотал. След 2 часа пак ми писа и от тогава нищо не съм и писал.
Сега се чудя въобще да се занимавам ли с нея или да си карам живота и да си гледам матурите и хобито? и да си барам.. тетрадките :)
Някакви мнения по въпроса?Зарежи я! Не се занимавай повече с нея - само си губиш времето. Защо тя не иска да сте заедно и да правите разни неща, може да се дължи на много причини, но това няма значение. Не си губи времето, "трупай опит" :D с други жени, които са по-лесни и знаят какво искат, животът си тече! Успех брат :) !
Ами директно и кажи, че намеренията ти към нея са сериозни и има ли тя желание да отвърне.Тия неща няма смисъл да се казват или да се питат - те се усещат. Ако ти не ги усещаш, значи си като описаната от автора.
Smrazqvashta
09-29-2016, 17:36
Тия неща няма смисъл да се казват или да се питат - те се усещат. Ако ти не ги усещаш, значи си като описаната от автора.
Нека човек, който си прави сефтето с проститутка не определя аз каква съм. Момчето е на 18г, тепърва му предстои да ги усеща тези неща.
Нека човек, който си прави сефтето с проститутка не определя аз каква съм.Едното няма нищо общо с другото мила - с коя съм си правил сефтето не променя факта ти каква си (освен ако това не си била ти :razz: ) :D!
Maleficus
09-29-2016, 20:56
Жените и кучетата имат едно общо, че и двете бягат, когато ги гониш(особено ако имат кокал), но когато спреш да им обръщаш внимание си мислят, че имаш повече от тях и сами идват :) Не не се шегувам... От училище този принцип действа за мен поне ... Там пък имахме 3 красиви момичета в коч партито и всичките мен гонеха, защото само аз ги отрязвах :D Както и да е, вниманието е нещо, което жената трябва да спечели и не трябва да се дава така бързо, тя и без това получава достатъчно внимание от другите нещастници... Не бъди като тях.. Като се дърпа остави...
Smrazqvashta
09-30-2016, 06:19
Едното няма нищо общо с другото мила - с коя съм си правил сефтето не променя факта ти каква си (освен ако това не си била ти :razz: ) :D!
Както няма нищо общо това да определяш аз каква съм и темата, при условие че никога няма да ме познаваш. Приеми, че всеки човек има различно мнение по дадена тема. Нямам желание повече да си дърпам косите с теб.
BTW, бях ти отговорила по различен начин, но пък реших, че не си заслужаваш усилията. Нито вниманието ми. 8)
лай си на воля
Както няма нищо общо това да определяш аз каква съм и темата, при условие че никога няма да ме познаваш.Аз нищо не съм определял, ти сама написа достатъчно за себе си и аз си съставих мнение, а острата ти реакция...
...Нямам желание повече да си дърпам косите с теб.
BTW, бях ти отговорила по различен начин, но пък реших, че не си заслужаваш усилията. Нито вниманието ми. 8)
лай си на воля...показва че съм уцелил право в целта :)! Както винаги 8)!