PDA

View Full Version : Лошо ли е, че го правихме докато .... ?



Madbarz
12-01-2016, 16:07
Здравейте. Момиче съм на 16 години. От голям град съм. Не знам какво да правя, объркана съм. Един път бях много болна, от сезонния грип и се чувствах много лошо, кашлях, виеше ми се свят и имах температура. Един път исках гаджето ми да дойде у нас. Той е на 21 години. Казва се Петър. С него се бяхме скарали нещо, но лесно се бяхме сдобрили. Когато дойде в нас, той веднага ме хвърли на леглото и искаше да му въртя минети. Обясних му, че ми е много зле, но той настоя. Изпаднах в рев, защото ме караше насила. Ядоса се, че не му правех и си тръгна. Бях съкрушена и явно не е бил момчето за мен, затова реших да си намеря някой, който е горе долу на моите години. Един път една приятелка ни беше поканила у тях. Бяхме много момичета и брат й, който седеше в съседната стая. Гледахме филми, бяхме се поръчали пица, чипсове и коли. Беше много забавно смяхме се. По едно време ми се доходи до тоалетната и попитах Мария къде е. Тя ми каза къде е. Излязох в коридора, но вратата на брат и беше съседна на тази на тоалетната. Обърках ги и нахълтах. Той се стресна. Извиних се и отидох по малка нужда. Като излязох от там момчето беше застанало зад вратата и ме изплаши. Каза ми, че е искал да ми го върне. Намерих го забавен и се заговорихме. Покани ме в неговата стая. изведнъж се приближи до мен и реших, че иска нещо повече. Беше хубав, две години по-голям от мен, забавен, всичко, за което някога съм си мечтала. Почнахме да се натискаме и да се разсъбличаме, но забравихме да заключим вратата. Като му го пипнах беше доста голям и просто исках да му лапам. Събух го и почнах, а той се беше навлажнил предварително. Преди да свърши реших да спра, защото ме беше гнус от семенната течност, а и защото исках нещо повече. Той ми каза, че си държи един презерватив в портмонето и го извади. Сложи си го и почнахме да го правим. Беше ми толкова приятно и почнах да пъшкам и се чуваше. Изведнъж в стаята влезе Мария и ни хвана. Стана ни много неловко и се облякохме набързо. Мисля, че не трябваше да го правим, но не съжелявам, защото ми беше супер приятно. Според вас беше ли грешка, че го направихме точно тогава или избързахме, защото и двамата го искахме. Моля ви се не ме упреквайте. :))

VinDiesel
12-01-2016, 17:45
300 години пържене в ада Троле. :(

Грозния
12-01-2016, 18:26
Верно е много тролско тоя път :D !

stoyanov_7
12-01-2016, 22:41
Трябваше и Мария да вкарате :D

palaviq2
12-12-2016, 12:52
хубаво преживяване :) важното е човек да му е хубаво ,щом си искала да му направиш свирка няма лошо ;)

Tainatawe
12-27-2016, 13:07
Викаш вие се бъхтите в другата стая онея не се питат къде си, а и просто си тръгнала ейтака :D

dako0007
12-30-2016, 01:52
Трол

beni_bom
01-06-2017, 22:39
и кво намери ли любовта хдд