PDA

View Full Version : как да си го върна?



rymidallas
05-01-2017, 08:12
Добър ден! Моят въпрос е как да си го върна?. Имам един приятел с който ходих 3 пъти. Колкото и смешно да звучи аз искам да си го върна 4 път, но за по дълго. Сега сме само приятели но усещам че той вече няма никакви чувства към мен дори приятелски защото по-рано не се държеше така. Всеки път когато ходехме ставахме все по - близки, и правех всичко за него. Сега искам да си го върна но не знам какво да направя, защото той е човека който винаги съм обичала и винаги ще обичам. Моля искам съвети как мога да си го върна.

Necrologist
05-01-2017, 10:52
Може да му е писнало на човека. Тва да те зарежат 3 пъти не е яко.

rymidallas
05-01-2017, 11:39
Знам че не е яко но ако му беше писнало нямаше да ми пише романи и да ми се извинява

TROLLDADLOLCAKE
05-01-2017, 21:53
Първо го правиш на парцал,все едно е най-големият боклук,защото никой не те зарязва три пъти просто ей така..А после искаш да си го върнеш пак, за четвърти път и то,цитирам теб " За по - дълго " За колко по-дълго?Пет дни повече от предните три пъти ли?Ти не го заслужаваш,всъщност хора като теб заслужават да са сами.Стой си кротко на гъза и остави момчето да намери момиче достойно за него - ти не си!

RapExotic
05-02-2017, 08:27
^
Всъщност не става ясно кой кого е скъсал и по каква причина.

Щом толкова пъти не се е получило значи няма смисъл да си губите времето.

belphegor
05-02-2017, 23:32
Ама светът е пълен с други по-готини пичове, които те искат.
Виж че не става с него, за кво да си го връщаш.
Отношението ти към него е изцяло в главата ти - повтаряш си и се самонавиваш, че искаш да си с него, и като добавим, че си правела "всичко за него" това те връзва още повече. Инвестирала си време и мисловни усилия, без да си върнеш инвестицията.
Живей си живота, не мисли за него, друг ше се появи може би.

sladura89
05-03-2017, 07:53
Аз съм на принципа щом не се получи от първия път значи не сме един за друг и няма смисъл пак да опитваме, това е като да залепиш счупена ваза, остават пукнатини! :)

gabby218
05-15-2017, 11:19
най-добре ще ти е да го забравиш и да продължиш напред. момчетата са особени и не зювинаги знаят какво искат. може би чак когато той те види щастлива с друг, ще осъзнае колко много те иска.

RiB
06-09-2017, 21:37
заеби ти тая работа

fls63
06-10-2017, 08:47
заеби ти тая работа
+1
Точно.

Free Soul
06-16-2017, 19:29
НЕ бъди ЕГОИСТ. Остави го да продължи без теб. Във ВСЕКИ случай си личи, че НЕ го заслужаваш. Той е твърде добър щом не те е разкарал, а ти си прекалено лоша, щом искаш да го измъчваш за 4-ти път.