PDA

View Full Version : Не мога да го забравя



MaDad
01-23-2019, 08:36
Здравейте, имам бая сериозен проблем. Първо да Ви се представя, момиче на 15 години съм. Всичко започна през лятото на 2017 година, срещнах момче, което ми показа какво е любов. Бях много малка и въпреки това се влюбих истински. В началото беше много сладко, защото и аз му бях първата и той, както и той на мен, не знаеше как да се целува, а пък камоли другите неща. :D Запознах се с техните и той с нашите и така станахме едно голямо семейство, което винаги беше готово да помогне на някой, ако е в беда. Ходихме заедно на море, на планина, до други градове и тн. Миналото лято той беше отишъл в чужбина за около 20 дена, на мен ми беше станало тъпо и не му вдигах, въпреки че много исках да го чуя (никога до тогава не сме били разделени за толкова време). Той се върна и вече беше по-студен, усещаше се и в най-малкото нещо, което правеше. Дойде и моментът, в който ми обясни, че не иска повече да е с мен. Бях изпаднала в депресия, пробвах всичко,за да ми мине. Имах 2 връзки за по няколко дена, само за да го забравя. Е не стана.
Смених си прическата, стила на обличане, изхвърлих повечето негови неща от нас и пак ми беше подтиснато и гадно. В последните дни на декември някак си успях да се видя с него след всичките писма, които му бях писала и след часовете чакане пред тях. Държеше се студено. След 10 минути ми каза, че ще тръгва и аз го изпратих до спирката. Тогава ме прегърна и ме гледаше в очите 5-10 минути точно, както преди. Каза, че съм много важен човек за него и ме целуна по бузата. Бях на седмото небе. Дойде 2019 и реших да му звънна и да му честитя. Вдигна ми някакво момиче, което почна да ме псува заедно с него. Разбрах, че това е новата му приятелка. Умирах си вътрешно. Все още не разбирам за какво го направи- да си помисля, че ме обича, а след това да ми преебе емоциите. Аз бях в много тежко положение и реших да се захвана с ново момче. Той се влюби адски много в мен, а аз просто се правя на влюбено момиченце. Сънувам бившия ми всяка вечер- как сме се прегърнали и не проронваме и дума, а пък когато се събудя пиша "обичам те" на човек, който не значи нищо за мен. Ако някой може да ми помогне ще съм му много благодарна. :)

TrollFactory
01-23-2019, 09:25
Имах 2 връзки за по няколко дена, само за да го забравя.
По притеснително е в историята е, че си само на 15, а вече имаш богата история от безразборни интимни контакти. И при това със сигурност много повече от само двама съдейки по това, че има и трети в края на тази история, за когото загатваш с това, че "когато се събудя пиша "обичам те" на човек, който не значи нищо за мен". Виждаш ли се всъщност каква си и що за стока си и защо момчето вече не е с теб?

yepudaj
02-08-2019, 03:26
How to install https://www.wifikillapkpro.co/ on Android