.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 15 от общо 15
  1. #1
    LifeleZzz
    Guest

    Твърде "открит" човек...:/

    Лошо ли е да си открит човек?Аз за съжаление не мога да прикрия никакво чувство...Винаги ми личи дали съм щастлива или тъжна...АМА ВИНАГИ!Не се понасям вече... И се чуде може ли да се реши тоя проблем.......????Пробвала съм да прикрия какво е в душата ми ама резултата е още по-лош

  2. #2
    Голям фен
    Регистриран на
    Dec 2004
    Град
    Milky Way
    Мнения
    858
    И за кво ти е да прикриваш чувствата си??

  3. #3
    Повече от фен
    Регистриран на
    Dec 2004
    Мнения
    357
    И на мене тва много ми пречи-когато съм в лошо настроение...и тогава хората около мене ме определят като "бурсук"-че се муся и че ми е неприятно всичко...създавам погрешно впечатление,но какво да направя като не мога да си слагам маски Мисля че това е по-скоро плюс-хората трябва да са откровени,не да се правят...

  4. #4
    LifeleZzz
    Guest
    Ами като не съм на кеф скапвам настроението на всички около мен...Супер гадно ми е тва!Искам квото си го чувствам да си е за мен...Да не тормозя другите с проблемите си и т.н. ... А когато съм happy съм толкова "веселичка",че чак почвам да дразня с държанието си... Може би до някъде е + да показваш кво ти е ама от друга страна не е!

  5. #5
    Цитирай Първоначално написано от LifeleZzz
    Ами като не съм на кеф скапвам настроението на всички около мен...Супер гадно ми е тва!Искам квото си го чувствам да си е за мен...Да не тормозя другите с проблемите си и т.н. ... А когато съм happy съм толкова "веселичка",че чак почвам да дразня с държанието си... Може би до някъде е + да показваш кво ти е ама от друга страна не е!
    Няма как обаче. Всичко си има и добрите, и лошите страни. А това до каква степен си открит в чувствата и мислите си е въпрос на характер. Според мен не е лошо да си искрен, да показваш как се чувстваш. Аз не съм такава. Не мога да споделям, по-скоро не искам, и не ми личи как се чувствам. Винаги съм била такава. Ако искаш да промениш това в себе си, може например да си водиш дневник(какви идеи само ми идват). Поне ще си пишеш какво ти е на душата и ще се поуспокоиш.
    Life is a series of rooms. What really matters is with whom you're stuck with in one.

  6. #6
    Guest
    pri silnoto(istinsko) jelanie i malko volq, moje6 i da i se sdyrji6 emociite . nedei da se pravi6 na hyper iskrena, ne e 4ak tolkova trudno. probvala li si pone? pomisli kakvo im e na dr da sa v tvoeto obkryjenie
    a pyk Ako naistina tolkova ti e trudno - nz, ama trqbva da se starae6 ina4e mn 6te ti pre4i za byde6te. (napr. pri rabota s horata)

  7. #7
    Mi spored men e hubavo da pokazva6 4uvstvata si, oba4e ne napulno. Ako ponqkoga ti e kofti, pokaji go no ne go natrapvai do takava stepen 4e i na drugite da im stane gadno. Az su6to ne moga da pokazvan 4uvstvata si i si gi pazq za sebe si. Daje ponqkoga priqtelite mi se qdosvat 4e ne sum spodelqla dostatu4no s tqh. Ako me vidqt 4e sum zle (koeto mnogo rqdko pokazvam) po4ti nikoga ne mogat da razberat za6to
    Kogato pogledne6 kum zvezdite, si spomni za onazi, koqto ne uspq da mi svali6!

  8. #8
    Супер фен
    Регистриран на
    Dec 2004
    Град
    Stara Zagora
    Мнения
    1 144
    Sp0red men sy6t0 e g0lqm + da m0je6 da p0kazva6 4uvstvata si 6t0t0 h0rata m0gat da te razbirat za kf0 misli6 i spirat da pravqt ne6t0 ak0 ne ti e priqtn0 ! Abe de da znam ... :}}

  9. #9
    Повече от фен
    Регистриран на
    Oct 2004
    Мнения
    412
    Цитирай Първоначално написано от LifeleZzz
    Ами като не съм на кеф скапвам настроението на всички около мен...Супер гадно ми е тва!Искам квото си го чувствам да си е за мен...Да не тормозя другите с проблемите си и т.н. ... А когато съм happy съм толкова "веселичка",че чак почвам да дразня с държанието си... Може би до някъде е + да показваш кво ти е ама от друга страна не е!
    I az sam prekaleno otkrit 4ovek, no moga da ti kaja, 4e za mene tova e mnogo puti po-hubavo otkolkoto ako biah podmolna, licemerna ili t.n.t., za6toto znam 4e ako niakoi me haresva, me haresva za6toto sam az!
    Ne se promeniai, viarno gadno e da si prekaleno emocionalen, no imenno tezi hora sa niakak si po-dobri, iskreni i vseki predpo4ita da ima takuv 4ovek do sebe si.
    Ako drazni6 niakoi tova e moje bi za6toto toi ne moje da ima tvoiata neprinudenost!

  10. #10
    Za teb samiq e dobre, govori hubavo za teb, no dr hora vidqt li tova ti se ka4vat na glavata Ob6to vzeto ne e dobre, po red pri4ini
    ВИЖ ПРАВИЛАТА НА ФОРУМА!!!

    Никога не оставяй страхът да удариш топката да те лиши от удоволствието от играта!

  11. #11
    хич не е добре. това е израз по-скоро на детинщина. всички малки деца са така- неразбират кога да премълчат или отклонят темата, или кога да сдържат нервите си...
    Ако е в моите ръце, то е мое
    Ако то е мое, то никога не може да стане твое.
    Ако строя нещо, то всички части са мои.
    Ако изглежда като мое, значи е мое.
    Ако си мисля, че е мое, значи е мое.
    Ако то е твое и аз го открадна, значи е мое.

  12. #12
    БЪДИ ТАКЪВ КАКЪВТО СИ!!!!

  13. #13
    Супер фен
    Регистриран на
    Apr 2004
    Град
    Ich brauch Benzin!
    Мнения
    1 579
    Ako kriesh 4uvstvata si ot nqkoi ... POVQRVAI MI gubish MNOGO!
    Admin-Coki:
    Снимките в подписа са неподходящи, деактивиране на профила за системно нарушение.

  14. #14
    Супер фен
    Регистриран на
    Aug 2004
    Град
    Ups & Downs
    Мнения
    2 188
    i na mene vinagi mi li4at 4uvstvata ama da ne ti puka , takava si si za kvo da se promenq6

  15. #15
    Супер фен Аватара на Momchence
    Регистриран на
    Sep 2004
    Град
    София
    Мнения
    1 544
    Spored men ne e nujno da si prekriva6 4uvstvata i nastoreniqta....moje bi iska6 da se bori6 s tqh.....primerno kato si tyjna da se opitva6 da se usmiha6....ne znam...
    Kogato nqkoi e qdosan i znam 4e tova e samo momentno systoqnie...az se dyrja s nego veselo bazikam go i go vbesnqvam o6te pove4e za6toto znam 4e posle 6e rabere 4e ne e bil prav...vmesto da mu se vyrzvam i az da se qdosvam prosto priemama si4ko na 6ega.....no use6tam koga rabotata e naistina seriozna :P
    Birdy birdy in the sky dropped a poopy in my eye, I don't worry I don't cry, I'm just happy that caws can't fly!

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си