Имах период от около 2-3 месеца, в който ако не нон-стоп 7,то понякога 6 дни в седмицата бях пффф,не знам и аз къде бях...Не преувеличавам.
Попаднах на хора,които постоянно имаха трева,а аз бях постоянно с тях и пушех...пушех и пушех...И не правех нищо друго.
Единственото,което ми стана...Затъпях - смисъл не можех да се концентрирам,да водя смислен разговор и си мислех само за напушване
Обаче не съм се пристрастявала.В една книга четох(и затова съм напълно сигурна) физическо пристрастяване няма.Най-много...Толкова много да свикнеш,че да ти е странно като не си напушен.(а при повече пушене...тревата просто спира да ти дейстра така,както би трябвало и...не й усещаш ефекта..ама за това трябва много пушене...)Обаче това не е пристрастяване.Не е възможно.