.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 10 от общо 10
  1. #1

    mokur efekt?...hmmm..dali?

    abe hora q kajete nqkva pqna ili gel za kosa ama da e s mokur efekt,v smisul kosata da ti stoi sqka6 toku 6to e izkupana..abe da iglejda mokra
    Ako obi4a6 krasivite,ne me obi4ai,za6toto ima i po-krasivi ot men.Ako obi4a6 bogatite,ne me obi4ai,za6toto ima i po-bogati ot men.No ako obi4a6 tezi,koito te obi4at,togava me obi4ai !!!

  2. #2
    em sqkash pqnata ima pove4e efekt
    When you left I lost a part of me It's still so hard to believe Come back baby please, cause wE belong together !!

  3. #3
    Аватара на kat4enceto
    Регистриран на
    Feb 2007
    Град
    somewhere over the rainbow...
    Мнения
    1 014
    ima na Camel gel s mokur efekt toi e mn dobur polzvala sym go i sym dovolna ne e mnogo skup az si go vzeh ot aptekata za 97 stinki


  4. #4
    Цитирай Първоначално написано от Adwokat
    em sqkash pqnata ima pove4e efekt
    em preporu4ai mi nqkakva,4e dosega kakvi li pqni ne sum polzvala i vse nqmat podoben efekt,naprotiv dori mi izsu6avat kosata
    Ako obi4a6 krasivite,ne me obi4ai,za6toto ima i po-krasivi ot men.Ako obi4a6 bogatite,ne me obi4ai,za6toto ima i po-bogati ot men.No ako obi4a6 tezi,koito te obi4at,togava me obi4ai !!!

  5. #5
    Повече от фен
    Регистриран на
    Mar 2006
    Мнения
    369
    az izpolzvam na rubela fashion color v aptekite go ima te sa 2 vida 4erven i sin... 4erveniq e mokriq efekt... 2.10 struva nqkade...
    http://www.bulgar-bg.com/pitbull/phpBB/gallery/pictures/BIG%20MAN'S%20ELI%20(CLEMMONS)_jpg.jpg

  6. #6
    MACKAmprez no6ta
    Guest
    Zna4i az polzvah gel na intesa struva6e okolo 2.50lv be6e v tubi4ka i na opakovkata daje si pi6e 4e e s mokar efekt. Dovolna sam i ot pqnata na intesa hem e v golqmo 6i6e hem mi var6i rabota kosata mi stava na kle4ki (edin vit mokar efekt) i men tva me zadovolqva kato rezoltat. \/

  7. #7
    Pove4eto piani koito 6te nameri6 v magazinite sas sigurnost imat raznovidnosti i za mokar efekt. Za6to prosto ne popita6 friziorkata si za nai dobrata koqto tq znae. Tai kato nikoi ot foruma ne e izpolzval vsi4ki sum sigurna
    KeeP YouR HeaD UP,LegS CloseD,EyeS OpeneD!
    \_/

  8. #8
    Guest
    az izpolzvam gel za kadrici se vodi na SERI 3 dena kosata ti e prosto bezupre4na.. i e to4no tova koeto tarsish.. oba4e e malko skapi4ko az go vzel gela za 8.30 lv

  9. #9
    Голям фен
    Регистриран на
    May 2006
    Мнения
    514
    Zna4i az polzvah gel na intesa struva6e okolo 2.50lv be6e v tubi4ka i na opakovkata daje si pi6e 4e e s mokar efekt. Dovolna sam i ot pqnata na intesa hem e v golqmo 6i6e hem mi var6i rabota kosata mi stava na kle4ki (edin vit mokar efekt) i men tva me zadovolqva kato rezoltat.
    и аз ползвам същия гел за мокър ефект.Добър е
    Да караш хората да се усмихват чрез твоята усмивка те прави мн щастлив!Да накараш хората да са щастливи заради твоето присаствие те прави специaлен за тях!А да оцениш всичко това и да го запазиш толкова красиво ти трябва чисто сърце!А твоето какво е?

  10. #10
    Повече от фен
    Регистриран на
    Aug 2006
    Град
    Точно зад теб ;)
    Мнения
    308
    Почти всяка козметична марка има продукти за коса с така наречения "мокър ефект" ,така че може просто да отидеш в някой магазин за козметика и да попиташ

    Не се доверявай на блясъка в очите на някой,защото това може да е слънцето,прозиращо през кухата му тиква!

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си