.
Затворена тема
Резултати от 1 до 12 от общо 12
  1. #1

    Май прекалих с дрогата

    Мах прекалих с дрогата
    Тази седмица започнах да се боцкам и след като мина ефекта на хероина подрусах с кокаин и амфетамин. След ткова пак се боцках и нищо не ми стана нямаше никаф ефект .
    Защо можи да ми се случва такова нещо какъф е проблема защо няма ефект ?????????? да не би да са ми продали сол ????

  2. #2
    Голям фен Аватара на SunnyG
    Регистриран на
    Jan 2004
    Град
    In the future..
    Мнения
    781
    Мда...единият вариант е да са ти продали нещо,което няма нищо общо с коката или хероина,а другото обяснение е че си изпаднал в състояние на абстиненция,демек тялото ти вече има нужда от това да приемаш по големи дози,защото пристрастяването ти се е увеличило.И между другото мисля,че имаш сериозен проблем и в скоро време нещата няма да бъдат никак розови за тебе.А щом си стигнал и до боцкането,значи е безсмислено да ти казвам да се отказваш,вече си преминал границата,но все още можеш да се спреш!
    Животът е всичко онова,което ни се случва,докато правим планове за бъдещето.

  3. #3
    Сериозно ли ?????????????? не мога ли да се откажа ? уууууууууууу какво направих уеуеееееееееееееееее тстстстс

  4. #4

    Uc

    nema batka prosto ti si nekaf izrod i te ne lovi nishto : ) haha mi kat nqma efekt po drobre ne go povtarqi nikoga powe4e ... ama to nestava tolko lesno tai4ee pone si karai na amfetki i treva .. ostavi gi dfrugite neshta se propada mn s tqh oko iskaj sled 1-2 godini da izglejdash skapan i propadlqk : ) prodaljavai v sushtiq duh . ahaha Probai Koka i Herca si gi fkarai venozno zaedno nema na4in da nqma efekt haha .. ei zle ste dea
    Az sym tova koeto nikoi drug nqma da byde .

  5. #5
    сега си го бих в зеницата и имаше ефект след това мисля да започна по краката и в езика ахаххххххххххххххахахахах ахахахахах

  6. #6
    Мега фен Аватара на w0sh
    Регистриран на
    Jun 2007
    Град
    one foot on the gas, one foot in the grave
    Мнения
    9 652
    Така те искам брато, боли ме бечура че се боцкаш ако требе да съм искрен. Ти си бии хероин, само гледай да не ти го набият педалите от саседния блок нали така
    If it wasn't for date rape, i'd never get laid.

    и last.fm-ец

  7. #7
    Супер фен Аватара на b0Nb0n
    Регистриран на
    Jun 2007
    Мнения
    2 130
    Цитирай Първоначално написано от Pingvina
    сега си го бих в зеницата и имаше ефект след това мисля да започна по краката и в езика ахаххххххххххххххахахахах ахахахахах
    ebati geroq

  8. #8
    Guest
    пък ние взехме, 4е ти повярвахме..

  9. #9
    Guest
    мн си смотан,4естно не ти ли писна да ни занимава6?или поне следва6тия път пи6и си ама не прави тема 4е някои хора имат да пи6ат сериозни не6та.

  10. #10
    Guest
    6te umre8 nqma drug variant sory batka

  11. #11
    Супер фен Аватара на oTPoBHa
    Регистриран на
    Nov 2006
    Мнения
    1 027
    момче, имаш имунитет към секви видове наркотици честно ти казвам ЕВАЛА !

  12. #12
    Мега фен Аватара на machoka
    Регистриран на
    May 2005
    Мнения
    11 113 835
    ТУк наркомани не се приемат.

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си