.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 14 от общо 14
  1. #1
    pritesnena sym!
    Guest

    imam mnogo gaden problem ..uffff

    Uff imam mnogo gaden problem.Az po pirncip predi imah pap4ici po liceto,no kogato beshe studeno te bqha napalno iz4eznali.Zabelqzah,4e ot kakto stana tolkova toplo pak se poqviha i sega prodyljavat da se poqvqvat i to dosta. Zaradi toploto kojata mi se omaznqva dosta i mi izlizat malki pap4ici.I pri nai-lekoto izpotqvane pak stava taka. Moje li nqkakvi savet4eta?Vie ste mi edinstvenata nadejda.Hodih na dermatolog,no toi kaza,4e e ot toploto.
    Pone da mi kajete maska ili kakvoto i da e za da predotvratq poqvata im po nqkakav nachin? Pls zashtoto mi e mnogo nepriqtno.

  2. #2
    Аватара на mid_get
    Регистриран на
    Apr 2007
    Град
    ^In the ObscurE FuturE^
    Мнения
    909
    Против пъпки съм чувала, че действа маска от хума. Само че не трябва да се прави прекалено често, защото изсушава кожата. Иначе би могла да използваш някакъв лосион или тоник на спиртна основа, след като кожата ти е мазна. ЪмМ,...а този дерматолог не ти ли препоръча какво да използваш?!

  3. #3
    pritesnena sym!
    Guest
    Цитирай Първоначално написано от mid_get
    Против пъпки съм чувала, че действа маска от хума. Само че не трябва да се прави прекалено често, защото изсушава кожата. Иначе би могла да използваш някакъв лосион или тоник на спиртна основа, след като кожата ти е мазна. ЪмМ,...а този дерматолог не ти ли препоръча какво да използваш?!
    Kaza da si pravq maski ot plodove.I az probvah,no polojenieto se vloshava.

    Trqbva mi neshto,po-dobre estestven produkt sreshtu omaznqvane na kojata.plSs help mee [-o<

  4. #4
    Аватара на mid_get
    Регистриран на
    Apr 2007
    Град
    ^In the ObscurE FuturE^
    Мнения
    909
    Хмм...влошава се значи?! А от какви плодове си си правила маски досега?

  5. #5
    pritesnena sym!
    Guest
    Цитирай Първоначално написано от mid_get
    Хмм...влошава се значи?! А от какви плодове си си правила маски досега?
    Ot praskova i dinq.Te podhranvat kojata,no ne smqtam,4e tova moje da mi reshi problema.

  6. #6
    Аватара на BlueMushroom
    Регистриран на
    Jun 2007
    Град
    your mind,your body and your soul
    Мнения
    568
    vzemi si salicilov spirt.ima go vav vsqka apteka vutre se slagaha i nqkakvi hapcheta ne se seshtam kakvi bqha.kato popitash shte ti obqsnqt po tochno kolko hapcheta da slojish..maha gi mnogo dobre za nqkolko dena.slagash sutrin i vecher no ne vseki den zashtoto izsushava kojata...
    Wouldn't life be perfect if mondays were fun, junk food didn't make you fat, girls didn't cause so much drama, guys weren't so confusing and all alcohol was free...

  7. #7
    щом си се консултирала с дерматолог зна4и не е толкова страшно!

  8. #8
    Голям фен Аватара на naia
    Регистриран на
    Apr 2006
    Град
    София
    Мнения
    882
    силицилов спирт и крем здраве

  9. #9
    pritesnena sym!
    Guest
    Цитирай Първоначално написано от naia
    силицилов спирт и крем здраве
    Ami az polzvah krem Zdrave i 4esno kazano bqh mnogo dovolna ot nego.Mai shte po4na pak da go izpolzvam.Mersi za savet4eto.

  10. #10
    Цитирай Първоначално написано от pritesnena sym!
    Цитирай Първоначално написано от naia
    силицилов спирт и крем здраве
    Ami az polzvah krem Zdrave i 4esno kazano bqh mnogo dovolna ot nego.Mai shte po4na pak da go izpolzvam.Mersi za savet4eto.
    и аз шъ го пробвам това крем4е здраве може и да помага

  11. #11
    Мега фен Аватара на mechtaq_za_teb
    Регистриран на
    Jun 2006
    Град
    ~in the eternal summer~
    Мнения
    3 188
    Probvai s spirt i sled tova krem4e Zdrave kakto ti kazaha po-gore.Polzvala sam specilano krem4eto i bqh dovolna ot nego.
    А бе отдавна, беше тъжна вечер.
    Поредната... Да знаех само аз,
    че в утрото не ще те видя вече,
    че ще бъдеш мъничка звезда...

  12. #12
    Повече от фен
    Регистриран на
    May 2007
    Мнения
    389

    Re: imam mnogo gaden problem ..uffff

    Цитирай Първоначално написано от pritesnena sym!
    Uff imam mnogo gaden problem.Az po pirncip predi imah pap4ici po liceto,no kogato beshe studeno te bqha napalno iz4eznali.Zabelqzah,4e ot kakto stana tolkova toplo pak se poqviha i sega prodyljavat da se poqvqvat i to dosta. Zaradi toploto kojata mi se omaznqva dosta i mi izlizat malki pap4ici.I pri nai-lekoto izpotqvane pak stava taka. Moje li nqkakvi savet4eta?Vie ste mi edinstvenata nadejda.Hodih na dermatolog,no toi kaza,4e e ot toploto.
    Pone da mi kajete maska ili kakvoto i da e za da predotvratq poqvata im po nqkakav nachin? Pls zashtoto mi e mnogo nepriqtno.
    mi az sum taka dermatologa mi izpisa nqkakav losion koito vyobshte ne deistva i go izhvalih i sega izpolzvam kestenovi trici po 1 put na seddmica zashtoto ne e mn dobre chesto da se polzvat i da cukna na durvo ima efekt
    Живеи живота има смисал
    живеи във всеки изминал ден
    живеи защото те обичам
    живеи но заедно със мен

  13. #13
    Аватара на punkrock
    Регистриран на
    Mar 2007
    Град
    Dreamland Varna
    Мнения
    1 106
    И аз бях като тебе, цялото ми лице беше в гадни пъпки, ама после пробвах с Акне Аут и лицето ми се изчисти за има няма 1 седмица. \/
    И не забравяй да се мажеш с хидратиращ крем, защото доста исушава кожата :}
    Aveee eiii ! Selski pr1chki ! Gadna vi e trevata Ne davam i edna stotinka za taQ pumiq, na tiQ na tiQ na tiQ.. Taka che i da q pluQ i da q Bogotvorq - Istinata e EDNA - vseki VTORI pushi Q !

  14. #14
    moga da vi kaja edno lekarsvo ako izob6to stava vupros za akne.oba4e e antibiotik i e malko silno,oba4e pri mene i si4ki koito poznavam,koito sa go polzvali ima 99% efect.kazva se zineryt,koito iska da go probva

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си