.
Отговор в тема
Страница 9 от 14 ПървиПърви ... 5678910111213 ... ПоследнаПърви
Резултати от 201 до 225 от общо 342
  1. #201
    Здравейте,аз съм на 14г,висока 157см и тегло 53кг.ИЗКАМ ДА ОТСЛАБНА.От април до сега опитвах всички видове тренировки,но само вкъщи,защото нямам възможност да ходя на фитнес.Искам да стопя мазнините по корема,бедрата,ужасните паласки и да стегна дупето.Някой ако може да ми каже къде греша,за да се поправя:правила съм кардио,каланетика,упражнен ия,изкачване на стълби,бягане,от 3 дни скачам на въже,не ям между трите основни хранения,ям много рядко тестено,сладко,солено,мазн ,никакво газирано,алкохол,пържено,п кетирано,наблягам на плодове,вода,чай,сутрин на гладно пия топла вода с лимон,от 30 ноември правя кръгова тренировка и масаж на горе посочените области.

  2. #202
    Аватара на Alcoholocaust
    Регистриран на
    Oct 2008
    Град
    Неопределено
    Мнения
    84
    Правиш това всичкото от април и няма ефект ?

    Сигурно ти е гадно ?

  3. #203

    Регистриран на
    Dec 2009
    Град
    ТърговищеЕеЕеЕеееее
    Мнения
    2
    Яка диетка! Мое да я пробвам! И това с калориите и по колко трябва да приемаш ми се струва интересно.
    Какви очи?!
    Каква коса?!
    Какъв тоалет?!
    Но стига за мен...
    Ти как си?

  4. #204
    Мега фен
    Регистриран на
    Oct 2007
    Мнения
    3 918
    Цитирай Първоначално написано от avrillavinge
    Здравейте,аз съм на 14г,висока 157см и тегло 53кг.ИЗКАМ ДА ОТСЛАБНА.От април до сега опитвах всички видове тренировки,но само вкъщи,защото нямам възможност да ходя на фитнес.Искам да стопя мазнините по корема,бедрата,ужасните паласки и да стегна дупето.Някой ако може да ми каже къде греша,за да се поправя:правила съм кардио,каланетика,упражнен ия,изкачване на стълби,бягане,от 3 дни скачам на въже,не ям между трите основни хранения,ям много рядко тестено,сладко,солено,мазн ,никакво газирано,алкохол,пържено,п кетирано,наблягам на плодове,вода,чай,сутрин на гладно пия топла вода с лимон,от 30 ноември правя кръгова тренировка и масаж на горе посочените области.
    Яж по 4-5 пъти на ден. Минимум.

  5. #205
    parvo da kaja evala na darckiss bravooo! i iskam da pitam az sam na po4ti 14 visoka sam 170 i teja 56kg tva mn li e spored vas ?
    ms predvaritelno sq 6a probvam tiq uprajneniq 6toto iskam malko da svalq dano da stane p.p.a i kajete nqkvi uprajneniq za stqgane na korema

  6. #206
    Е кой не иска Жестоко..

  7. #207
    Цитирай Първоначално написано от dreamer4etoo
    parvo da kaja evala na darckiss bravooo! i iskam da pitam az sam na po4ti 14 visoka sam 170 i teja 56kg tva mn li e spored vas ?
    ms predvaritelno sq 6a probvam tiq uprajneniq 6toto iskam malko da svalq dano da stane p.p.a i kajete nqkvi uprajneniq za stqgane na korema
    neee mn si dobre

  8. #208
    Темата е ненормална! Мерси много
    „И моят рай избухна в пламъци, и моят ад застина в лед."

  9. #209
    Аз лично харесвам страшно много Брит.И това с коремчето направо....тя Брит си имаше психо проблем през 2006 и сега е направо толкова дебела-64 кг.Хората се променят.Аз ви съветвам докато още растете и костите ви се развиват не правете някакви упражнения за коремче за крара и т.н.От всичко по малко.

  10. #210
    И сори за това мнение но ако искате да видите дали килограмите са добре за ръста ви вижте тук :

    http://www.tialoto.bg/calculators/itt.php

    http://www.tialoto.bg/organizer.php?cat=69

  11. #211
    Фен Аватара на PROVOCATIVE
    Регистриран на
    Dec 2009
    Град
    По-близо, отколкото предполагаш....
    Мнения
    170
    Ходя на аеробика от почти един месец ..щото сега съм 1ва смяна,иначе щях да тръгна и от по-рано....спрях цигарите, от нова година не съм пушила. Не прекалявам с яденето..... днеска се претеглих на кантара във фитнеса и ми показа 55кг. .. а преди месец бях 51-52... въобще не ми личат килограмите,обаче ми става много кофти само като си го помисля ..... ;xx ии направо съм се отчаяла .. хД Чудя се дали ще постигна нещо ако гладувам или ям само плодове и зеленчуци 4-5 дена? (ако издържа хД)

  12. #212
    opitah trenirovkata predi tova mom4etata ne me zabeliazvaha ama sega moga da vi se pohvalia s nai iakoto gaje (dori ve4e go pravihme mnogo pati )

  13. #213
    Мега фен Аватара на cherinka
    Регистриран на
    Jun 2006
    Град
    гр. Пловдив
    Мнения
    8 557
    Не съм писала в тая тема от три години.
    Препоръчвам ви тоя режим, момичетаааа!
    Няма да сбъркате, няма да съжалявате! (По-банално не знам дали можа да прозвучи ).
    Кюфтетата, свинското и пилешкото ми идваха в повече. Помня вече към края съм си сложила две кюфтета в чинията и толкова се бях пренаситила откъм кюфтета, че ги ядох един час смучех ги супер много, после едвам едвам ги сдъвквах и изяждах ужас

  14. #214
    хм..честно казано ,аз мисля че който си седи пред компа по цял ден и да я спазва тая диета пък и която и да е друга..може и да не отслабне,..и да няма резултат ..така чее е тъпо да се самосъжелявате..по-добре дийствайте :smt036 :D 8)

  15. #215
    Голям фен Аватара на FlowerPower
    Регистриран на
    Jul 2009
    Град
    гр. София
    Мнения
    582
    Цитирай Първоначално написано от PROVOCATIVE
    ...
    Чудя се дали ще постигна нещо ако гладувам или ям само плодове и зеленчуци 4-5 дена? (ако издържа хД)[/b][/i]
    Да, ще си прецакаш метаболизма. Според мене си качила мусколна маса, което не е лошо. Щом не виждаш разлика от преди и сега, значи нямаш нужда да отслабваш. Но ако толкова искаш да свалиш цифрата на кантара- родължи с тренировките и спазвай режим. Яж по- малко с 1/3 от сегашното ти меню и избягвай сладко, пържено и тестено. Така без да гладуваш, ще постигнеш добри резултати. Успех!
    Никога не казвай никога, защото ти се връща.

    Смехът е заразен. Бъди преносител!

  16. #216
    аз свалих 5кг и след това мама донесе сладоледени торти и край пак ги качих

  17. #217
    Цитирай Първоначално написано от Анонимко
    мисля че е по-добре наистина без ВВД... ядеш си мазнините и тъкмо забравиш за вкуса на картофите и ориза (примерно) и изведнъж се връщащ обратно към тях ...
    +++
    ~Little Miss Planet 2009-2010~ in London

  18. #218
    хубаво дупе
    My telephone!
    M-m-my telephone!
    'Cause I'm out in the club,
    and I'm sippin' that bub,
    and you're not gonna reach my telephone!

  19. #219
    Ако този режим наистина има такъв ефект - СУПЕР ! Мисля да го почвам пък ще видим какво ще стане ..

  20. #220
    Повече от фен
    Регистриран на
    Sep 2009
    Мнения
    348
    Нищо не разбрах (изглежда съм тъпа) а иначе едно толямо БРАВО за труда на автора

  21. #221
    Мега фен Аватара на cherinka
    Регистриран на
    Jun 2006
    Град
    гр. Пловдив
    Мнения
    8 557
    Цитирай Първоначално написано от fogdog
    Нищо не разбрах (изглежда съм тъпа) а иначе едно толямо БРАВО за труда на автора
    Аз го схванах от 5тия прочит.
    Опитай.

  22. #222
    лелелеле катоо видяхх колко мн усилия ш са изискватт .. напраоо ми са скапа настроението и желанието да имам хубаво дупенце , тънки бедра и тънка талия

  23. #223
    Фен Аватара на rihanna344
    Регистриран на
    Jul 2009
    Град
    Пловдивв
    Мнения
    209
    Хубава е диетата,но аз съм си слабичка само трябва да се стегна за плажа...
    Колкото повече,толкова повече. -казал Мечо Пух и умрял от свръх доза

  24. #224
    ето я и моята дилема: аз съм акробатка,но сега нали за лятото спрях да тренирам аз имам малък проблем с целулита. имам стегнат корем стегнато дупе, но частта под дупето (задната част на бедрата) имам целулит и не мога да го махна имам мускули (то няма как да нямам защото тренираме като луди) и въпреки това целулита си седи.мисля да пробвам с твоята диета,но проблема е че нашите няма да се съобразяват с мен и да готвят неща според моята диета с по-малко или повече въглехидрати и т.н...... иначе упражненията си ги правя, но диетата...........

  25. #225
    Аватара на beautiful1whisper
    Регистриран на
    Jul 2010
    Град
    няма значение
    Мнения
    27
    олее колко много неща
    незнам за вас , но аз правя по 200 коремни преси на ден вече от година и половина и мога да кажа , че имам много хубав , слаб и стегнат корем
    I love you so much
    Every breath that I breathe is for you
    Every step that I do is for you
    Every beat of my heart , every smile on my face is for you !
    Because you are everything for me !

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си