.
Затворена тема
Резултати от 1 до 11 от общо 11
  1. #1

    Болки в бъбреците

    Добър вечер. От скоро (разбирайте около 1 седмица) ме наболяват и двата бъбрека (така си мисля, бъбреците са), но не знам дали е необходимо да се притеснявам до такава степен, защото имам приятели, които са с по 1 бъбрек и ... не знам
    тъ ... възможно ли е да е нещо безубидно ?
    Приятна вечер.

  2. #2
    Guest
    Ta da razbere6 dali e ne6to bezobidni /babrecite ne sa bezobidni/po-dobre idi na lekar!ako e ne6to po-seriozno i ti si sedi6 vav vas bez da se pritesnqva6,moje i da stane mn po zle !

  3. #3
    Ако искаш не ходи на лекар и мен ме боляха шото пиех само безалкохолни напитки и сокове и грам вода не бех пил почнах да пия само вода и ми се опраиха \/
    Freerun,Motorcycle and Bass FOREVER

  4. #4
    Супер фен Аватара на rakiQ
    Регистриран на
    May 2007
    Мнения
    2 585
    здрасти душке ..мойта майка също страдаше така....със ужасни бокли.......... пи някаф КИДНИ чай с литри пишка много и сичко е наред вече!

  5. #5
    Sigurno si nastinal... nqma mqsto za pritesnenie shtom bolkite sa syvsem leki! Topli si krysta i pii mnogo mineralna voda i chaicheta... pone 2 litra na den.
    Vse pak moje da otide6 na ehograf moje da ima6 nqkoe kamy4e

    "...И все пак, всичко е Истина..." - казала Лъжата!

  6. #6
    Мда, пия доста кола (по 2+ литра на ден, почти без вода или с много малко)
    също така леко ме наболяваше гърлото
    Дано да не е нещо сериозно, а и болките не са постоянни, понякога само (вечер) ме наболяват, ама се търпи (за сега)
    Дано ми мене по-скоро.

  7. #7
    .............
    Guest
    i az mai imam su6tiq problem. ne sum sigurna dali sa bubrecite no g/d tam sa bolkite. te sa suvsem leki i to samo ve4erno vreme daje ne e i vsqka ve4er ami ot vreme na vreme. tova kakvo moje da e?

    ne sum hodila na lekar za6toto nesa vseki den a ot vreme na vreme.....

  8. #8
    Цитирай Първоначално написано от .............
    i az mai imam su6tiq problem. ne sum sigurna dali sa bubrecite no g/d tam sa bolkite. te sa suvsem leki i to samo ve4erno vreme daje ne e i vsqka ve4er ami ot vreme na vreme. tova kakvo moje da e?

    ne sum hodila na lekar za6toto nesa vseki den a ot vreme na vreme.....
    колежке, ти все едно описа моя проблем, и мене така предимно вечер ме наболява, не съ някви остри болки, ама идват от тая облас - към бъбреците. Пъряво бе болеше само от едната страна, ама и отпред и отзад, ама после започна и от двете - само отзад предимно вечер

  9. #9
    Мега фен
    Регистриран на
    Oct 2006
    Град
    Извън границите
    Мнения
    3 213
    Abe i mene neshto me boli pri bubrecite.. smisul kato neshto se raztqgam seedno neshto me turpa tam... ama neznam mislq che e neshto ot studenoto che seda polu gol puk tuka e mnogo techenie i neshto ot tva..

    Тази вечер тръгвам на лов...
    Като хищник доближавам те
    Ти си жертва - подчини се
    и прави каквото искам аз...
    Хайде, драскай и хапи ме!



  10. #10
    в крайна сметка отидох на лекар, казаха ми, без да ми правят някакви тестове, че имам някакви невропаралитични или нещо такова, не ожах да разбера много добре, болки, междуребрени такива и ми изписа някакви витамини (б комплекс) и още нещо
    благодаря на всички, взели участие в темата!

  11. #11
    Цитирай Първоначално написано от EnimEn
    в крайна сметка отидох на лекар, казаха ми, без да ми правят някакви тестове, че имам някакви невропаралитични или нещо такова, не ожах да разбера много добре, болки, междуребрени такива и ми изписа някакви витамини (б комплекс) и още нещо
    благодаря на всички, взели участие в темата!
    С това считам темата за приключена!

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си