.
Отговор в тема
Страница 55 от 233 ПървиПърви ... 54551525354555657585965105155 ... ПоследнаПърви
Резултати от 1 351 до 1 375 от общо 5802
  1. #1351
    Здравейте ! Излгежда имам вродена Фимоза както каза и личният ми лекар. Отидох вчера при него за да ми даде направление, Така че без проблем да ида на Плевен и да ме оперират. Ще се ходи в понеделник, нямам си на идея направо тогава ли ще ме оперират или тогава ще ми запишат дата за операцията незнам как става. Проблема е че незнам къде да ида. Бях че един комент от тук едно момче беше написал че в плевен са го оперирали него в няква модерна клиника. Въпросат ми е как се казва тая клиника и по възможност да ми препоръчате няква.. защотото в понеделник така или иначе трябва да ида. Татко се е освободил от работа вече. Аз съм на 17 години иначе Благодаря предварително !

  2. #1352
    Цитирай Първоначално написано от haidutin1
    Не съм първия, който носи марли дълго време. Чел съм пак в този в форум и други такива случаи, а с едно момче си писах лично и той ми каза, че е носил до 18тия ден. Именно затова, че раните не са напълно зарастнали, не искам да ги махам. По този начин все пак ограничавам външното въздействие върху тях. А и конците са много гадни и постоянно ще опират някъде. При накисването в тетра свалянето на превръзката не е проблем. Като ми паднат конците ще махна и марлите, няма вечно да нося все пак
    Искам да е в по-добро състояние и тогава да го пусна да шава на свобода За свикване с чувствителността не бързам, искам всичко да е наред и тогава.

    Прочетох, че са ти правили операцията с пълна упойка. Повечето лекари ще ти кажат, че това е ненужно убиване на мозъчни клетки и не е трябвало. По въпроса за конците знам, че ако стоят повече от 2 седмици трябва да се махнат с твоя помощ или от лекар. Според мен не е нормално да са там 3 седмици.
    Радвам се, че свикваш с новото състояние
    Аз съм с пълно обрязване (мисля,че и ти беше така).
    Здравей Хайдутин1!
    Как си? По-добре ли си вече?
    Моята операция беше във вторник- днес е вече неделя, а промяна няма никаква. При мен има много голям отток отдолу вляво- направо като погледна и се стряскам При теб така ли е? И при теб ли изглежда така страшно?

  3. #1353
    След 20-ят ден отокът вече започва да спада .По-рано няма как да спадне .Погледни си пениса в огледало и ще видиш , че не е толкова голям , колкото ти се вижда отока.Нали знаеш -на страха очите са големи.На мен също ми се вижда , че е голям , но като се погледна в огледалото - не е .

  4. #1354
    За дългото носене на марли - Нали знаете , че има един термин - раната трябва да диша . Смарля това е невъзможно.
    За дългото киснене в Смрадлика - конците , с които е зашита раната са "самоизгниващи". Дългото киснене в отварата води до изгниване на конците . При едно пълно , стегнато обрязване и продължително киснене конците се разграждат доста преди това да трябва да стане .
    При мен се получи следното - въпреки , че не съм го киснал повече от 5-6 мин. , поради това , че доста тъкан е отстранена (по мое желание ) конците отдолу се скъсаха , което направи зарастването по-трудно . Отмалкото кървене и постоянното отделяне на безцветния секрет те изгниха още на 10-ят ден.Раата отдолу заздравя изключително бавно , за разлика от местата , където конците си стояха непокътнати.
    Защо при къпане ще си слагаш найлоново пликче , като го киснеш по 30 минути?
    Едно къпане е не повече от 15-20 минути.

  5. #1355
    Цитирай Първоначално написано от georgi12
    За дългото носене на марли - Нали знаете , че има един термин - раната трябва да диша . Смарля това е невъзможно.
    За дългото киснене в Смрадлика - конците , с които е зашита раната са "самоизгниващи". Дългото киснене в отварата води до изгниване на конците . При едно пълно , стегнато обрязване и продължително киснене конците се разграждат доста преди това да трябва да стане .
    При мен се получи следното - въпреки , че не съм го киснал повече от 5-6 мин. , поради това , че доста тъкан е отстранена (по мое желание ) конците отдолу се скъсаха , което направи зарастването по-трудно . Отмалкото кървене и постоянното отделяне на безцветния секрет те изгниха още на 10-ят ден.Раата отдолу заздравя изключително бавно , за разлика от местата , където конците си стояха непокътнати.
    Защо при къпане ще си слагаш найлоново пликче , като го киснеш по 30 минути?
    Едно къпане е не повече от 15-20 минути.
    А при вас оттокът беше ли посинял? Защото при мен е много син- даже и малка част от главичката ми отдолу е посиняла!

  6. #1356
    Цитирай Първоначално написано от formula 1
    А при вас оттокът беше ли посинял? Защото при мен е много син- даже и малка част от главичката ми отдолу е посиняла!
    Еми Нормално според мен да посинее при толкова кръв.. моя мяза се едно са ме бушонирали точно там

  7. #1357
    Формула 1, не се притеснявай, нормално е да има оток
    При всеки е различен, но рано или късно ще започне да намалява.
    Моят сега като че ли е по-малък, а може и да съм свикнал с гледката и да не ми прави впечатление, важното е, че не ми прави проблем. За синия цвят не знам, при мен май не беше така.

    Реших да послушам съветите ви и днес бях цял ден без марля. Нямах проблем с чувствителността, защото главичката не опираше в бельото. Опираха конците, и при всяко докосване на конец в боксерките изтръпвах. Затова не исках да ходя без марли, имам чувството, че конците ми са оставени по-дълги.
    При вас така ли е?
    Писах си с едно момче, на което конците са паднали на десетия ден, което смятам за нормално. На теб, Георги12, може да ти се струва рано, но все пак си по-възрастен и е в реда на нещата раните ти да зарастват по-бавно.
    За торбичката четох в този форум. Тя е с цел капките вода да не падат директно върху пениса, защото е много неприятно. Както и да е, при първото къпане реших да сложа такава, но не я стегнах добре и веднага се напълни с вода Махнах я и не съм ползвал повече такова нещо.

    Днес е ден 9 след операцията и всичко е нормално. Един конец е паднал, а на друг е останало само възелчето. Някъде през ден правя снимки и вече имам около 25, които ще кача при първа възможност.

  8. #1358
    А относно марлите, не съм съгласен, че не оставят раната "да диша". Това не е плътна превръзка, има мрежеста структура с безброй дупки. Проблемът е когато събаря коричките и принуждава раните да зарастват наново, но ако се прави много внимателно не е проблем.
    Няма вечно да ги нося, само докато ми паднат конците, защото е адски неудобно.

  9. #1359
    аз пак да си питам за чувствителността какво ползвате,па белкем каже некой

  10. #1360
    Според мен не ти трябва нищо за чувствителността, не си обрязан и си имаш кожено покритие.
    Ако нямаше чувствителност вече може би щеше да е проблем, но като имаш, а главичката ти не се търка в бельото мисля, че всичко е в реда на нещата. Няма защо да притъпяваш това усещане.
    Чувал съм и за свръхчувствителност, което не е добре, но при теб съм сигурен, че няма такова нещо. Просто дълго време не си заголвал главичката и сега и трябва време да се адаптира към външната среда, когато е забелена.
    Не се притеснявай, всичко ще мине с времето и ще свикнеш.
    По-важно според мен е да се увериш, че можеш да оголваш докрай без никакъв проблем (напрежение и болка), защото иначе май ще трябва да играе скалпела

  11. #1361
    Здравеите! Момче на 15 години сам.
    Значи когато пенисът ми беше в ерекция неможех да го забелвам и отидох на лекар миналата седмица и ми каза че имам късо и дебело гемче и каза че трябва да се оперира.На 20.03.2009 ми направиха операция (не обрязване а прекъсване на "юздичката" или нз и аз как точно се води) и доктора ми беше казал да не го забелвам първите 2-3 дена и да му правя компреси с реванол.Днеска отидох на профилактичен преглед каза че всичко е нормално и като ми каза да го забеля немажах да издърпам кожата до края и усещах бола.Тои каза че е нормално и че трябва да права промивки със смардлика и да се опитвам да го забелвам като го мажа с възелин. И въпроса ми е нормално ли е все още да не мога да го забелвам и ще се оправи ли с възелин и смрадлика.
    Ако някои има някакви въпроси да пита може и да мога да помогна с нещо

  12. #1362
    Ден 10 след операцията.
    Днес трябваше да бъда вън от вкъщи и затова носих марля, която без проблем свалих при прибирането си.
    Нямаше да ползвам тетра днес, но някои от раните ми се виждат не съвсем зарастнали и затова след малко ще го топна за дезинфекция
    Конците малко по малко падат, което е облекчение, защото те са ми най-големия проблем в момента.
    И при вас ли бяха оставени така дълги, че при всяко движение да опират в бельото когато няма марля и да е непоносимо, както при мен?

  13. #1363
    Цитирай Първоначално написано от haidutin1
    Ден 10 след операцията.
    Днес трябваше да бъда вън от вкъщи и затова носих марля, която без проблем свалих при прибирането си.
    Нямаше да ползвам тетра днес, но някои от раните ми се виждат не съвсем зарастнали и затова след малко ще го топна за дезинфекция
    Конците малко по малко падат, което е облекчение, защото те са ми най-големия проблем в момента.
    И при вас ли бяха оставени така дълги, че при всяко движение да опират в бельото когато няма марля и да е непоносимо, както при мен?
    Мойте поне не са от най-късите и като са засиля нанякаде, захване ми са конеца за боксерките и.... И на Мен са ми най-големия проблем... Дори и с марля ми е Доста неприятно

  14. #1364
    Оо Снощи е била вечер на падане на конци Три Конеца са Ми паднали

  15. #1365
    Цитирай Първоначално написано от StanDarT
    Здравеите! Момче на 15 години сам.
    Значи когато пенисът ми беше в ерекция неможех да го забелвам и отидох на лекар миналата седмица и ми каза че имам късо и дебело гемче и каза че трябва да се оперира.На 20.03.2009 ми направиха операция (не обрязване а прекъсване на "юздичката" или нз и аз как точно се води) и доктора ми беше казал да не го забелвам първите 2-3 дена и да му правя компреси с реванол.Днеска отидох на профилактичен преглед каза че всичко е нормално и като ми каза да го забеля немажах да издърпам кожата до края и усещах бола.Тои каза че е нормално и че трябва да права промивки със смардлика и да се опитвам да го забелвам като го мажа с възелин. И въпроса ми е нормално ли е все още да не мога да го забелвам и ще се оправи ли с възелин и смрадлика.
    Ако някои има някакви въпроси да пита може и да мога да помогна с нещо

    А болката при забелването от къде е - от гемчето или от кожния пръстен?
    Ако е от гемчето сигурно е нормално и след като заздравее сигурно ще може.
    Ако е от кожата може и да имаш лека форма на фимоза, като мен. Многократно е писано, че за разлика от късата юздичка леката и размита форма на фимоза трудно се установява.
    Но не се притеснявай
    Ти си на 15 години и от мазилата и опитите за забелване сигурно ще има ефект и едва ли ще ти се наложи да лягаш на операционната маса Пак ти напомням, че не е сигурно дали имаш фимоза. Там ти трябва да прецениш.


    GreenBenjamins, ти на колко си години?
    Споделяш възстановяването си, но за да получи човек ясна представа за процеса е добре да кажеш и възраст



    Днес е ден 11 след операцията.
    Прекарах доста време навън с марля и всичко е наред.
    Е, може би не всичко. Признавам, че май кисненето в тетра дълго време е накарало конците да отпуснат доста рано. Освен това момчето, на което са паднали на 10тия ден е било оперирано с лазер и е нямало кръв, нито оток, възстановяването му е било много по-бързо.
    При мен не е така и в момента от долната страна има незарастнали рани.

  16. #1366
    haidutin1 мерси за инфото болката е и от гемчето но и от самата кожа има малко. аз бях при личната лекарка и тя каза че мисли че е нормално защото все пак е рана и може да се е стеснило но щяло да се оправи

  17. #1367
    Цитирай Първоначално написано от haidutin1
    Цитирай Първоначално написано от StanDarT
    Здравеите! Момче на 15 години сам.
    Значи когато пенисът ми беше в ерекция неможех да го забелвам и отидох на лекар миналата седмица и ми каза че имам късо и дебело гемче и каза че трябва да се оперира.На 20.03.2009 ми направиха операция (не обрязване а прекъсване на "юздичката" или нз и аз как точно се води) и доктора ми беше казал да не го забелвам първите 2-3 дена и да му правя компреси с реванол.Днеска отидох на профилактичен преглед каза че всичко е нормално и като ми каза да го забеля немажах да издърпам кожата до края и усещах бола.Тои каза че е нормално и че трябва да права промивки със смардлика и да се опитвам да го забелвам като го мажа с възелин. И въпроса ми е нормално ли е все още да не мога да го забелвам и ще се оправи ли с възелин и смрадлика.
    Ако някои има някакви въпроси да пита може и да мога да помогна с нещо

    А болката при забелването от къде е - от гемчето или от кожния пръстен?
    Ако е от гемчето сигурно е нормално и след като заздравее сигурно ще може.
    Ако е от кожата може и да имаш лека форма на фимоза, като мен. Многократно е писано, че за разлика от късата юздичка леката и размита форма на фимоза трудно се установява.
    Но не се притеснявай
    Ти си на 15 години и от мазилата и опитите за забелване сигурно ще има ефект и едва ли ще ти се наложи да лягаш на операционната маса Пак ти напомням, че не е сигурно дали имаш фимоза. Там ти трябва да прецениш.


    GreenBenjamins, ти на колко си години?
    Споделяш възстановяването си, но за да получи човек ясна представа за процеса е добре да кажеш и възраст



    Днес е ден 11 след операцията.
    Прекарах доста време навън с марля и всичко е наред.
    Е, може би не всичко. Признавам, че май кисненето в тетра дълго време е накарало конците да отпуснат доста рано. Освен това момчето, на което са паднали на 10тия ден е било оперирано с лазер и е нямало кръв, нито оток, възстановяването му е било много по-бързо.
    При мен не е така и в момента от долната страна има незарастнали рани.

  18. #1368
    Супер фен Аватара на batkodoki
    Регистриран на
    May 2006
    Град
    между Риман§Рахманинов
    Мнения
    2 429
    Цитирай Първоначално написано от georgi12
    За дългото носене на марли - Нали знаете , че има един термин - раната трябва да диша . Смарля това е невъзможно.
    За дългото киснене в Смрадлика - конците , с които е зашита раната са "самоизгниващи". Дългото киснене в отварата води до изгниване на конците . При едно пълно , стегнато обрязване и продължително киснене конците се разграждат доста преди това да трябва да стане .
    При мен се получи следното - въпреки , че не съм го киснал повече от 5-6 мин. , поради това , че доста тъкан е отстранена (по мое желание ) конците отдолу се скъсаха , което направи зарастването по-трудно . Отмалкото кървене и постоянното отделяне на безцветния секрет те изгниха още на 10-ят ден.Раата отдолу заздравя изключително бавно , за разлика от местата , където конците си стояха непокътнати.
    Защо при къпане ще си слагаш найлоново пликче , като го киснеш по 30 минути?
    Едно къпане е не повече от 15-20 минути.
    не, не е точно така по принцип!

    при теб случаят е "специален", и ако М. който работи по методиката на максимално отнемане на тъкан-което не е правилно понеже зависи от конкретният пишок, ти е угодил на акъла да отнеме даже повече от това - резултата е ясен и той се изчерпва с описаното от теб:
    - пишока с цената на "късане" на слабо прилепени тъкани добива и оформя "дрехата си" в степен на максимална ерекция, по собственият си калибър!
    уверявам те, че когато пениса се изпълни макс с кръв и достигне максималният си проектен генетично размер - с всяко "свръх скъсяване" по "естетични" причини няма да се примири, а резултата от това е рагади, сцепвания, скусвания на нормалната тъкан или в местата на съшиване по бодовете.

    но спец твоят случай е екстраординарен и НЕ Е правило за следване на дечурлите писали тук!

    искам да бъда добре разбран: ти си си ЧУДЕСЕН&ВСЕОДАЕН консултант, и е находка имащите сходен проблем да комуникират с теб. Искам само ВИНАГИ да се има едно на ум, в смисъл: че ако нещо работи при нас, може и да не работи при другите хора!

  19. #1369
    Цитирай Първоначално написано от haidutin1
    GreenBenjamins, ти на колко си години?
    Споделяш възстановяването си, но за да получи човек ясна представа за процеса е добре да кажеш и възраст
    Ми Аз Съм На 15... сега между другото още 2-3 конеца са готови да падат... малко грознички дупчици останаха ама предполагам ще зараснат

  20. #1370
    Супер фен Аватара на batkodoki
    Регистриран на
    May 2006
    Град
    между Риман§Рахманинов
    Мнения
    2 429
    Цитирай Първоначално написано от GreenBenjamins
    Цитирай Първоначално написано от haidutin1
    GreenBenjamins, ти на колко си години?
    Споделяш възстановяването си, но за да получи човек ясна представа за процеса е добре да кажеш и възраст
    Ми Аз Съм На 15... сега между другото още 2-3 конеца са готови да падат... малко грознички дупчици останаха ама предполагам ще зараснат
    а възможност да предложиш снимки на този процес?!

  21. #1371
    Здравейте! На 17 години съм и преди два дни ми направиха операцията. Беше с пълна упойка. Нормално ли е след операцията, да не ме боли много члена, както като гледам повечето се оплакват от болки. Даже и кървене нямам. От време на време само усещам една "тежест", нищо друго, лек напън все едно, но е поносимо. Хирурга ми каза да взема една билка,чай(ТЕТРА или повече позната като смрадлика) и да го обливам в банята... Обаче не знам, твърде рано ли е да започвам да го оголвам, или трябва да се изчака още време...
    И един въпрос - колко време след оперативната намеса може да се прави секс?
    А и - аз не виждам никакви конци или ранички. Или трябва да го оголя за да ги видя? Ама при опит за оголване ме боли...

  22. #1372
    Здравей!
    На теб частично обрязване ли ти правиха или ти махаха гемчето?
    Дай малко повече инфо.
    Предполагам, че липсата на болка и кръв не е проблем.
    Не е трябвало да те оперират с пълна упойка.
    За конците и раните- не знам, аз съм с пълно обрязване и за твоя случай не мога да кажа. Във форума са писали и момчета с операция като твоята (сподели каква е тя ) и остава да се надяваш някой от тях да ти отговори. Иначе може да изчакаш Батко Доки да те консултира, но за целта давай подробни сведения за състоянието си.
    За секса - при всеки е различно, сам най-добре ще прецениш кога е готов По принцип не по-рано от месец след клъцването, но при теб може и по-рано.

    Ден 12 след операцията

    Днес отокът е по-малък.
    Конците интензивно падат и останалите май не се държат добре, но не ги махам на сила. Ще си изчакам спокойно да им дойде времето.
    Свикнах и с вида на шевовете без конци- изглеждат като някаква "коронка" зад главичката.
    Предпазната кожичка на гланса като че ли скоро ще пада.
    Най-зле изглежда отдолу, където е било гемчето.
    Има нещо като цепнатина, дълбока бразда, точно под мястото на гемчето, в началото, горния ръб на кожата.

    При вас така ли беше?

    Над тази цепнатина, точно където е било гемчето, има натрупване на белезникава гъста течност, където най-често залепва марлята.
    Смятам, че е нормално. Така ли е?

    Днес също много обикалях из града. Проблемът беше, че многократно при самото движение получавах ерекции и беше адски неприятно
    Явно организмът ми си иска своето и вече по- малко издържа на липсата на задоволяване

  23. #1373
    И моя случай е фимоза. Не ми направиха пълно обрязване, целта беше да мога да си дърпам кожичката зад главичката(досега никога не съм могъл да го сторя ) Аз така като си гледам оная работа - разлика няма Дано вече да мога да издърпвам отзад кожичката. Все още ме е страх да е издърпвам, малко или много боли и ме е страх да не направя нещо.
    А за секса наистина ми трябва да знам кога мога да почна
    И да ви попитам, след колко време след операцията ще мога да го забелвам юнака?

  24. #1374
    Цитирай Първоначално написано от haidutin1
    Здравей!
    На теб частично обрязване ли ти правиха или ти махаха гемчето?
    Дай малко повече инфо.
    Предполагам, че липсата на болка и кръв не е проблем.
    Не е трябвало да те оперират с пълна упойка.
    За конците и раните- не знам, аз съм с пълно обрязване и за твоя случай не мога да кажа. Във форума са писали и момчета с операция като твоята (сподели каква е тя ) и остава да се надяваш някой от тях да ти отговори. Иначе може да изчакаш Батко Доки да те консултира, но за целта давай подробни сведения за състоянието си.
    За секса - при всеки е различно, сам най-добре ще прецениш кога е готов По принцип не по-рано от месец след клъцването, но при теб може и по-рано.

    Ден 12 след операцията

    Днес отокът е по-малък.
    Конците интензивно падат и останалите май не се държат добре, но не ги махам на сила. Ще си изчакам спокойно да им дойде времето.
    Свикнах и с вида на шевовете без конци- изглеждат като някаква "коронка" зад главичката.
    Предпазната кожичка на гланса като че ли скоро ще пада.
    Най-зле изглежда отдолу, където е било гемчето.
    Има нещо като цепнатина, дълбока бразда, точно под мястото на гемчето, в началото, горния ръб на кожата.

    При вас така ли беше?

    Над тази цепнатина, точно където е било гемчето, има натрупване на белезникава гъста течност, където най-често залепва марлята.
    Смятам, че е нормално. Така ли е?

    Днес също много обикалях из града. Проблемът беше, че многократно при самото движение получавах ерекции и беше адски неприятно
    Явно организмът ми си иска своето и вече по- малко издържа на липсата на задоволяване
    И при мен отдолу където е било гемчето изглежда много зле. Мисля си, че и при мен е така както го описваш- сякаш хирурга е рязъл както му падне и изглежда супер несъръзмерно и неравномерно от двете страни. Вчера бях на контролен преглед при хирурга, който ме оперира- той ми каза, че когато оттока спадне ще започне да изглежа по-съвсем друг начин- дано наистина това е така, че за сега не ми прилича на нищо. Опрацията ми (пълно обрязване) беше миналя вторник. А иначе погледнато отгоре си изглежда добре- там нямаше отток и явно за това. Мого ми е трудано да издърпам назад от горната страна- доста ме боли, а виждам, че под ръбчето на главичката се е събрало нещо бяло, но там има кожа и наистина ми е трудно да я дръпна малко назад, защото ме боли, а и точно там има шевове. Какво ли е това бялото нещо? Може би са остатъци от дефламола с който мажа- може би той прониква и се отлага на това все още за мен трудно достъпно място. При вас как е? Има ли нещо подобно?

  25. #1375
    При мене смятам че засега Добре върви работата - 5 конеца са ми паднали, още 4 ми остават (май) единия който се очаква скоро да падне... само малко ме дразнят визуално едни Корички които са хванали конците, ама и те надявам се скоро ще паднат.. Раната там обаче вероятно по-дълго време ще зараства...а и "главата" вече се обели на пълно (тук-там някое друго "петънце")... а доколкото снимките - нямам такива.. реших да не се снимам за да не го помня много-много този период...

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си