.
Отговор в тема
Страница 1 от 2 12 ПоследнаПърви
Резултати от 1 до 25 от общо 41
  1. #1

    за или против zigmund froid ?!

    здравейте на всички , teen -чета незнам дали темата ми е за тукаа ам аз да си кажа . Предполагам всеки е чувал за мисълта на Фройд - ''Всички жени са курви , освен майка ми , но нека не забравяме ,че и тя е жена '' искам да разбера вашето мнението по този въпрос и да предложите някой вариант на израза и за мъжкатата част , че май ние сме най- ощетени хайде момичета ще чакам отговорите ви а вие момчета изкажете за или против мисълта сте
    Сбъдване!!! А колко се бяха сънували! Те се срещнаха! Те…

  2. #2
    Супер фен Аватара на monityY
    Регистриран на
    Aug 2007
    Град
    Sofia, Bulgaria
    Мнения
    2 291
    това е глупава мисъл,на мен например и майка ми е курва ама познавам жени,моми4ета които не са,зна4и моят сли4ай е то4но обратният
    Smiling does not necessarily mean you're happy, sometimes it just means you're strong.

  3. #3
    Абе, това е глупаво! "Вс жени", монахините и те ли? Не съм запозната с живота му, да не би да не му е вървяло с жените
    It's like I can't breathe
    It's like I can't see anything
    Nothing but you
    I'm addicted to you...

  4. #4
    Супер фен
    Регистриран на
    Sep 2007
    Град
    Своге
    Мнения
    2 294
    глупаво е!не вси4ки са такива!тоя не е мислил маи,докато е писал
    И култура не ми липсва да подпаля , трябва ми запалка !

  5. #5
    Супер фен
    Регистриран на
    Sep 2007
    Град
    Своге
    Мнения
    2 294
    глупаво е!не вси4ки йени са такива разбира се!този маи,докато е писал не е мислил както казаха преди мен и монахините ли?
    И култура не ми липсва да подпаля , трябва ми запалка !

  6. #6
    Глупаво е всички да се слагат под общ знаменатал,било то мъже или жени.
    Радвай се на този миг. Този миг е твоят живот.

  7. #7
    Фройд е доста противоречива натура и трябва да си добре запознат с творчеството му за да го коментираш.Аз лично съм прочела доста негови работи и не винаги съм съгласна с негор както и в случая.Но във всяка неистина има малко истина ,така че...

  8. #8
    Фен Аватара на StayClose
    Регистриран на
    Aug 2007
    Град
    София
    Мнения
    199
    Мисля,че не го разбираш правилно,помисли какво има предвид под "курви"

  9. #9
    Guest
    Вярно е. Само дето повечето жени не го разбират, защото смятат поведението на другите жени за нормално, защото и те правят същото. Ако ме разбрахте. Но всички жени са курви, да, всяка жена е правила през живота си поне едно нещо курвенско Или поне си е мислила.

  10. #10
    Супер фен Аватара на Shadow_Walker
    Регистриран на
    Nov 2005
    Мнения
    2 425
    Зигмунт е бил женомразец
    И все пак с неговата школа започва съвременното развитие на психологията
    хъхъ..

  11. #11
    Мега фен Аватара на Blab
    Регистриран на
    Mar 2007
    Мнения
    8 105
    Цитирай Първоначално написано от jyji
    Фройд е доста противоречива натура и трябва да си добре запознат с творчеството му за да го коментираш.Аз лично съм прочела доста негови работи и не винаги съм съгласна с негор както и в случая.Но във всяка неистина има малко истина ,така че...

  12. #12
    Голям фен
    Регистриран на
    Jan 2007
    Град
    sofiq
    Мнения
    500
    kuv e toq smotanqk jenite bili kurvi q da go duha nali mujete jente sa gi rajdali

  13. #13
    относително е за всяка жена!

  14. #14
    Guest
    mi nz kolko e prav froid no iskam nqkoi da kaje pone 1 jena filosof...

  15. #15
    Голям фен
    Регистриран на
    Aug 2007
    Мнения
    665
    Твърдението е вярно ! Ама трябва да си размърдате сивото вещество за да го проумеете.

  16. #16
    Определено го е писал,след болезнена изневяра на някоя....

  17. #17
    И да си "за" и да си "против" Зигмунд Фройд е бил много по умен от колкото някои/я от вас някога ще бъде така че вашето мнение относно неговите мисли е без никакво значение
    Баси тъпата тема
    Иначе цитата си е истина в най-чистата й форма

  18. #18
    Мега фен Аватара на sasha_90
    Регистриран на
    May 2006
    Мнения
    5 468
    Не е вярно!Има както жени курви,така и такива,които не са.

  19. #19
    Guest
    Lele grupa 13-14 godi6ni lapetii davat ocenka na Froid 1.- predi da komentira6 trqbva da znae6 ne6to za 4oveka kogoto komentira6 i za cqlostnite mu vuzgledi 2.- da vadi6 ot kontext mislite na Froid e meko kazano glupavo. 3.- Froid e genialen v razmi6leniqta si, suzdava mnogo novi ponqtiq v psihologiqta i mneniqta mu dale4 ne sa na takova plitkoumno nivo, za da moje da se kaje, 4e sa samo pravilni ili samo gre6ni. Negovite izkazvaniq sa dale4 ot tova purvi4no zna4enie, koeto vie im pridavate vodeni ot nevejestvoto si.

  20. #20
    Цитирай Първоначално написано от sasha_90
    Има както жени курви,така и такива,които не са.
    Ц
    Само от първите има

  21. #21
    Гений!
    Много мъдра мисъл

  22. #22
    Мисълта е глупава,както и повечето мисли на Фройд. Аз него не го харесвам нито като учение,нито като начин на мислене.Дори се говореше че е бая мръднал,и смятам че не е било далеч от истината,за мен тоя човек е пълно хахо следователно няма как да харесвам трудовете му и крилатите му фрази...лично мнение
    Спрете Земята,искам да сляза...


  23. #23
    Guest
    Цитирай Първоначално написано от free_spirit
    Мисълта е глупава,както и повечето мисли на Фройд. Аз него не го харесвам нито като учение,нито като начин на мислене.Дори се говореше че е бая мръднал,и смятам че не е било далеч от истината,за мен тоя човек е пълно хахо следователно няма как да харесвам трудовете му и крилатите му фрази...лично мнение
    ЕСТЕСТВЕНО ЧЕ НЯМА ДА ГО ХАРЕСВАШ. НАЛИ СИ ТЪПА КУРВА, А ЧОВЕКЪТ Е КАЗВАЛ ИСТИНИ ТОЧНО ЗА ТАКИВА КАТО ТЕБ!
    ОВЦА!

  24. #24
    Цитирай Първоначално написано от sexa_na_kompleksa
    Глупаво е всички да се слагат под общ знаменатал,било то мъже или жени.
    Неподходящ размер на снимка в подпис!

  25. #25
    Цитирай Първоначално написано от monityY
    това е глупава мисъл,на мен например и майка ми е курва ама познавам жени,моми4ета които не са,зна4и моят сли4ай е то4но обратният

    Зависи от човека,разбира се.

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си