.
Отговор в тема
Страница 1 от 2 12 ПоследнаПърви
Резултати от 1 до 25 от общо 41
  1. #1

    Регистриран на
    Mar 2007
    Град
    In the ocean under the raging waves
    Мнения
    42

    Кафе "Апартамент"

    Здравейте. Трябва ми сайта на това кафе. Ако някой го знае плс да каже
    I'm the snow on your lips
    The freezing taste, the silvery sip
    I'm the breath on your hair
    The endless nightmare, devil's lair

  2. #2
    Аватара на find_m3
    Регистриран на
    Jun 2007
    Град
    София
    Мнения
    2 063

    Re: Кафе "Апартамент"

    Цитирай Първоначално написано от Synthetic
    Здравейте. Трябва ми сайта на това кафе. Ако някой го знае плс да каже
    ми те са 2 апартамента кажи кой

  3. #3

    Регистриран на
    Mar 2007
    Град
    In the ocean under the raging waves
    Мнения
    42
    Ами този, който е близо до малката или голямата Insomnia не разбвах точно. Ако може дай сайт и на двата.
    I'm the snow on your lips
    The freezing taste, the silvery sip
    I'm the breath on your hair
    The endless nightmare, devil's lair

  4. #4
    Аватара на find_m3
    Регистриран на
    Jun 2007
    Град
    София
    Мнения
    2 063
    еми търсих ама няма

    хах ,а иначе ,ако си под 18 не си мечтай да влезаш....имам чувстовое ,че е публичен дом та е толкова секрттно вътре иначе другия е срещу 127-мо ,ако знаеш къде е и е яко..хубава обстановка ,а барманката е жената на Мариян от Биг Брадър Ева май се казваше (голяма сензация )

  5. #5
    Мега фен
    Регистриран на
    Jun 2004
    Град
    веселите пейки
    Мнения
    5 103
    Хм...аз съм била в тоя до Инсомния без да имам 18

  6. #6
    Аватара на find_m3
    Регистриран на
    Jun 2007
    Град
    София
    Мнения
    2 063
    Цитирай Първоначално написано от Jamalska
    Хм...аз съм била в тоя до Инсомния без да имам 18
    с придружител ,който има 18?или просто са те помислили за по-голяма

  7. #7
    Супер фен Аватара на mon4eto
    Регистриран на
    Sep 2006
    Град
    София,Лозенец:)
    Мнения
    1 951
    Az u4a v 127-mo i bez problemi si hodq v tova kafe A ina4e kade se namira vtoroto neznam

  8. #8
    Цитирай Първоначално написано от find_m3
    Цитирай Първоначално написано от Jamalska
    Хм...аз съм била в тоя до Инсомния без да имам 18
    с придружител ,който има 18?или просто са те помислили за по-голяма
    tva puk ot koga e, az sum hodila i si mi e li4alo 4e ne sum na 18 opredeleno xa-xa i sum stoqla i do kusno... sled ve4erniq 4as xaxaxa
    One good thing about music,
    when it hits you, you feel no pain.


  9. #9

    Регистриран на
    Mar 2007
    Град
    In the ocean under the raging waves
    Мнения
    42
    Аре дее никой ли не знае сайта и да...пускат под 18.
    I'm the snow on your lips
    The freezing taste, the silvery sip
    I'm the breath on your hair
    The endless nightmare, devil's lair

  10. #10
    Аватара на find_m3
    Регистриран на
    Jun 2007
    Град
    София
    Мнения
    2 063
    Цитирай Първоначално написано от wan`a`doo
    Цитирай Първоначално написано от find_m3
    Цитирай Първоначално написано от Jamalska
    Хм...аз съм била в тоя до Инсомния без да имам 18
    с придружител ,който има 18?или просто са те помислили за по-голяма
    tva puk ot koga e, az sum hodila i si mi e li4alo 4e ne sum na 18 opredeleno xa-xa i sum stoqla i do kusno... sled ve4erniq 4as xaxaxa
    е нз аз не съм се и опитвала да вляза така са ми казвали и едни от моя клас не са ги пуснали

  11. #11
    Мега фен Аватара на shadow4e
    Регистриран на
    Apr 2006
    Град
    София
    Мнения
    6 209
    Ходила съм там и си тръгнах доста набързо. Сайт едва ли имат, тъй като то не е ли нелегално? Преди 2 години май бяха отишли полицаи и го затвориха.
    То ако въобще това може да се нарече кафе, де
    За който не е ходил, отделни стаички са, които са отворени, ама си имат и перденца, за който ще прави секс Няма сервитьори или нещо такова, разбира се, а има кухня, къдет си правиш нещото, аз като ходих имаше само чай. Там си се събират да пушат трева и неща от този род имаше и едно кученце, което явно от целодневните изпарения, се беше напушило и то. Едвам ходеше А някъв за 15 минути мина над 30 пъти със скейтборда си почти през мен.



    А другото, което е до 127, си е нормално кафене.

  12. #12
    Аватара на find_m3
    Регистриран на
    Jun 2007
    Град
    София
    Мнения
    2 063
    Цитирай Първоначално написано от shadow4e
    Ходила съм там и си тръгнах доста набързо. Сайт едва ли имат, тъй като то не е ли нелегално? Преди 2 години май бяха отишли полицаи и го затвориха.
    То ако въобще това може да се нарече кафе, де
    За който не е ходил, отделни стаички са, които са отворени, ама си имат и перденца, за който ще прави секс Няма сервитьори или нещо такова, разбира се, а има кухня, къдет си правиш нещото, аз като ходих имаше само чай. Там си се събират да пушат трева и неща от този род имаше и едно кученце, което явно от целодневните изпарения, се беше напушило и то. Едвам ходеше А някъв за 15 минути мина над 30 пъти със скейтборда си почти през мен.



    А другото, което е до 127, си е нормално кафене.

    хахах явно верно е публичен дом

  13. #13
    Голям фен
    Регистриран на
    Aug 2006
    Град
    Plovdiv
    Мнения
    562
    А Fashiona в Пловдив има ли сайт?
    В този момент има 6 милиарда 502 милиона,867 хиляди и 120 човека в света.Повече или по-малко.А понякога всико, което ни трябва е един.За добро или зло...

  14. #14
    Цитирай Първоначално написано от linkin_park_fenka
    А Fashiona в ПЛД има ли сайт?
    Тва пък къде е?

  15. #15
    Голям фен
    Регистриран на
    Aug 2006
    Град
    Plovdiv
    Мнения
    562
    Ми от другата страна на Джумаята.Не мога да го обясня Там някъде близо има некфо метълско кафе или поне така ми се струва щот само метъли излизат оттам
    В този момент има 6 милиарда 502 милиона,867 хиляди и 120 човека в света.Повече или по-малко.А понякога всико, което ни трябва е един.За добро или зло...

  16. #16
    Хм...трябва да се провери...поне за всеки случай...

  17. #17
    Голям фен
    Регистриран на
    Aug 2006
    Град
    Plovdiv
    Мнения
    562
    Готино е.Сепаретата са супер удобни и всяка маса е с различен декор.Има
    една дет е с плочки и прилича на баня. Те наскоро му направиха ремонт.Отвънка пише Fаshion Center оттам се качваш по едни стълби и си в кафето То и Макалалито според мен са най-добрите.
    В този момент има 6 милиарда 502 милиона,867 хиляди и 120 човека в света.Повече или по-малко.А понякога всико, което ни трябва е един.За добро или зло...

  18. #18
    Ми...сигурно го знам,само че не съм ходила...Сайт обаче няма.

  19. #19
    Мега фен Аватара на shadow4e
    Регистриран на
    Apr 2006
    Град
    София
    Мнения
    6 209
    Цитирай Първоначално написано от find_m3
    хахах явно верно е публичен дом
    E, не твърдя такова нещо. Наблюденията ми бяха доста кратки Не си падам по такива места. Имаше едни сектанти и даже ме хвана страх, защото стояха на входа. Голяма съм бъзла

  20. #20
    в апартамента кфо ли няма.. то не се свива,то не се редят линий аве напрао.. хехехе
    за сайт.. дълбоко ме съмнява да имат изобщо такъф

  21. #21
    Аватара на find_m3
    Регистриран на
    Jun 2007
    Град
    София
    Мнения
    2 063
    Цитирай Първоначално написано от junk
    в апартамента кфо ли няма.. то не се свива,то не се редят линий аве напрао.. хехехе
    за сайт.. дълбоко ме съмнява да имат изобщо такъф
    емии мерси няма да ходя

  22. #22
    е аз говоря за тоя около паметника, ма иначе тоя дето е пред 127-мо си е нормално кафене,там ходи
    а пък тфа за 18-те години... пхахха за 1 път чувам

  23. #23
    Така, хайде да ви светна малко.... Кафето до 127-мо е нормално кафе на има Апартамента....
    Другото е Шоколатерия и се намира на Неофит Рилски 68, или Малките Пет Кюшета, няма начин да го сбъркате, до него е Матрицата. Всъщност то е на втория етаж на сградата на пицария Уго, но имат различни ходове. Името на мястото всъщност е APART:MENTAL, но всички му казват апартамента,защото си е апартамент.

    Тъй като съм работила там дълго време и това място е много важно за мен и ми е омръзнало да обяснявам на хората, че не е публичен дом, няма вход и т.н. Това е органик шоколатерия, в която всичко се прави от любезните работещи млади хора, където няма фанта,няма никакви боклуци, само домашно приготвени фрешове и сладки изкушения....
    Има индийски чайове, суши и какво ли още не, има чайна, във всяка стая която е в различен стил има компютър с безплатен интернет.... Прсвят се изложби на некомерсиално изкуство, има малко кино, където всяка вечер се пускат непопулярни филми....и още многооооо много неща, ако някой много иска мога да му пратя и снимки.

    Мястото не е за всеки, то е хармонично и различно, всеки който се опита да прави мизерии бива изгонен.... Там съм се запознала с най-невероятните хора и приятели.

  24. #24
    Забравих....няма ограничение за възрастта, но няма да ви дадат алкохол под 18. Не се свива, преди години да, сега това е нещо за което се следи, както казах ако някой нарушара спокойствието бива изгонен, това е шоколатерия не бар, не кръчма,не дискотека...

    Имат сайт,

    www.apartmental.org

    но рядко е активен...а и там не пише кой знае какво, идете и вижте.

  25. #25
    Супер фен Аватара на Barbie
    Регистриран на
    Jun 2003
    Мнения
    1 828
    Цитирай Първоначално написано от shadow4e
    Ходила съм там и си тръгнах доста набързо. Сайт едва ли имат, тъй като то не е ли нелегално? Преди 2 години май бяха отишли полицаи и го затвориха.
    То ако въобще това може да се нарече кафе, де
    За който не е ходил, отделни стаички са, които са отворени, ама си имат и перденца, за който ще прави секс Няма сервитьори или нещо такова, разбира се, а има кухня, къдет си правиш нещото, аз като ходих имаше само чай. Там си се събират да пушат трева и неща от този род имаше и едно кученце, което явно от целодневните изпарения, се беше напушило и то. Едвам ходеше А някъв за 15 минути мина над 30 пъти със скейтборда си почти през мен.
    Стига, ве, т'ва кафе е супер весело. Аз няколко пъти съм попадала вътре и не видях никой да безчинства. Хората кротко си седяха из стаичките и си бърбореха. На мен лично обстановката много ми харесва. Уютно е.

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си