Цитирай Първоначално написано от koalka
Това момиче се опитва по всякакъв начин да те задържи и да те върже за себе си, но не я интересува какво чувстваш.Тя не те обича, защото, ако те обичаше и виждаше, че на теб така не ти е добре - щеше да те пусне.Оставяй я веднага, няма да се самоубие.Щом постъпва така, "любовта" й не е толкова силна, а и да беше - щом само го говори и с това заплашва, няма да го направи.
Аз не мисля, че тя не го обича. Напротив. Приятеля ми след първото ни по сериозно скъсване се чувстваше така, защото към две седмици остана ли сама не бях на себе си и постоянно му се молех да е с мен.. Спрях .. Оставих го и той да вземе да ме потърси. Сега е по различно с мен. Пак сме разделени, но.. знам, че трябва да е така, щом е щастлив.
Разбирам момичето много добре. Сега е в тотална криза. Света се е свършил за нея !..
Не и е лесно и на нея... Дори никак. Не може да запази самообладание. Мисли си, че това което става не е истина и все пак всичко което прави, ще го прави с мисълта за теб.

... Това не я оправдава. И мен не ме оправдаваше, но болката е убийствена
Дано се опомни и запази малкото което ви е останало като взаимоотношение и самото твоето мнение.. за нея, защото ако продължи то съвсем ще пропадне. Изпитала съм го на гърба си.