.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 8 от общо 8
  1. #1
    Фен Аватара на anonim4e2
    Регистриран на
    Mar 2008
    Град
    фрайбург,германия
    Мнения
    251

    Балсам за коса

    kakvi balsami za kosa izpolzvate? imam nujda ot ne6to koeto moje da zapazi aromata i po-dulgo.idei....

    т.7
    krem4et0

  2. #2
    Аватара на b3b3_j0
    Регистриран на
    Mar 2008
    Град
    SoFiAaAaAa
    Мнения
    385
    az iam edin deto e bez otmivane na avon iii mn qko miri6e i dori kato si slagam parfum pak miri6e na toq balsam... awee mn si go obi4am

  3. #3
    Аватара на GaBiIi__
    Регистриран на
    Sep 2007
    Град
    blg
    Мнения
    1 157
    Цитирай Първоначално написано от Whisskas
    С балсам едва ли...
    Има парфюми, направени специално за коса, защото обикновените парфюми,чела съм, вредят на самия косъм и е шит да й слагаш...
    Обаче влизаш в магазинче за козметика и питаш за парфюм за коса.

    Иначе моите балсами, пффф,не ми се говори за тях, толкова са много и са толкова различни и разнообразни- с отмиване,без отмиване, не мога да ходя вкъщи от балсами и маски...
    Последния ми е професионален на Л'Ореал за много,много съсипана коса в няква бяла тубичка..
    ii pomaga li toq na l`oreal 4e i moita ve4e e mn sasipana

  4. #4
    Da ti kaja v momenta izpolzvam edin balsam s Hmel i maska na Garnier da ti kaja aromata se zapazva kosata ti stava prosto straxotna!
    No neznam dali tozi balsam go ima v Balgriq za6toto az si go vzex ot Garciq!
    Γύρνα σε μένα

  5. #5
    aз не използвам балсами

  6. #6
    Мега фен
    Регистриран на
    May 2007
    Град
    Канзас ;)
    Мнения
    3 721
    от балсами мн ми се омазнява косата и затова не използвам,но едно време кимах един на Елсев-подхранване и блясък и беше си хубав,ама косата ми си се омазняваше бързо и спрях да го ползвам
    Sitting on top of the world
    Watching the stars
    Go by...

  7. #7
    Супер фен Аватара на BrokenInnocence
    Регистриран на
    Nov 2006
    Мнения
    1 328
    Обожавам балсами. Използвам си на Глис Кюр като шампоаните ми.
    No man for any considerable period can wear one face to himself and another to the multitude, without finally getting bewildered as to which may be the true.

  8. #8
    Използвам един балсам, който майка ми ми прати от Италия. Мирише хубаво, но аромата не се задържа много на косата ми. Пък и като отида на кафе, веднага се умирисвам на цигари, независимо с какво съм се пръскала/мазала.
    Радвай се на този миг. Този миг е твоят живот.

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си