.
Отговор в тема
Страница 1 от 2 12 ПоследнаПърви
Резултати от 1 до 25 от общо 30
  1. #1

    ЗА ТЕЗИ КОИТО ИЗПОЛЗВАТ КОЛА МАСКА ЗА ИНТИМНИТЕ ЧАСТИ

    Колко време след като сте си направили кола маска на интимните части започват да ви излизат косъмчетата?Питам, защото аз мисля, че при мен доста бързо започнаха да излизат

  2. #2
    hottie
    Guest
    след 2/3 седмици на мен

  3. #3
    Цитирай Първоначално написано от the_hottie
    след 2/3 седмици на мен
    Ами аз преди време си направих кола макса за първи път(преди тва една година се бях бръснела) и ми се показаха косъмчетата след 10 дни-нормално ли е толкова бързо?

  4. #4
    Аватара на jujulinkaa
    Регистриран на
    Oct 2007
    Град
    тРоЯн
    Мнения
    1 064
    Цитирай Първоначално написано от PEPITO SLADKATA
    Цитирай Първоначално написано от the_hottie
    след 2/3 седмици на мен
    Ами аз преди време си направих кола макса за първи път(преди тва една година се бях бръснела) и ми се показаха косъмчетата след 10 дни-нормално ли е толкова бързо?

    и как беше първия път боля ли те ?

  5. #5
    Цитирай Първоначално написано от jujulinkaa
    Цитирай Първоначално написано от PEPITO SLADKATA
    Цитирай Първоначално написано от the_hottie
    след 2/3 седмици на мен
    Ами аз преди време си направих кола макса за първи път(преди тва една година се бях бръснела) и ми се показаха косъмчетата след 10 дни-нормално ли е толкова бързо?

    и как беше първия път боля ли те ?
    Да, ама не много - ама сега се чудя защо толкова бързо пораснаха?

  6. #6
    Мега фен
    Регистриран на
    Apr 2006
    Град
    Tam kyDetO Sym veChno vLubenA
    Мнения
    3 852
    S vremeto shte namaleqt i shte zapochnat po bavno da rastat.

  7. #7
    Цитирай Първоначално написано от Nadelina
    S vremeto shte namaleqt i shte zapochnat po bavno da rastat.
    Ами по темата няма ли да отговориш А иначе моите се "показаха" след 10 дена.

  8. #8
    Мега фен
    Регистриран на
    Apr 2006
    Град
    Tam kyDetO Sym veChno vLubenA
    Мнения
    3 852
    Az lichno se brysna i ne moga da otgovorq tochno. No na krakata mi sled mnogokratno brysnene i posle kola maska izlizat mnogo po byrzo otkolkoto ako sym gi chistila s kola maska poveche vreme.

  9. #9
    Десетина дни някъде... зависи, щото кола маската не маха косъмчетата, които са много къси и те се "развиват" по-бързо от останалите, изтръгнати с кола маска.
    Ще ти подаря ядрена глава,
    влажен динамит, тротил, цветя!
    Ако бях това, което си сега,
    мой приятелю, бих се взривил...



  10. #10
    ебати мазохистите

  11. #11
    Цитирай Първоначално написано от extreme_
    ебати мазохистите
    Закво да сме мазохисти-ти ако не си ги махашси мазохист или ако си ги бръснеш пак си мазохист

  12. #12
    Цитирай Първоначално написано от пор
    Десетина дни някъде... зависи, щото кола маската не маха косъмчетата, които са много къси и те се "развиват" по-бързо от останалите, изтръгнати с кола маска.
    Е тези които ас много къси ги махай с пинсета!

  13. #13
    Цитирай Първоначално написано от PEPITO SLADKATA
    Цитирай Първоначално написано от extreme_
    ебати мазохистите
    Закво да сме мазохисти-ти ако не си ги махаш си мазохист или ако си ги бръснеш пак си мазохист
    не,просто с кола маска болката е...адски силна

    това имах предвид

  14. #14
    Цитирай Първоначално написано от extreme_
    Цитирай Първоначално написано от PEPITO SLADKATA
    Цитирай Първоначално написано от extreme_
    ебати мазохистите
    Закво да сме мазохисти-ти ако не си ги махаш си мазохист или ако си ги бръснеш пак си мазохист
    не,просто с кола маска болката е...адски силна

    това имах предвид
    Само така си мислиш-болката не е толкова голяма колкото ти си мислиш-аз се бях бръснала в продължение на 1 година и след тва си направих кола маска на ДЕБЕЛИТЕ косми и не болеше толкова колкото си мислех!Така, че ако пробваш ще се убедиш в казаното от мен

  15. #15
    Мега фен
    Регистриран на
    May 2007
    Град
    Канзас ;)
    Мнения
    3 721
    ми то и аз се бръсна,ама идеята за кола маска не е лоша..Може ли да ми препоръчате някаква определена марка?
    Sitting on top of the world
    Watching the stars
    Go by...

  16. #16
    Цитирай Първоначално написано от VerryBerry
    ми то и аз се бръсна,ама идеята за кола маска не е лоша..Може ли да ми препоръчате някаква определена марка?
    Доста жени и момичета са доволни от кола маската Jankar-Сара, тя е течна и наистина премахва космите-колкото и да са дебели(а моите бяха много дебели)Струва само 1.50, но не се заблуждавай от цената-наистина е много добра!Ако искаш ще ти анпиша и как точно да я използваш

  17. #17
    Мега фен
    Регистриран на
    May 2007
    Град
    Канзас ;)
    Мнения
    3 721
    добре,слушам,т.е-чета
    Sitting on top of the world
    Watching the stars
    Go by...

  18. #18
    Кола маска по-подробно обяснение:
    Процедурата е следната:
    отваряш тубичката и я слагаш в микровълновата /или сложи чаша вода да се стопли и постави маската на водна баня, така няма да я претоплиш, а и ще я поддържаш повече време топла/, идеата е, че въпреки, че е студена по определение, тази кола маска се нанася по лесно и по на тънък слой, когато е притоплена, но се пази да не я претоплиш, защото направо може да ти свали кожата!
    нанасяш малко количество от течната кола маска върху малък участък по посока на растежа на косъма, като гледаш да е равномерен и не особено дебел пластът!
    ленти от стар чаршаф /така става най-добре/, може и от стара тениска, прилепваш върху намазаното вече място и дърпаш рязко в посока обратна на растежа на косъма!
    когато приключиш с целия триъгълник не бива да се мажеш с нищо! Остатъците от маската премахваш като си вземи душ, топлата вода ще отстрани каквото е останало!
    много е важно търпението и постоянството! След няколко епилирания по този начин сама ще забележиш изтънелите косъмчета! Не се изкушавай да се бръснеш между процедурите, защото това ще те връща всеки път на първоначалната болка!
    И помни, че кола маската се прави на малки участъци(санитиметър по сантиметър)и се дърпа рязко и след като си я направиш е нормално кожата да е зачервена, и за да избегнеш появата на подкожни косъмчета си прави пилинг на интимните части с отайка от кафе 2-3 пъти седмично и се мажи с кремче(този пилинг на мен ми помага-ако се чудиш как се нанася ето как:взимш си малко кафе в ръката и нанасяш и започваш нежно да търкаш като си изтръркаш сялото путе(сори за думата) и после кожата е мекичка като пухче

  19. #19
    hottie
    Guest
    Значи - колкото по-често си правиш кола маска, толкова по-малко те боли и толкова по-бавно растат.

    Надявам се, че тговорих на въпроса ти което означава че 10 дни е нормално и с времето периода ще се удължи.

  20. #20
    Мега фен
    Регистриран на
    May 2007
    Град
    Канзас ;)
    Мнения
    3 721
    тва определено ще го пробвам!!!!
    Sitting on top of the world
    Watching the stars
    Go by...

  21. #21

    Регистриран на
    Sep 2006
    Град
    Някъде из страната на желанията :D
    Мнения
    18
    аз лично бих ви препоръчала да ходите при козметик който да ви прави кола маска .. е малко по скъпо е отколкото да си направите сами .. но пък е мн по бързо и мн по удобно .. процедурата е точно 15 мин ... аз ходя вече втора година и съм много доволна
    Колкото повече се разширява кръга от знанията ни,токова повече расте и повърхността на тъмнината около него.

  22. #22
    на мен с епилатора ми държи 1 седмица (think)
    Skype: hungry_vampire_f

  23. #23
    Голям фен Аватара на alehole
    Регистриран на
    Oct 2007
    Мнения
    970
    Ох и аз до сега съм се бръснала , а с епилатор не пробвам защото не издържам Ам с кола маска ще пробвам и ще стискам зъби .. че с тфа бръснене хем издържа 2-3 дни най-много докато не пораснат едни мн малки гадни косъмчета които боцкат и кожата ми се зачервява и боли и сърби Пък ще пробвам скоро с Тази кола маска => Jankar-Сара .. дано е наистина добра
    Да кажем "НЕ" на войната по пътищата ! Карай внимателно , спаси живот !

    http://vbox7.com/play:9aff1eb1

    Милена,почивай в мир.Ти винаги ще бъдеш в нашите сърца.

  24. #24
    a tva jankar kak se chete q go napi6i s bg bukvi da ne se izloja v aptekata
    Не позволявай на хората да стоят близо до теб, за да не чувстваш липса, когато започнат да си тръгват един по един ...

  25. #25
    Цитирай Първоначално написано от sLaDkA_GrEsHkA
    a tva jankar kak se chete q go napi6i s bg bukvi da ne se izloja v aptekata
    Джанкар.
    Аз си я бях взела но не можах да се оправя с нея за това както ми препоръчаха тук ще си взема кола маска в тубичка.

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си