.
Отговор в тема
Страница 1 от 2 12 ПоследнаПърви
Резултати от 1 до 25 от общо 34
  1. #1
    Аватара на AnChItOoOo
    Регистриран на
    Apr 2008
    Град
    Испания
    Мнения
    1 232

    Пиърсинг на нослето...

    Аз имам и искам да питам тези които също имат как го поддържат

  2. #2
    Мега фен Аватара на miloto_girl_4e
    Регистриран на
    Feb 2004
    Град
    нА плАнеТаТа зеМя
    Мнения
    6 567
    Точно никак...
    Като се пробих се мажех 2-3 пъти дневно с кислородна вода, за да си промивам дупчицата..
    И вече нищо не правя за нослето си..
    Обицата бих си я сменяла, но и това не правя за съжаление, защото всяко вадене на обицата ми прави възпаление за 2-3 дена..
    Та си ходя с една и съща обичка
    Internet,Football,Friendship,Travel,Cinema,Animals ,Movies,Music,Horror movies,Love

  3. #3
    na men mi e silno antipatichno podobno neshto

  4. #4
    Аватара на Carmen_Kass
    Регистриран на
    Apr 2008
    Град
    Градът на скучаещите милионери
    Мнения
    1 478
    Цитирай Първоначално написано от EnriqueIglesias
    na men mi e silno antipatichno podobno neshto
    +1 на мене също...и то не само на носа,ами и по другите части на тялото
    http://princessmagazine.tumblr.com/ --> my blog
    Препоръки,мнение,критика...

  5. #5
    Аватара на AnChItOoOo
    Регистриран на
    Apr 2008
    Град
    Испания
    Мнения
    1 232

    ;]

    В темата се пита как се поддържа,а не на кого му харесва и на кого не на когото не му харесва да не чете и да не си пробива (не исках да бъда груба,ама....)

  6. #6
    Аватара на AnChItOoOo
    Регистриран на
    Apr 2008
    Град
    Испания
    Мнения
    1 232

    ;]

    В темата се пита как се поддържа,а не на кого му харесва и на кого не на когото не му харесва да не чете и да не си пробива (не исках да бъда груба,ама....)

  7. #7
    Повече от фен Аватара на plamka
    Регистриран на
    Mar 2008
    Мнения
    499
    Аз пък мисля, че на нослето е много сладко. Чувала съм, че се промива известно време с кислородна вода. А да питам, тези които имат - болеше ли при пробиването?

  8. #8
    Guest
    Цитирай Първоначално написано от Carmen_Kass
    Цитирай Първоначално написано от EnriqueIglesias
    na men mi e silno antipatichno podobno neshto
    +1 на мене също...и то не само на носа,ами и по другите части на тялото

    и аз съм на тва мнение....

  9. #9
    оххх еми всеки си има различни вкусове , никой не ви е питал а иначе за поддръжка само промиването с кислородна вода е май...и аз искам обичка на нослето таа някой по-опитен да сподели болеше ли, получавала ли му се е някаква инфекция имал ли е някакви проблеми след това...въобще всичко

  10. #10
    Аватара на AnChItOoOo
    Регистриран на
    Apr 2008
    Град
    Испания
    Мнения
    1 232

    ;]

    Ами аз имам от ноември 2007 и до сега съм нямала проблеми,само на няколко пъти ми е забирала(точно за това пуснах и темата да разбера само аз ли не я поддържам),но нищо особенно.Не боли изобщо.По скоро чуваш странен звук при пробиването.Сега искам и на устната,но ще видя какво ще направя по въпроса :P

  11. #11
    Повече от фен Аватара на plamka
    Регистриран на
    Mar 2008
    Мнения
    499
    Ама с игла ли пробиват или с някакво ъъъ устройство?

  12. #12
    Аватара на AnChItOoOo
    Регистриран на
    Apr 2008
    Град
    Испания
    Мнения
    1 232

    ;]

    На мен ми я пробиваха с пистолет.Пъхат ти една част по-точно две железца в нослето и така отгоре ти я пробива.Изобщо не боли,то преди това те пръскат с едно нещо от което изтръпваш и дори някъде 30мин. след това ти се стяга гърлото.Пък и аз си падам малко мазохистка

  13. #13

    Регистриран на
    Apr 2007
    Град
    Бургас
    Мнения
    176
    Амии аз точно като се пробих човека ми каза да си купя един спрей - Оксикорт се казваше ако не се лъжа.. ии да пръскам на памуче и така да си почиствам дупчицата докато се уформи добре Ако случайно някой си купи този спрей и прочете на листовката ,че пише да не се п ръска на лице.. не се страхувайте тва е написано за идиоти да внимават да не си пръснат в очите... Лично отидох с лекарството при този който ме продупчи да го попитам защо пише да не се пръска на лице.. Както и да е... И мен с пистолет ме пробиха,защото абоката ми изглеждаше супер страшен Иначе самото пробиване не болеше...
    Freenstyle Hip Hop & contemporary dance school Dune
    Танцувай със сърцето си !

  14. #14
    Ами щом имаш би трябвало да знаеш как се поддържа ...

  15. #15
    Аватара на AnChItOoOo
    Регистриран на
    Apr 2008
    Град
    Испания
    Мнения
    1 232

    ;]

    Питаш ли дали някой ми е казал като ми я пробиваха

  16. #16
    еми може да си го поддържаж с ракия или мастика

  17. #17

  18. #18
    Аватара на AnChItOoOo
    Регистриран на
    Apr 2008
    Град
    Испания
    Мнения
    1 232

    ;]

    Амии я да питам аз още нещо....Можете ли да си я вадите???Защото аз моята мога,но много трудно и ме боли и после я вкарвам пак с големи болки...Така ли е и при вас?

  19. #19
    Супер фен Аватара на rosencetooo
    Регистриран на
    Apr 2007
    Мнения
    2 029
    uff.. mnoy iskam da si sloja obi4ka na nosleto ama me e strah malko.. smisul dali 6te me boli i posle dali 6te se vazpali .. 6toto ddz moita koja e nekfa 4uvstvitelna i na u6ite imam 4 obici ama.. ponqkoga imam problem s 2-te smisul mi se vuzpalqvat ( ii mnoy se 4udq ai pls teq koito imat obi4ki na nosleto da dat pove4e info :P

  20. #20
    AnChItOoOo i pri men e taka,slaganeto e po-lesno,no wadeneto golqm zor i ogromna bolka dori wednyj se beshe nalojilo s nojica da reja edna obica,za da q mahna

  21. #21
    Аватара на AnChItOoOo
    Регистриран на
    Apr 2008
    Град
    Испания
    Мнения
    1 232

    ;]

    Уфф аз миналата нощ както спя и осетих как я закачих и ми остана в ръцете и станах да си я сложа...Чак се просълзих ама няма как Аз добре че осетих защото за сутринта едвали щеше да има още дупка

  22. #22
    Мега фен Аватара на miloto_girl_4e
    Регистриран на
    Feb 2004
    Град
    нА плАнеТаТа зеМя
    Мнения
    6 567
    По принцип е хубаво като те пробиват да е с абокат, а не с пистолет (специално за носа говоря).. Не помня защо, но така бях чела в интернет..
    Мен ме пробиваха с абокат, стори ми се доста страшничко, но нямах избор

    Да ви кажа изобщо не ме боля, по-скоро яко сдухах и явно от страх не усетих нищо
    Internet,Football,Friendship,Travel,Cinema,Animals ,Movies,Music,Horror movies,Love

  23. #23
    Мега фен Аватара на Boot
    Регистриран на
    Nov 2005
    Град
    occasion avenue
    Мнения
    5 057
    Ако ви боли при изваждане на обицата, значи нещо не е съвсем в ред с дупката. Аз лично на носа нямам, но имам по хрущяла на ушите (все пак носът също има хрущял) и дупките са абсолютно здрави и изобщо не ме боли вадене, сменяне и т.н.

    А това да си пробиеш с пистолет хрущял е нааааааай-тъпото нещо, което човек може да направи. Ама най-тъпото. Някой ако иска мога и да обясня защо така...

    Saatana vittu perkele hate crew!

  24. #24
    Цитирай Първоначално написано от Boot
    Ако ви боли при изваждане на обицата, значи нещо не е съвсем в ред с дупката. Аз лично на носа нямам, но имам по хрущяла на ушите (все пак носът също има хрущял) и дупките са абсолютно здрави и изобщо не ме боли вадене, сменяне и т.н.

    А това да си пробиеш с пистолет хрущял е нааааааай-тъпото нещо, което човек може да направи. Ама най-тъпото. Някой ако иска мога и да обясня защо така...
    ЗАЩО?

  25. #25
    Мега фен Аватара на Boot
    Регистриран на
    Nov 2005
    Град
    occasion avenue
    Мнения
    5 057
    Защото абокатът е игла. Една мнооооого остра игла, с която пробиването става по-бавно, но гладко и прецизно.
    А пистолетът пробива със самата обица. А обиците никак не са остри,а по-скоро тъпи. И пистолетът залага на силата. От което се получават невероятни разкъсвания и гадости.
    Друг е върпоса, че обикновено обиците, които се използват при този тип пробиване са тенекия или дори сребро, което няма значение, защото се използва медицинска стомана. И е абсолютно задължително, поне в началото.

    Пък и съм чувала (това вече не го казвам със сигурност), че може да ти се счупи хрущяла от силата на пробиването.

    Като цяло просто си представете - един хирург реже хората със тъп нож, но с ебати силата или просто с едно елегантно малко адски остро скалпелче, с минимални усилия??

    Saatana vittu perkele hate crew!

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си