.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 14 от общо 14
  1. #1

    Как да изчисля кога съм в овулация.

    hora kak moga da iz4islq koga sam v ovolaciq? kakjete mi molq vi

    т.7
    krem4et0

  2. #2
    Мега фен Аватара на krem4et0
    Регистриран на
    Mar 2004
    Град
    Свищов
    Мнения
    13 588
    Около 2 седмици преди началото на следващата ти менструация. Общо взето е между 11-ти и 14 ден от началото на менструацията. Най-опасни за зачеване са дните от 3-4 преди овулацията до 1 ден след нея.

  3. #3
    koi dni prez meseca sa nai-opasni za zabremenqvane(v koi ima nai golqma veroqtnost da se hvane) ?

  4. #4
    Единственият сигурен начин са специални тестове. Има ги в аптеките. Иначе овулацията всеки месец може да настъпва по различно време, може дори някои месеци да отсъства.
    blq blq blq dryn dryn dryn

  5. #5
    Цитирай Първоначално написано от plami_plamster
    Единственият сигурен начин са специални тестове. Има ги в аптеките. Иначе овулацията всеки месец може да настъпва по различно време, може дори някои месеци да отсъства.

    4ak da otsustva ne no e razli4no vseki put pone az taka zn de ...

  6. #6
    am ako ti doide dnes pribavq6 o6te 14 dena i si gotova- toest okolo 26-27

  7. #7
    ако ти е редовен цикълът,т.е 28 дена,значи 14 дена от първият ден на менструацията ти или 14 дена преди нея

  8. #8
    аз честно казано незнам, но и не съм се интересувала ..

  9. #9
    blagodarq na vsi4i za mnoniqta

  10. #10
    Ами ние в у-ще сме учили как с точност се разбира кога ти е овулацията,ама е леко кофти... значи всеки ден в продължение на 1 месец си измервеш температурата с термометър в ануса,деня,в който е различна е деня на твоята овулация. Това даскалка ни го е казвала,предполагам че е верно.

  11. #11

    Re: Как да изчисля кога съм в овулация.

    Цитирай Първоначално написано от aleks00
    hora kak moga da iz4islq koga sam v ovolaciq? kakjete mi molq vi

    т.7
    krem4et0
    tova se pravi samo pri absolutno redoven cikal na po4ti edna i sa6ta data ina4e moje6 da sgahi6 ako raz4ita6 na tova

  12. #12

    Re: Как да изчисля кога съм в овулация.

    Цитирай Първоначално написано от aleks00
    hora kak moga da iz4islq koga sam v ovolaciq? kakjete mi molq vi

    т.7
    krem4et0
    tova si pravi samo pri absolutno redoven cikal na po4ti edna i sa6ta data ina4e moje6 da sgahi6 ako raz4ita6 na tova

  13. #13
    На мен ми е редовен, всеки месец ми е през 23 дни.Може ли да кажеш кога съм в овулация и аз

  14. #14
    Цитирай Първоначално написано от JohnyDeep Виж мнението
    На мен ми е редовен, всеки месец ми е през 23 дни.Може ли да кажеш кога съм в оволация и аз

    ти се в овулация на 9 -тия ден от началото на цикала ти т.е ако днес ти е дошло на на 25-ти ще си в овулация

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си