.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 16 от общо 16

Тема: Наргиле?

  1. #1

    Наргиле?

    не съм сигурна че тфа е най- доброто място за тази тема, ноо реших тук да пиша.. сори ако има такава тема де..
    таа какво мислите за наргилето? пробвали ли сте? ако пушите редовно, колко често? с кфо ви е любимо? и т.н
    всичко за наргилето
    ay caramba

  2. #2

  3. #3
    оо благодаря ти
    ay caramba

  4. #4
    не съм проббвала , но в най-скоро време ще пробвам и ще ти кажа повечето от приятелите ми са пробвали иии...им харесва

  5. #5

    Регистриран на
    Feb 2008
    Град
    Bulgaria
    Мнения
    231
    пробвала съм и ми харесва да пуша наргиле, но не го правя много често кефя се най-много на тютюна с аромат на банан или черешка
    EveRything y0u think y0u kn0w baBy...iS wR0ng!And evEryThing y0u thInK y0u hAd bABy...iS g0nE!

  6. #6
    Мега фен Аватара на Spider4eto
    Регистриран на
    Jan 2008
    Мнения
    3 035
    така както е тръгнала тема за наргиле, я кажете от къде можеш да си вземеш не мнпго малко не много скъпо и качествено наргиле иначе съм пушила с горски плодове и беше доста добро

  7. #7
    Мега фен Аватара на Spider4eto
    Регистриран на
    Jan 2008
    Мнения
    3 035
    кво па толкова недоволстваш

  8. #8
    еми мн е яко се едно пушиш най слабите цигари...даже е по леко дима не са усеща изобщо...остава само вкуса на тютюна.Предполагам че със шоколад ше е най яко ама не съм пробвал...

  9. #9
    Ммм пушила съм :] ,че даже и си имам в нас :] пуша само със повод (в смисъл като се събереме някъде илии по празници) иначе не обичам ей така да си пуша самичка :/ ... иначе съм пробвала със манго, ябълка и кокос :]

    Не мисля ,че наргилето може да се сравнява със цигарите ... адски по-леко е :]

  10. #10
    Аватара на Slawi92
    Регистриран на
    Dec 2007
    Град
    Улицата
    Мнения
    1 778
    Цитирай Първоначално написано от Spider4eto
    така както е тръгнала тема за наргиле, я кажете от къде можеш да си вземеш не мнпго малко не много скъпо и качествено наргиле иначе съм пушила с горски плодове и беше доста добро
    ми ако си от софия от мол илиенци има по 25лв (моито е такова и е много добро) или от света на наргилетата на ботев.
    по темата:ми да много ме кефи много е яко,ми зависи имало е случеи по 2 седмици без да спирам имало е и случаи по 2-3 пъти в месеца най-ме кефи от пъпеш и мандарина и кола абе има достаа хубави
    Итал. Посланик: Да Бъдеш Алфист Това Е Религия

    Lancia Alfa Romeo Мотори

  11. #11
    много е яко, аз съм пробвала цитросови плодове, череша и ягода

  12. #12
    Аватара на i_bleed
    Регистриран на
    Feb 2008
    Град
    непостоянно
    Мнения
    70
    има наргилета в студентски град в района на Зимен дворец, срещу бюрото за карти за градски транспорт в тунелчето. Най-евтините са около 20-25 лв.
    Иначе е яко, повече ми харесва от цигарите
    We are all dead people in vacation, but still we dance

    98% от младото поколение слуша чалга!
    Ако си от онези 2% които я мразят, сложи това в подписа си!

  13. #13
    ami ne sam probvala, no znam 4e e po bezobidno :P i miri6e qko
    I JUST PLAY WITH STYLE
    http://prize.bg/parkourgirlss

  14. #14
    Черешката ми е любимо

  15. #15
    Мега фен Аватара на Spider4eto
    Регистриран на
    Jan 2008
    Мнения
    3 035
    Цитирай Първоначално написано от ludia_s
    Цитирай Първоначално написано от Spider4eto
    така както е тръгнала тема за наргиле, я кажете от къде можеш да си вземеш не мнпго малко не много скъпо и качествено наргиле иначе съм пушила с горски плодове и беше доста добро
    ми ако си от софия от мол илиенци има по 25лв (моито е такова и е много добро) или от света на наргилетата на ботев.
    по темата:ми да много ме кефи много е яко,ми зависи имало е случеи по 2 седмици без да спирам имало е и случаи по 2-3 пъти в месеца най-ме кефи от пъпеш и мандарина и кола абе има достаа хубави
    мерси много, от софия съм, само да си взема стипендия и ще бегам до илиянци

  16. #16
    Аватара на Slawi92
    Регистриран на
    Dec 2007
    Град
    Улицата
    Мнения
    1 778
    Цитирай Първоначално написано от Spider4eto
    Цитирай Първоначално написано от ludia_s
    Цитирай Първоначално написано от Spider4eto
    така както е тръгнала тема за наргиле, я кажете от къде можеш да си вземеш не мнпго малко не много скъпо и качествено наргиле иначе съм пушила с горски плодове и беше доста добро
    ми ако си от софия от мол илиенци има по 25лв (моито е такова и е много добро) или от света на наргилетата на ботев.
    по темата:ми да много ме кефи много е яко,ми зависи имало е случеи по 2 седмици без да спирам имало е и случаи по 2-3 пъти в месеца най-ме кефи от пъпеш и мандарина и кола абе има достаа хубави
    мерси много, от софия съм, само да си взема стипендия и ще бегам до илиянци
    хах добре от там може и да си зимаш тутун и ваглени и сичко той магазина е един такав отка4ен абе кат се разхождаш ше го намериш тои ума разни простоти некви индиски ли са кви са нз абе ше го намериш ако не пиши
    Итал. Посланик: Да Бъдеш Алфист Това Е Религия

    Lancia Alfa Romeo Мотори

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си