.
Отговор в тема
Страница 1 от 2 12 ПоследнаПърви
Резултати от 1 до 25 от общо 31
  1. #1

    Устна хигиена..

    Здравейте,
    искам да ви питам как си поддържате устната хигиема.. в смисъл ползвате ли конци, електрически четки (чувала съм , че са по-добри от обикновенте) нещо друго.. защото аз го карам само 2 пъти на ден с четка и паста за зъби и тва е , но имам чувството, че не е достатъчно, че взеха вече да ме са ми толкова бели зъбите

  2. #2
    Пиеш ли кафе,пушиш ли?
    Иначе аз ползвам избелваща паста,четка за чувствителни зъби(не е електрическа) и вода за уста(сещу зъбен камък и още разни там работи обаче скоро свършва и мисля за ди взема избелваща).

  3. #3
    Tui tiu Mn vnimavai sega Az ot takava mania za beli zubi, vmesto da im pomogna , gi opropastih i sega shte mi se nalogi speshna manipulacia , moge bi Prekalih s chetkaneto, tolkova mn (shtoto iskah da sa mn beli) i sega suvsem se iztuniha, ronqt se i trqbva da gi opravqm.. Taka , che pomisli 3 puti, predi da pochnesh s takava mania. Ako iskash beli zubi? - izbeli si gi v nqkoe studio Ne pravi moqta greshka.. ne si gi zatormozqvai s konci, prekaleno chetkane ili prekaleno chesto miene! Otivai da ti gi izbelqt, moge da kavat, che uvregda, no az poveche si navredih po trudnia nachin. Ti si izbirash, uspeh
    "Вероятността нещо да се случи е обратно пропорционална на неговата желателност." (Закон на Гумперсън)

    "Подходящият случай се явява в най-неподходящия момент." - (праволо на Дюшарм)

  4. #4
    Не, не , манията ми не е бели зъби , просто гледам другите ми приятели ползват конци, разни там неща, пък аз го карам само на паста и четка.. и де да знам.. не искам да излгеждам като занемарена някаква.. просто питам за най-обикновена грижа

    бтв пия кафе рядко - 3 пъти седмично да кажем и не пуша

  5. #5
    Аз използвам конци и просто като видях какво е било без тях....задължително си вземи.
    Липсата на доказателства за съществуването на нещо, не е доказателство за неговата липса! Абе истината е някаде там ...

  6. #6
    koncite za kvo sa >>>???

  7. #7
    След всяко хранене си мия зъбките с четка за зъби и избелваща паста по3-4 минути !Ако нямам възможност , дъвча дъфки .

  8. #8
    Избелваща паста за съби (през месец) редувам ги
    Четката ми на гърба има приставка за език, не знам на коя марка беше (имам и електрическа, но предпочитам другата)
    Вода за уста
    Конци
    Дъвки Orbit
    Бонбони Orbit


  9. #9
    Цитирай Първоначално написано от `*`MaLkA SlAdUrKa`*`
    Бонбони Orbit
    Ооо?

  10. #10
    хах не е много много полезно да ги миеш повече от 2 пъти на ден.. та мия ги сутрин вечер.. ползвам дъфки които и да ви кажа няма да сте ги чували.. листерин за устата (мн е добър ) но го ползвам 2 3 пъти на месец защото ... абе нещо беше и тои не мноого полезен ако се ползва често иии конец .. ама конец.. 1 на 2 3 дена

  11. #11
    обикновеното:

    обикновена четка и избелваща паста за зъби


    а дъвките от къв зор ги споменавате?
    аз съм като Алекс Фъргюсън-без дъвка не можеш ме видиш!

  12. #12
    Цитирай Първоначално написано от 6DBK
    koncite za kvo sa >>>???
    ????

  13. #13
    Супер фен Аватара на Anf3tamin4o
    Регистриран на
    Mar 2007
    Град
    От =МърЗеЛаНдИя=
    Мнения
    2 169
    Цитирай Първоначално написано от 6DBK
    Цитирай Първоначално написано от 6DBK
    koncite za kvo sa >>>???
    ????
    Чистене за заби за това са
    Много ме мързеше и все още ме мързи и едва-едва написах това отгоре.
    My Face

  14. #14
    Два пъти на ден,някой път по три с четката и пастата.
    А дъвката-незаменим аксесоар.

    А пък електрическите четки са големи боклуци.
    Точно,че нищо не правят.
    London Tipton

  15. #15
    Супер фен Аватара на AutumnTears
    Регистриран на
    Nov 2007
    Град
    Between the Standing Stones
    Мнения
    2 014
    Цитирай Първоначално написано от Your Nightmare
    Два пъти на ден,някой път по три с четката и пастата.
    А дъвката-незаменим аксесоар.

    А пък електрическите четки са големи боклуци.
    Точно,че нищо не правят.
    +1 imam losho vpe4etlenie ot elekri4eskite chetki
    stradam ot ujasna maniq za beli zubi miq gi po 3 puti na den i pak si mislq 4e sa julti

    И само твоят съд ме вдига в небеса и хвърля в бездни...

  16. #16
    Цитирай Първоначално написано от extreme_
    а дъвките от къв зор ги споменавате?
    Дъвките спомагат за създаването на повече слюнка в устата, а слюнката е натуралната защита на устата (зъби, език)
    Конците са за премахване на бактериите и храната между зъбите, който четките не могат да почистят.
    Също така електрическите четки НЕ са по-ефективни, те са направени за хора с проблеми..
    И какви са тези бонбони Орбит, че не съм виждал?

  17. #17
    wmesto da se 4etkam sled vsqko qdene ... vmesto duvki moje li da polzvam usta za voda ili ne e hubavo postoqnno da se izpolzva ???

  18. #18
    Аватара на fuck_brainpants
    Регистриран на
    May 2008
    Град
    В далечината... еййй там ;]
    Мнения
    275

    Мхм..

    Аз си ги мия два пъти на ден с четката и пастата за зъби (всеки път, когато свърши е различна) .. Колкото до дъфките подкрепям мнението, че са незаменим аксесоар ХУБА-БУБА
    Неее съм умряял ша' знайш' за твойта' слива миризлива, ша'знайш. Ебах ти майката керлива ша' знайш'... ОБИЧАААМ ТЕЕ !

  19. #19
    Мия си зъбите два пъти на ден,с някаква .. ъъ,точно в момента хомеопатична паста .. много е вкусна Отделно от това,ако се почувствам "мръсна" преди да изляза ги плакна с вода за уста.Дъвча и дъвки(обожавам Airwaves касис)
    { Георги the one ♥ }
    ...........run MF run ;]

  20. #20
    Зъбите се мият след хранене,по-неполезно е да ги миеш само вечер.Четката няма да ти изтърже от венеца.
    Миене с паста,вода за уста(по-силна),редовно ходене на стоматолог,без цигари,кафе,черен чай.

    ПС.Водата за уста се използва само след измиване с паста,иначе ефект няма.
    The words you say don't have a meaning

    Arc7ic's Fan :P

  21. #21
    a da popitam kolko stryva izbelvaneto na zybi f teq studia.. da ne puskam nova tema

  22. #22
    Цитирай Първоначално написано от Kassu
    Цитирай Първоначално написано от extreme_
    а дъвките от къв зор ги споменавате?
    Дъвките спомагат за създаването на повече слюнка в устата, а слюнката е натуралната защита на устата (зъби, език)
    Конците са за премахване на бактериите и храната между зъбите, който четките не могат да почистят.
    Също така електрическите четки НЕ са по-ефективни, те са направени за хора с проблеми..
    И какви са тези бонбони Орбит, че не съм виждал?
    Онези с грапавата повърхност дето ги рекламират

  23. #23
    И аз имам 1 въпрос, да не пускам нова тема: пастата на Перл Дропс за избелване много ли е вредна ако я използвам постоянно. Искам да кажа 2 пъти на ден, понякога 3, обаче не я сменям, като се има предвид че съм на 16. Какви последици ще покаже след години например. Плс отговорете, че ме хвана шубето.

  24. #24
    Ами не я знам тая паста, но един приятел стоматолога му каза, че може да си мие (ако си ги миеш 3 пъти дневно) примерно сутрин и вечер с една паста, а наобяд с друга, на другия ден тая паста дето си е ползвал наобед я ползваш сутрин и вечер, а другата само един път и така ги редуваш. Но не знам повече.

    А тая вода за уста колко пъти на ден се ползва, вредна ли е , колко струва?

  25. #25
    Цитирай Първоначално написано от momo.xixi
    Ами не я знам тая паста, но един приятел стоматолога му каза, че може да си мие (ако си ги миеш 3 пъти дневно) примерно сутрин и вечер с една паста, а наобяд с друга, на другия ден тая паста дето си е ползвал наобед я ползваш сутрин и вечер, а другата само един път и така ги редуваш. Но не знам повече.

    А тая вода за уста колко пъти на ден се ползва, вредна ли е , колко струва?
    emi az q izpolzvam vinagi sled 4etkaneto s pastata za zubi toest sutrin i ve4er i popitah tuka dali 6te e hubavo sled sqko qdene bez da se 4etkam s pasta i te mi otgovoriha 4e ne e hubavo :P

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си