.
Отговор в тема
Страница 1 от 2 12 ПоследнаПърви
Резултати от 1 до 25 от общо 38
  1. #1

    Как да си махна луничките?

    Имам много лунички по лицето! Знаетели как да ги махна?
    !...Ku4kA SuM AmA Ne tVoQtA...!

  2. #2

    Регистриран на
    Apr 2008
    Град
    sofiq o.k
    Мнения
    494
    май несе махат само 4асти4но може
    Добрите момчета отиват в рая, а лошите където си поискат!

  3. #3
    Супер фен Аватара на preichetoy
    Регистриран на
    Mar 2008
    Град
    София, Люлин
    Мнения
    1 843
    Да, няма да успееш да ги махнеш изцяло, само частично, но пък може да ги прикриваш с фон дьо тен или коректор...
    mindscan

  4. #4
    hottie
    Guest
    аз много харесвам хора с лунички толкова е чаровно ! дай ми ги на мен

  5. #5
    Цитирай Първоначално написано от kocko
    май несе махат само 4асти4но може
    +1
    Желязна Девица

  6. #6

    Регистриран на
    May 2008
    Град
    в лайната!
    Мнения
    952
    не се махат само се прикриват

  7. #7
    Аватара на Sensuality
    Регистриран на
    Feb 2008
    Град
    Там където никой от вас не е бил =[;
    Мнения
    1 786
    До колкото знам не се махат,но както по горе казаха може да ги прикриваш.Иначе съм чела разни маски против лунички.Най добре отиди на дерматолог той ще ти каже най добре дали поне отчасти ще може да ги премахнеш Успех
    Суетата.Моят любим грях.

  8. #8
    Аватара на cvetenceto1991
    Регистриран на
    Jun 2008
    Град
    чужбина хахахах
    Мнения
    343
    EDNA PRIQTELKA MI KAZA 4E SI MAHA LUNI4KITE S KISELO MLQKO I RAZBARKVA ASPERIM AMA NA NEQ PONE DEISTVA PREMAHVA GI PO MALKO A PRI TEB NEZNAM PROBVAI SE PAK.NASKORO KAT SE VIDQHME ZA PO DALGO VREME NQMA6E IZOB6TO AMA GO PRAI TVA OT 2 GODINI AKO IMA EFEKT KAJI

  9. #9
    Аватара на PollyPoi
    Регистриран на
    May 2007
    Град
    По света и у нас :)
    Мнения
    524
    Цитирай Първоначално написано от the_hottie
    аз много харесвам хора с лунички толкова е чаровно ! дай ми ги на мен
    И аз мисля че е много чаровно
    Цитирай Първоначално написано от comics
    Ела при мен, аз знам какво да правя

  10. #10
    Голям фен
    Регистриран на
    Jun 2006
    Мнения
    584
    Има една серия на Achromin за избелване, питай в някоя аптека или козметичен магазин, но се съмнявам да ги маха изцяло. А и луничките са толкова сладки, обожавам хора с такива
    When the power of love overcomes the love of power, the world will know peace

  11. #11
    Супер фен Аватара на preichetoy
    Регистриран на
    Mar 2008
    Град
    София, Люлин
    Мнения
    1 843
    Цитирай Първоначално написано от siXt_senSe
    Има една серия на Achromin за избелване, питай в някоя аптека или козметичен магазин, но се съмнявам да ги маха изцяло. А и луничките са толкова сладки, обожавам хора с такива
    Избелва кожата ? Много ли ??
    mindscan

  12. #12
    Голям фен
    Регистриран на
    Jun 2006
    Мнения
    584
    Аз по принцип го използвам за избелване на едни белези по краката, за които обаче няма ефект, защото са прекалено тъмни. Но моята дерматоложка ми каза, че е доста добро за лунички и такива по светли петна, а и по други форуми съм чела добри отзиви, особено щом е за лице
    When the power of love overcomes the love of power, the world will know peace

  13. #13
    Мега фен
    Регистриран на
    Apr 2006
    Град
    Tam kyDetO Sym veChno vLubenA
    Мнения
    3 852
    Az imam lunichki i ne sa mi kompleks v nikakav sluchai. Kremche vkluchi se, kaji, che i ti gi obichash.

  14. #14
    Луничките са мн сладки и аз по едно време не си харесвах моите и исках да ги махна ,но вече си промених мнението и как няма като непрекъснато ми повтарят,че в това ми е чарът

  15. #15
    Супер фен Аватара на preichetoy
    Регистриран на
    Mar 2008
    Град
    София, Люлин
    Мнения
    1 843
    Цитирай Първоначално написано от siXt_senSe
    Аз по принцип го използвам за избелване на едни белези по краката, за които обаче няма ефект, защото са прекалено тъмни. Но моята дерматоложка ми каза, че е доста добро за лунички и такива по светли петна, а и по други форуми съм чела добри отзиви, особено щом е за лице
    И аз съм прекалено тъмна, значи няма да стане
    mindscan

  16. #16
    Леле , хора ... Колко пъти сте препрочитали "Пипи дългото чорапче " ?

  17. #17
    Голям фен
    Регистриран на
    Jun 2006
    Мнения
    584
    preichetoy няма значение, според мен колко си тъмна ти, а луничките. Все пак ако държиш просто питай в някоя аптека. Аз винаги съм на този принцип с питането. Всичко трябва да се пробва и винаги да се пита. Успех
    When the power of love overcomes the love of power, the world will know peace

  18. #18
    Ми ти доста си закъсняла с това решение да ги премахнеш ..И аз имам лунички,понякога ми е гадно,че не съм с чисто лице,но съдба имам много нежна кожа и наистина това ни е голяма привилегия много са сладки и чаровни Та;
    1.И да идеш сега посред лято на дерматолог,той няма да ти препоръча нищо (личен опит)
    2.Луничките не могат да се излекуват лятото,те се лекуват от перияода Октомври - Април-(най-късно),защото тогава времето в по-хладно те са значително по-малко и лечението има по-голям ефект.
    3.Аз съм използвала ACHROMIN-Ахромин,който е много ефектен наистина премахва на 50-60% от луничките и те почти не се забелязват,защото останалите избледняват,НО ахромин също се ползва през по хладните сезони,като тогава може да се използва до 3 месеца,докато сега през лятото най-много 1!На мойта дерматоложка думите й бяха -"Ахромин не се обича със слънцето,както и луничките"
    4.Можеш да земеш друг избелващ крем,аз в момента имам един,но на него нищо не пише,а кутийката съм я изхварлила явно ..Иди в аптеката и попитай 100% има много такива кремове.
    5.Аз ти препоръчвам да си земеш към края на лятото Ахромин и да идеш на дерматолог,той ще ти предложи най-добрите лекарства.

    П.С-Аз ходих и съм много доволна даде ми много мехлемчета и други неща за лунички от които наистина има голям ефект А и може да се махнат мисля,чрез операция на лицето-напълно,но лятото пак ще излизат по една-две..Такава операция беше направена на една моя приятелка на майка й,но тя е най-малко на 35

    ♫ Beautiful.. ♫
    Ако ти дам душата си, дали ще ме забравиш ти.
    Ако ти дам сърцето си дали ще ми повярваш ти,
    че те обичам както никой друг,
    искам те, искам да си тук!
    Не спира да боли, живота ми това си ти,
    сърцето ти е лед, да дишам мога само с теб.
    Не спира да боли, живота ми това си ти,
    сърцето ти е лед да дишам мога само с теб.

  19. #19
    Цитирай Първоначално написано от the_hottie
    аз много харесвам хора с лунички толкова е чаровно ! дай ми ги на мен
    London Tipton

  20. #20
    избледняват с някакъв крем за лунички
    EMINEM ZAVINAGI !!!

  21. #21
    Повече от фен Аватара на ludo_momiche
    Регистриран на
    May 2008
    Град
    Бургас
    Мнения
    439
    Пудра! Ами не знам..
    Никога не спирай да се усмихваш, може би някой живее за усмивката ти!

  22. #22
    Мега фен Аватара на krem4et0
    Регистриран на
    Mar 2004
    Град
    Свищов
    Мнения
    13 588
    Цитирай Първоначално написано от Nadelina
    Az imam lunichki i ne sa mi kompleks v nikakav sluchai. Kremche vkluchi se, kaji, che i ti gi obichash.
    Трябва да ти пратя снимка от Римските дни като ме напече голямото слънце. то не е лунички-то е просто кафеви патна по лицето. Обичам ги пролетта и есента, зимата почти ги нямам, но лятото е нещо страшно. И все пак се развам за тях, защото ако ги няма, нежнта ми кожа би стнала ужасна. нямам на раменете и сега са зачервени, с мехури, не мога да облека нищо и се мотя само по бюстиета...

    Иначе съм пробвала какво ли не. най-добото е с белтък, с лимон, или със сок от магданоз. Е, понамаляват(особено от лимона), но моите простоне могат да изчезнат лятото. Решенвието ми е да си пека лицето, то да почернее малко и да не се виждат.

  23. #23
    Мега фен
    Регистриран на
    Apr 2006
    Град
    Tam kyDetO Sym veChno vLubenA
    Мнения
    3 852
    Цитирай Първоначално написано от krem4et0
    Решенвието ми е да си пека лицето, то да почернее малко и да не се виждат.
    Az kato hodq na solarium i moite se vijdat mnogo poveche. S pechene nqma da stane spored men. Ako pechesh liceto, pechesh i tqh.

  24. #24
    Мега фен Аватара на krem4et0
    Регистриран на
    Mar 2004
    Град
    Свищов
    Мнения
    13 588
    Ами те няма как по-тъмни да станат. И определено като ме поужули слънцето няма такава разлка между лицето и луничките. а и като стане по-мургава кожата намаляват. както и да е-свикнала съм и не ме бъркат. мъжо казва, че приличам на малко тигърче

  25. #25
    Цитирай Първоначално написано от Nadelina
    Цитирай Първоначално написано от krem4et0
    Решенвието ми е да си пека лицето, то да почернее малко и да не се виждат.
    Az kato hodq na solarium i moite se vijdat mnogo poveche. S pechene nqma da stane spored men. Ako pechesh liceto, pechesh i tqh.
    АБСОЛЮТНО ВЯРНО!!!Колкото по-тъмна става кожата ти,толкова по-тъмни стават луничките.И аз ходех на солариум затова,и после много съжалявах.В крайна сметка не се махнаха,а стана по-лошо

    ♫ Beautiful.. ♫
    Ако ти дам душата си, дали ще ме забравиш ти.
    Ако ти дам сърцето си дали ще ми повярваш ти,
    че те обичам както никой друг,
    искам те, искам да си тук!
    Не спира да боли, живота ми това си ти,
    сърцето ти е лед, да дишам мога само с теб.
    Не спира да боли, живота ми това си ти,
    сърцето ти е лед да дишам мога само с теб.

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си