.
Отговор в тема
Страница 1 от 2 12 ПоследнаПърви
Резултати от 1 до 25 от общо 33
  1. #1

    ЗА МОМЧЕТА

    здравейте имаше една темичка "защо момичетата се праят на недостъпни пред момчетата" е момчета вие ще кажете ли кои харесвате повече?
    1.тези които още на 1та среща и са ви в леглото и после ше им биете шута
    или
    2.тези които са загадъчни и по недостъпни малко заядливички леко закачливи и т.н.

    ама кажете си чесно без да лъжете
    Moeto mom4e zavinagi si ostava v moeto surcE

  2. #2
    Нито едно от двете.
    Oh but until then I got you
    Baby I got you
    Until you're used to my face
    And my mystery fades
    I got you


  3. #3
    Мега фен Аватара на soul1199
    Регистриран на
    May 2008
    Град
    аda,pri teb...
    Мнения
    11 856
    te i dvata tipa haresvat
    Нищо не е грешно,ако те кара да сияеш от щастие!

  4. #4
    Мега фен Аватара на soul1199
    Регистриран на
    May 2008
    Град
    аda,pri teb...
    Мнения
    11 856
    Цитирай Първоначално написано от AnzaRe
    Нито едно от двете.
    aa 6o taka?
    Нищо не е грешно,ако те кара да сияеш от щастие!

  5. #5
    Цитирай Първоначално написано от AnzaRe
    Нито едно от двете.
    i koi togava?!?!!?
    Moeto mom4e zavinagi si ostava v moeto surcE

  6. #6
    Цитирай Първоначално написано от soul1199
    te i dvata tipa haresvat
    ami da haresfat gi oba4e s koq 6e ostanat za po dulgo vreme
    s "minatata" ili s "predstoq6tata" ako moga taka da se izrazq
    Moeto mom4e zavinagi si ostava v moeto surcE

  7. #7

    Регистриран на
    May 2008
    Град
    София
    Мнения
    1 117
    Не харесвам такива където се правят на това, което не са !! Именно тея "недостъпните" - всички знаем, че не са такива, а напротив; тея, които са "загадъчни" се правят на интересни. Аз обивам интересните неща, а не интересните момичета. Никой не може да ме впечатли с глупостта си, тъй че предпочитам естествените, с една дума тези, които са себе си, а не се правят на такива и онакива, за да са по- какви бяха там.."загадъчни" и т.н.
    Don't tell me what I can or can't do !

  8. #8
    Мега фен Аватара на soul1199
    Регистриран на
    May 2008
    Град
    аda,pri teb...
    Мнения
    11 856
    Цитирай Първоначално написано от SexyGirl4eto
    Цитирай Първоначално написано от soul1199
    te i dvata tipa haresvat
    ami da haresfat gi oba4e s koq 6e ostanat za po dulgo vreme
    s "minatata" ili s "predstoq6tata" ako moga taka da se izrazq
    mislq,4e s vtoriq tip momi4e,za6oto to ot toz kyrvalqk
    Нищо не е грешно,ако те кара да сияеш от щастие!

  9. #9
    Цитирай Първоначално написано от Boyd
    Не харесвам такива където се правят на това, което не са !! Именно тея "недостъпните" - всички знаем, че не са такива, а напротив; тея, които са "загадъчни" се правят на интересни. Аз обивам интересните неща, а не интересните момичета. Никой не може да ме впечатли с глупостта си, тъй че предпочитам естествените, с една дума тези, които са себе си, а не се правят на такива и онакива, за да са по- какви бяха там.."загадъчни" и т.н.
    da ok priemam otgovora ti oba4e az primerni nqma se praq na nqkfa takava a az prosto 6te sum si az nqma da si legna na 1 ve4er ili 2,3,4,5 s gadjeto tfa zna4i li 4e se praq na nedostupna mai ne nali
    Moeto mom4e zavinagi si ostava v moeto surcE

  10. #10
    Тия дето ги въртят нещата само губят времето ... нали пак ще се стигне до едно и също нещо ;D

  11. #11

    Регистриран на
    Aug 2008
    Град
    Bulgaria
    Мнения
    54
    зависи пак много от момичето щото ги има всякакви но по принцип не ми е мн приятно да е мн лесна ...

  12. #12
    A we hora! Kvo govorite gluposti, ne moga da vi razbera. Po-lesnite sa za po-mladite ni godini, da ima pove4e za e*ane, a posle si hva6ta6 edna po-stabilna i taka. Az mislq, 4e sega ne trqbva mn mn da se podbira, ve4e kato napravim 23-24 togava 6te q mislim
    Живей днес, защото вчера няма да се върне, а утре може и да не дойде!

  13. #13

    Регистриран на
    Jul 2008
    Град
    Бай Тоя е зъл,няма местожителство.
    Мнения
    2 369
    1,щото ако ми харесва,
    оставам с нея.
    http://www.jivotno.com/maskiraniqtotmastitel

    Цитирай Първоначално написано от valdesbg
    Не ми се влиза в словесен двубой, просто защото не си ми на нивото.
    http://prognozite.blog.bg/

  14. #14
    Супер фен Аватара на balu4ka
    Регистриран на
    Jul 2008
    Град
    V.T
    Мнения
    2 515
    К'во искаш да кажеш с тва мgs_92 ...че тез леснитее ...са по добре?!Радвам се че не всички момчета мислят като тебе!Щото тва е глупаво ..айде по тузз теорияя да речем,чее по загадачните и не толкоз лесни момичета требва да бъдат преебавани зарад курвички
    Защото когато затворя очи, виждам само теб...

    http://www.youtube.com/watch?v=5VtsT...eature=related (music)

  15. #15
    това 4е не се даваш на някое мом4е от 1-та среща не озна4ава 4е се правиш на недостъпна...аз примерно имам нужда от пове4е време за да опозная 4овека и да видя дали той държи на мен или му е просто за едното ебане...просто искам мом4етата да знаят 4е не могат лесно да ме спе4елят,ина4е досега с 100 мом4ета да сме се оправили
    I can't stop myself from loving you <3

  16. #16
    Цитирай Първоначално написано от bRutal'zaek ^_____^
    К'во искаш да кажеш с тва мgs_92 ...че тез леснитее ...са по добре?!Радвам се че не всички момчета мислят като тебе!Щото тва е глупаво ..айде по тузз теорияя да речем,чее по загадачните и не толкоз лесни момичета требва да бъдат преебавани зарад курвички
    Ne kazvam, 4e predpo4itam tqh. Na men v momenta ne mi trea seroizna vruzka, 6oto si imam mn problemi, a tiq lesnite sa samo za edno ne6to. Predpolagam si dostatu4ko zrql i razbira6 kakvo iskam da ti kaja. Az su6to, ako stava vapros za seriozna vruzka, bih si hvanal nqkoq ot tiq deto ne stava ei taka: "Ela pri men" i tq da ti kaje "OK". Bih si hvanal nqkoq, koqto hem da mi e trudno, hem da znam, 4e posle nqma da mi kru6ka (ne 4e tva e kriterii de, ama s lesnite e po-golqma veroqtnosta) i da si ni e gotino. Dano da si me razbral pravilno
    Живей днес, защото вчера няма да се върне, а утре може и да не дойде!

  17. #17
    Цитирай Първоначално написано от mgs_92
    A we hora! Kvo govorite gluposti, ne moga da vi razbera. Po-lesnite sa za po-mladite ni godini, da ima pove4e za e*ane, a posle si hva6ta6 edna po-stabilna i taka. Az mislq, 4e sega ne trqbva mn mn da se podbira, ve4e kato napravim 23-24 togava 6te q mislim
    e kwo kato trygnesh s 13-14 godishna q lyjesh che q obichash za da q wkarash w legloto i sled twa shyt w gyza li ?
    ama kwo stawa s teq deto ne lqgat s tebe??

  18. #18
    Цитирай Първоначално написано от fr33wajlk3r
    зависи пак много от момичето щото ги има всякакви но по принцип не ми е мн приятно да е мн лесна ...
    eto bravo syper si dobre 4e go kaza
    Moeto mom4e zavinagi si ostava v moeto surcE

  19. #19
    Цитирай Първоначално написано от cinderella_gugutka
    това 4е не се даваш на някое мом4е от 1-та среща не озна4ава 4е се правиш на недостъпна...аз примерно имам нужда от пове4е време за да опозная 4овека и да видя дали той държи на мен или му е просто за едното ебане...просто искам мом4етата да знаят 4е не могат лесно да ме спе4елят,ина4е досега с 100 мом4ета да сме се оправили
    tfa se opitvam da kaja ot dosta vreme
    to4no taka
    Moeto mom4e zavinagi si ostava v moeto surcE

  20. #20

    Регистриран на
    Mar 2008
    Град
    Мездра
    Мнения
    204
    Още първата вечер да я еба и ако ми харесва защо да и бия шута ?

  21. #21

    Регистриран на
    May 2008
    Град
    София
    Мнения
    1 117
    Цитирай Първоначално написано от SexyGirl4eto
    da ok priemam otgovora ti oba4e az primerni nqma se praq na nqkfa takava a az prosto 6te sum si az nqma da si legna na 1 ve4er ili 2,3,4,5 s gadjeto tfa zna4i li 4e se praq na nedostupna mai ne nali
    Знаеш ли, че не съм написал тоя коментар, за да видя дали го приемаш?! А знаеш ли, че също не ми пука на к'ва ще се правиш ?

    Стигам до средата на коментара ти, защото не ти разбрах написаното. Но до колкото се сещам имаш предвид нещо, което никой не го твърди. Става на въпрос не за гаджета, а по принцип. Щом си с гаджето всичките тия упражнения за "недостъпни" и там още какви бяха отпадат.
    Don't tell me what I can or can't do !

  22. #22
    Мега фен
    Регистриран на
    Apr 2008
    Мнения
    3 484
    И двата типа....но всепак нещо ме влече към първият повече...

  23. #23

    Регистриран на
    Dec 2007
    Град
    sofia
    Мнения
    154
    не си падам по мимочета актриси обичам да бъда себе си както и останалите около мен все пак никога не ми е правело добро впечатление едно момичеда спи с мен на едно виждане обичам нещата да стават по бавно и да ги желая силно колкото повече искаш нещо толкова повече ти се услажда когато го получиш/........\ забранения плод
    za men moga da kaja samo che sum kato div arabski kon prepuskasht v bezkrainata preria turseiki shtastieto si

  24. #24
    Цитирай Първоначално написано от vesela_bull
    Цитирай Първоначално написано от mgs_92
    A we hora! Kvo govorite gluposti, ne moga da vi razbera. Po-lesnite sa za po-mladite ni godini, da ima pove4e za e*ane, a posle si hva6ta6 edna po-stabilna i taka. Az mislq, 4e sega ne trqbva mn mn da se podbira, ve4e kato napravim 23-24 togava 6te q mislim
    e kwo kato trygnesh s 13-14 godishna q lyjesh che q obichash za da q wkarash w legloto i sled twa shyt w gyza li ?
    ama kwo stawa s teq deto ne lqgat s tebe??

    offff koi ti kaza 4e trqbva da trugvam s nqkoq ili pak da i govorq. Ti na kuponi ne hodi6 li, ne pie6 li?
    Живей днес, защото вчера няма да се върне, а утре може и да не дойде!

  25. #25
    Първия тип ама да не си пада баш курва че не ма кефят кат ча е само за 1 нощ

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си