.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 25 от общо 25
  1. #1

    ...избелване...

    ...но не на зъбите,а на лицето xD.Искам да е много светла!Дори бледа...прозрачна!Има ли начин да стане?Някакви избелващи кремове?Има ли някаква конкретна марка или нещо...с което да избегна ефекта "маска" и същевременно да имам прозрачна кожа на лицето?
    Процедури,козметика,съвети ....?

  2. #2
    Niama nachin.
    Ako ne viarvash pitai maikal jackson, ako toi vse oshte ne se e razpadnal...

  3. #3
    Само един въпрос. Циганин ли си ?

  4. #4
    Искам да избеля кожата си,защото искам да мога да нося червеното червило което си купих,а не ми стои добре...ще си карам с черното в такъв случей,но що за въпрос?! И тъй като явно считате че съм длъжна да ви давам обяснения,когато просто задавам въпрос,да ви обесня и защо ми "прозрачна" кожа и червени/черни устни.Откакто се помня съм фенка на вампирите и още повече след като това лято прочетох Twilight...Та да...искам кожа като на Бела,макар че тя не е вампирче,но...Хах...Доволна ли си?Или трябва да ти обесня още нещо?

  5. #5

  6. #6
    Аватара на MostHated
    Регистриран на
    Jul 2007
    Град
    L.A. \ Moscow
    Мнения
    2 373
    слагай си грим ... много грим
    Raise your fist!

  7. #7
    Повече от фен Аватара на mihichkaaa
    Регистриран на
    Feb 2008
    Мнения
    406
    ами купи си някакви избелващи кремчета ..а чувала съм и с кора от лимон да си търкаш лицет0

  8. #8
    Ебе ме дали те съмнявам Пиши ЛС като искаш да спра да те съмнявам за снимки

  9. #9
    Аватара на scoobydors
    Регистриран на
    Aug 2008
    Град
    Ямбол
    Мнения
    1 884
    Една приятелка и тя искаше по-бяло лице и някой си и бил казъл за лимоновия сок. Почистваш си лицето със сока от лимона и то би трябвало да се избели. Незнам колко е вярно, ама при нея имаше ефект... ама чак бледа кожа не.



    Life's too short.. too short to live it as a bad person!

  10. #10
    mejdu drugoto da znaete che pezata she go biqt skinari se eba*al s tazi 'schrei'

  11. #11
    Цитирай Първоначално написано от glaropuli
    mejdu drugoto da znaete che pezata she go biqt skinari se e***al s tazi 'schrei'

  12. #12
    Абе мойто момче,защо не искаш да се видим?От тука вече няма как да ме блокираш.Имаш проблем с нея ли?Ела да си го решим двамата.Може и няколко човека да ти го решим,както и ти е удобно...

  13. #13
    Цитирай Първоначално написано от BGNS
    Абе мойто момче,защо не искаш да се видим?От тука вече няма как да ме блокираш.Имаш проблем с нея ли?Ела да си го решим двамата.Може и няколко човека да ти го решим,както и ти е удобно...
    че аз в скайпа не съм те блокирал

  14. #14
    momcheta, ae urejdaite si smetkite verno v skaipa.
    ne e tuk mqstoto.

  15. #15
    Супер фен Аватара на girl91
    Регистриран на
    Jan 2008
    Мнения
    1 998
    Позьорче

  16. #16
    Цитирай Първоначално написано от girl91
    Позьорче
    koi tva? avtorkata li?

  17. #17
    Цитирай Първоначално написано от glaropuli
    Цитирай Първоначално написано от girl91
    Позьорче
    koi tva? avtorkata li?
    Май да че иска да е бяла

  18. #18
    Купих си новия ФТД Affiniton най-светлия и не стои върху кожата като маска и като цяло съм много доволна...Та,така...темата и без това е пълна с флууд-ще пиша на мод да я заключи.Мерси за коментарите все пак

  19. #19
    Аватара на MileyY
    Регистриран на
    Sep 2008
    Град
    en mi habitacion xD ...
    Мнения
    34
    Аз съм супер бяла,както се изразява авторката направо съм бледа,и ако нямам поне малко грим съм направо призрак - това хич не е хубаво... и винаги съм искала малко по-тъмна кожа ... кой каквото си няма това иска,а ?

  20. #20
    ами да най-добрият вариянт си фон дьо тенът и аз разчитам на него и на светлата пудра, всякакви други кремове като Пали(направо е ужасен, пълен боклук) ще ти дадат временен резултат и то като маска на лицето
    [imghttp://breathe.blog.bg/photos/26135/red_heart.gif[/img]

  21. #21
    Тц, тц... поза.
    виждаш ли изпод тежкия си грим на кукла
    поне- делниците чакащи зад стъклените отпечатъци
    с протегнати стъпала
    и шалове
    обсипани с ориенталски фалшиви монети.

  22. #22
    Повече от фен
    Регистриран на
    Mar 2006
    Град
    В една приказка :)
    Мнения
    396
    радвай се,че имаш тен ... аз мойта кожа може да е чиста,да няма пъпки и черни точки но е прозрачна ... е на някой им харесва но лично мен ми писна от солариуми ...

  23. #23
    Супер фен Аватара на justt
    Регистриран на
    Dec 2008
    Град
    София
    Мнения
    1 267
    omgg.... xD xD
    Не давай положението, в което си, да те промени. Ти го промени! : )

    .....

  24. #24
    Аватара на SoFarSoG00d
    Регистриран на
    Dec 2008
    Град
    Wonderland
    Мнения
    2 090
    Не,кремовете и маските не помагат,това си е цветът на кожата,който няма как да се промени,ако пък се пудриш много ще изглежда смешно и неестествено.

  25. #25
    Що бе, ще е яко да е с прозрачна кожа, че да й се виждат вените и всичко... Прозрачна кожа била искала...
    "... И знай, че само глупакът повтаря старите грешки, надявайки се на нов резултат!"
    ~
    When I see you, you make me lose all control
    Like a fire, burning deep in my soul!

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си