.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 22 от общо 22
  1. #1

    новите тату-си

    ам искам да попитам някой дали знае студио кадето правят от тези новите тату-си със специални мастила които се махат лесну ?

  2. #2
    Мега фен Аватара на Decu
    Регистриран на
    May 2007
    Град
    Софето :D
    Мнения
    4 054

  3. #3
    Аватара на PiruBloodz
    Регистриран на
    Jul 2008
    Град
    Варна
    Мнения
    1 985
    омг

  4. #4

  5. #5
    едни мангали близо до ндк ти рисуват по гърба .. и после ти казват че е временна татуировка .. може да провериш за ко стаа дума ..
    10 изтрити профила
    http://www.teenproblem.net/f/profile...file&u=1011271 !!!

  6. #6
    Голям фен
    Регистриран на
    Sep 2005
    Град
    сега тук,после там
    Мнения
    819
    попитай в някое татоо студио за повече информация.като гледам пичките и пичовете с истински татооси са прекалено горди та да се занимават с някакви untrue

  7. #7
    Супер фен Аватара на preichetoy
    Регистриран на
    Mar 2008
    Град
    София, Люлин
    Мнения
    1 843
    'новите татуси, дето се махат лесну'
    mindscan

  8. #8
    Цитирай Първоначално написано от forrzi
    попитай в някое татоо студио за повече информация.като гледам пичките и пичовете с истински татооси са прекалено горди та да се занимават с някакви untrue
    тъпак ти като си компетентен браво на тебе..доста инфо даде ..

    една приятелка си беше правила временна дето се маха лесну..беше и за около месец но са и правили на морето тъй че не знам .. в на тъмно съм гледала че правят .. или в крайна сметка си купи дъвка с ония детските на сърфчета
    10 изтрити профила
    http://www.teenproblem.net/f/profile...file&u=1011271 !!!

  9. #9
    Голям фен Аватара на kukli4kata001
    Регистриран на
    Oct 2008
    Град
    Dreamland
    Мнения
    837
    Цитирай Първоначално написано от gbemXXVIII
    ИЛИ си правиш, ИЛИ не си правиш...да ви ...
    She was both wise and stupid in the way that when life got hard she didn’t work through her problems; she just danced in her underwear alone in her room until they went away.

  10. #10
    Мега фен Аватара на Canis_Dirus
    Регистриран на
    Nov 2007
    Мнения
    8 459
    Продавам временен корав татус Paul & Shark, който се маха лесно.

    Цена по договаряне.
    Grumpy old madman

  11. #11
    Мега фен Аватара на tuzaro
    Регистриран на
    Apr 2007
    Град
    hate city plovdiv, майна
    Мнения
    10 852
    купи си дъвка с татуировка
    Локо Пловдив и тесни пичkи майна.

  12. #12
    Супер фен Аватара на preichetoy
    Регистриран на
    Mar 2008
    Град
    София, Люлин
    Мнения
    1 843
    Цитирай Първоначално написано от woshataa
    Цитирай Първоначално написано от forrzi
    попитай в някое татоо студио за повече информация.като гледам пичките и пичовете с истински татооси са прекалено горди та да се занимават с някакви untrue
    тъпак ти като си компетентен браво на тебе..доста инфо даде ..

    една приятелка си беше правила временна дето се маха лесну..беше и за около месец но са и правили на морето тъй че не знам .. в на тъмно съм гледала че правят .. или в крайна сметка си купи дъвка с ония детските на сърфчета
    и делфинчета.. и калинки.. и детелинки
    mindscan

  13. #13
    Цитирай Първоначално написано от tuzaro
    купи си дъвка с татуировка

    аааа, имаше и едни кроасани с татуировки по едно време като бях лапетия, каква мания беше не е истина целите малчугани бяхме в някакви еднодневки-татуировки, корави индийд о.о
    "И знам, че през каквото и да те накара да преминеш, каквото и да ти донесе съдбата, ще се справиш. Защото си личност. Защото духът ти е най-силният, въпреки и някога печален, който някога съм усещала."

  14. #14
    Супер фен Аватара на BoCupycake
    Регистриран на
    Dec 2008
    Град
    България
    Мнения
    1 140
    Ама неможе някой да попита нещо и да не му се озъбите....баси кат' няяте смислен отговор по - добре не пишете!OMG!

  15. #15
    Отиваш в студио и искаш инфо от татуиста!
    Лично за мен тези татуси са "глупави", ако искаш татус го правиш...
    Във пяната на муле със самар,което е скопено със ритници,във лигите на котарака стар,без кьорав зъб, със белнали зеници,(затуй лови насън маймуни с трици!)...

  16. #16
    Цитирай Първоначално написано от BoCupycake
    Ама неможе някой да попита нещо и да не му се озъбите....баси кат' няяте смислен отговор по - добре не пишете!OMG!
    A баш. Евала на теб и на forrzi.

    Пич, не съм чувала за такива татуировки.
    Има временни татуировки, но те не се правят с мастило.
    Доколкото съм запозната се правят с маркери и мисля че имаше още един начин, но нямам достатъчно информация, че да ти кажа. Отиди в някое студио и питай за временни татуировки. Ако там не правят, поне ще те упътят къде изобщо ги има тия неща (и има ли ги, освен лятото по морето..)

    Между другото, наистина не пиши "лесну", "трудну" и всякакви такива лигави нещица, защото изглежда зле, а и един вид провокираш форумците да те гаврят. Казвам го във връзка с това че и на мен ми стана смешно от този лигав стил на писане, но ми стана същевременно гадно как те насолиха всички...


    Успехи, лека вечер.
    I'm tired of feeling like I'm fucking crazy
    I'm tired of driving 'till I see stars in my eyes
    I look up to hear myself saying,
    Baby, too much I strive, I just ride

  17. #17
    Мега фен Аватара на Seducti0n
    Регистриран на
    May 2007
    Град
    I don`t know where
    Мнения
    6 415
    Временните татуси се правят с черна кана като се добавят разни съставки за да бъде по-трайна.
    Не искам да те плаша, но миналата година баща ми яко си изпати от подобни базикни.

    П.С-Може да няма възможност да си направи истинска, за какво я опреквате-не знам...
    Who doesn't long for someone to hold
    Who knows how to love you without being told
    Somebody tell me why I'm on my own
    If there's a soulmate for everyone

  18. #18
    Кана или обикновен водоустойчив маркер. . А, каната ако е стабилна не са нужни добавки.
    Във пяната на муле със самар,което е скопено със ритници,във лигите на котарака стар,без кьорав зъб, със белнали зеници,(затуй лови насън маймуни с трици!)...

  19. #19
    Аватара на InVic7us
    Регистриран на
    Dec 2008
    Град
    раЯ.. (:
    Мнения
    176
    На мен на морето ми правиха временна с туш..ебати дали 1 седмица изкара .. а колкото до тва дето искаш, купуваш един перманентен маркер рисуваш се и след няколко къпанета я няма, за по-траен ефект мисля, че се сещаш кво тряя да направиш
    Когато искам нещо няма сила,която да ме спре,а ако нещо ме спре,то значи или е невъзможно за постигане или не съм го искала достатъчно..:Pp~ [!]

  20. #20
    Да, бе, с маркер.. Да хване рак на кожата.
    Аз принципно съм яко скептична относно подобни неща.

  21. #21
    Мега фен Аватара на babity
    Регистриран на
    Sep 2007
    Мнения
    8 255
    Само аз ли си мисля, че се пише кЪна. Ако искаш да е нетрайна т'ва е най - добрия варант (според мен), моята изкара около 2 седмици и се изми. Кофтито е, че където е била къната ще ти останат тъмни косъмчетата. ( ) На мен ми беше на рамото и баш през август ми чернееха мъхченцата.

  22. #22
    Цитирай Първоначално написано от babity
    Само аз ли си мисля, че се пише кЪна. Ако искаш да е нетрайна т'ва е най - добрия варант (според мен), моята изкара около 2 седмици и се изми. Кофтито е, че където е била къната ще ти останат тъмни косъмчетата. ( ) На мен ми беше на рамото и баш през август ми чернееха мъхченцата.
    Къна е, да. И аз мислех да го кажа, ама ти ме изпревари.

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си