.
Затворена тема
Страница 57 от 91 ПървиПърви ... 74753545556575859606167 ... ПоследнаПърви
Резултати от 1 401 до 1 425 от общо 2269
  1. #1401
    Бъди себе си,дръж се естествено,покажи,че имаш амбиции в живота,не се надувай или фукай повече от колкото е необходимо-според мен това са една малка част от всички "правила",за успех...

  2. #1402
    Мега фен Аватара на Chacho
    Регистриран на
    Nov 2006
    Мнения
    15 573
    Цитирай Първоначално написано от smil4eto Виж мнението
    А ти кво си бе? 4буквие? >.<
    Ма изяж го с кокалите бе!
    Има 10 вида хора. Тези, които могат да четат двоичен код и тези, които не могат.

  3. #1403
    Мега фен Аватара на granger
    Регистриран на
    Jul 2011
    Град
    Beyond reality
    Мнения
    12 830
    Любимия съвет на батко Ви Чачо:"просто бъди себе си"
    maDamn

  4. #1404
    Трябва ми помощ... Ако може на лично да пиша на някой или може би скайп не знам ... ? спешно е. :\
    Последно редактирано от TechMachine : 01-05-2013 на 23:00

  5. #1405
    Хора, моля ви... http://www.teenproblem.net/forum/sho...0%B2%D1%8F-%28 Чачо? ако може да ми помогнеш? ти си като някакъв психолог ;d даваш много добри мнения, разбира се ако не съм много нахален

  6. #1406
    Хора аз да питам как да заговоря някое момиче много клиширано но не можах да видя такова обяснение в тази тема ;д . Примерно седя си в атобуса мацката отвреме на време хвърля по един мръсен поглед, ама какво мога да направя да отида и да и кажа здр аз съм еди кой си дайте малко насоки, пък аз ще се оправя от там Това ппц ми е най трудната част.
    Последно редактирано от dobri4ko2 : 01-08-2013 на 18:37
    БХ ми е

  7. #1407
    Голям фен Аватара на Fizz
    Регистриран на
    Oct 2009
    Град
    Sofia citY ;P
    Мнения
    733
    Винаги началото е най-трудното ... започни с комплиментче, едва ли не би се изкефил някое момиче да дойде и да ти направи комплимент ... е така просто . Пък ако не ти отговори, дори да и видиш усмивката е гот ... Общо взето не тръгвай с целта "Трябва да е моя" ако ме разбираш .. няма да стане .



    каза:v kraina smetka jivee6 zaradi sebe si ne zaradi tqh.. .. ;]]

  8. #1408
    Само засегна въпроса, но не отговори.
    БХ ми е

  9. #1409
    Амиии, аз харесвам едно момиче, и съм сигурен, че тя, най-малкото, е неутрална към мен. Тя е от другия клас в училище. Не сме си говорили много, от време на време. Искам да я поканя да излезем някъде, но кино ми се струва твърде изтъркано. Но това е малък проблем. По-проблемното за мен е, че тя никога не е сама, смисъл винаги се разхожда с една или друга нейна приятелка и най-трудното нещо на света за мен е да поканя момиче да излезем пред други хора... още повече пред нейни приятелки. И не знам, трябва ли да преодолея този страх или да изчакам да остане сама... наблюденията ми са, че се справям по-добре с "рискови операции", когато те не са планирани, т.е. колкото по-спонтанно поканя момиче да излезем, толкова по-успешно ще се справя (независимо дали приема или не, в моя случай винаги е не). Да не споменавам, че се осрах докато каних една нейна приятелка, но това беше миналата година...

    Та въпросът ми е, би ли било по-добре да "опипам почвата", т.е. да се опитвам да се срещам с нея повече из училище, да си говорим повече (в измислянето на случайни теми за разговор ям пишки), и чак тогава да я поканя, или пък направо да я поканя? Моля ви за съвет.

  10. #1410
    Определено е добре първо да сте на етап, в който си говорите често в училище. Аз лично, не бих излязла с някого, на когото съм казала "здрасти" 5 пъти в годината.
    [color=#B22222][size=3][b]


    Savoure l’harmonie du ciel,
    Vois que tout est essentiel,
    Et comprends que, toi aussi, tu en

  11. #1411

  12. #1412
    Хора, не знам как да й предложа. Като сме заедно все отлагам нещата. Е, ясно, че няма да я питам "искаш ли да бъдем гаджета", но все пак трябва да измисля нещо, да започна някак си. Някой...нещо...съвет?

  13. #1413
    Цитирай Първоначално написано от IFFVO Виж мнението
    Хора, не знам как да й предложа. Като сме заедно все отлагам нещата. Е, ясно, че няма да я питам "искаш ли да бъдем гаджета", но все пак трябва да измисля нещо, да започна някак си. Някой...нещо...съвет?
    Ами започваш така "Името на момичето,харесвам те и искам да сме повече от приятели" или нещо подобно.

  14. #1414
    Цитирай Първоначално написано от musiccFTW Виж мнението
    Ами започваш така "Името на момичето,харесвам те и искам да сме повече от приятели" или нещо подобно.
    Офф, не знам, мерси за отговора.
    Чакам още мнения

  15. #1415
    Така и не намерих логичен отговор защо не ме харесват момичетата. Няма как да е лош късмет или съвпадение тъй като жени от различни градове и възрасти се отнасят с мен по едни и същи начин. Имам познати които са по зле изглеждащи от мен и жените дори искат да се запознават с тях без те да правят нищо. При мен дори и тези за които аз си мисля че имат симпатии ме режат и не искат да излязат дори и на кафе с мен иначе казват че съм много добър и мил но точно тогава си имат работа. Вярно че не съм Брат Пит но по моите наблюдения те не гледат външната красота следователно би трябвало и мен да ме харесват аз се държа с тях нормално. Може би нямам някакъв чар които само женския пол да вижда а ние мъжете не виждаме. Явно това ме отличава от тях. Кажете вие.

  16. #1416
    Цитирай Първоначално написано от Macorancho Виж мнението
    Така и не намерих логичен отговор защо не ме харесват момичетата. Няма как да е лош късмет или съвпадение тъй като жени от различни градове и възрасти се отнасят с мен по едни и същи начин. Имам познати които са по зле изглеждащи от мен и жените дори искат да се запознават с тях без те да правят нищо. При мен дори и тези за които аз си мисля че имат симпатии ме режат и не искат да излязат дори и на кафе с мен иначе казват че съм много добър и мил но точно тогава си имат работа. Вярно че не съм Брат Пит но по моите наблюдения те не гледат външната красота следователно би трябвало и мен да ме харесват аз се държа с тях нормално. Може би нямам някакъв чар които само женския пол да вижда а ние мъжете не виждаме. Явно това ме отличава от тях. Кажете вие.
    Абсолютно същата ситуация е и при мене, само да вметна че съм на 20, че си скъсвам задника от тренировки (и съм изградил супер тяло но за кой ли?)смятам че съм интелигентно момче което може да завърже разговор с момиче, но изглежда е малко по специфично тук при мен, както ти казваш момичетата търсят твоите не толко красиви приятели, а теб не.. точно и при мен е така, какъв може да е проблема освен че по красивите момичета се правят на недостъпни ?

  17. #1417
    Супер фен Аватара на SpiritInBlack
    Регистриран на
    Jun 2010
    Мнения
    1 963
    Заради зачестилите лични съобщения с въпроси какво се прави в ситуация тип " axzy" , на които и да имам желание , няма как да отговоря на всички , реших периодично , когато имам време , да поствам кратки мнения , които ще помогнат на тези , които ги прочетат внимателно.

    Най-лесният начин да се вземе номер от непознато момиче е улицата.Да , улицата.Не сте го опитвали преди ? Съвсем очаквано.Представте се , че сте яко момиче - на външен вид 8/10.Всеки ден ви пишат по 20 пича, които си нямат понятие от шитове и бич шиълд.Предполагам и вие си нямате , затова потърсете в Интернет - не съм си поставил за цел да обяснявам pup речника , не и в тази тема.Да се направи дългата история кратка , ако имате "топки" да заговорите яко момиче на улицата , вие веднага качвате ранг пред нея и се отличавате от загорелниците.Винаги има момичета , които бързат за среща и т.н. , но това е и във ваша полза.Ако не можете да поддържате разговора и нивото и на интерес , доверие и привличане за достатъчно дълго , директният подход е за предпочитане.Ключов момент тук е емоционалната игра- без да правя реклама за сметката на тийн сайта , единият от източниците ми на доход е да обучавам момчета , които имат проблем с привличането на жени.Основният проблеми , които забелазвам са 2 - липса на самочувствие и много грешна "игра".Момичетата са странни , курви и нелогични , но това не ги прави непредвидими ! Т.е. когато искате да бъдете харесани не трябва да играете на логично ниво , а на емоционално.Казано по друг начин , не да се хвалите с думи колко сте готини , отракани и как курвите не могат да си устоят , а да го покажете с действия.Не се преструвайте на готини , а бъдете готини ! Преди да дам няколко примера от няколко мои игри , искам да наблегна на няколко важни неща.Независимо колко внимателно четете мои истории , аз имам умения , които вие нямате.Вие пък имате силни страни , които аз не притежавам.Използвайте ги ! Просто винаги бъдете положително настроени и изглеждайте максималко добре.Или поне , когато излизате да се сваляте с момичета.

    История # 1 - свалка във Фантастико.
    Преди няколко дни бяхме с един приятел (Р) в супермаркета да пазаруваме за предстоящия купон. Бяхме награбили доста бира и се стигна до лек спор за мезето. И точно тогава - хоп! Две мацки минават покрай нас. 7-ца (И) и 8-ца (Д). Мислех си да не ги заговарям, понеже с предишния сет преди няколко минути не стана, пък и бяхме по "работа", време няма, ужас... Мисля си "Абе ти луд ли си, как така няма да ги заговаряш?!", бих си 2 въображаеми шамара да се осъзная и тръгнах към тях.
    Аз: Леле, от кога ви търся!
    Те: (гледат недоумяващо)
    Аз: Няма да ви задържам много, просто с моя приятел имаме лек спор и ни трябва някой да ни реши проблема.
    И: И защо точно нас реши да питаш?
    Аз: Вижте какви сте усмихнати, сигурно нямате такива досадни проблеми
    Те: (смеят се) И какъв е проблема?
    Аз: Ох, мислех си, че никога няма да попитате

    Хванах ги за ръцете и ги поведох към чипсовете (че бяха най-близо). Поглеждам ги, оглеждам се за Р, все едно ще заговорнича и им казвам тихичко с поглед на сериен убиец:
    Аз: Какъв чипс ще ми препоръчате като мезе за бирата?
    Те: (споглеждат се, избухват в смях)
    Д: Това ли ви е сериозния проблем?
    Аз: Хоп, загуби една зелена точка за невнимание!
    Д: Как така?
    Аз: Проблема е досаден, а не сериозен!
    Те: (смеят се)
    Избраха ми някакъв (по-късно се оказа доста вкусен, явно добре съм решил да им се доверя), запознахме се и И се заплесна по щандовете. Р се спусна да я налазва и останахме само аз и Д (таргета).
    Аз: Я ела да свършим нещо полезно, докато тея гълъбчета се наприказват.
    Хванах я за ръка и я поведох. Къде - и аз не знам! Но и тя не се дърпаше, дори и беше някак забавно. Стигнахме до праховете за пране, дойде ми идеята в главата, спирам и я питам:
    Аз: Какъв прах за пране ще ми препоръчаш да си взема?
    Д: хахахаха, това също ли е от досадните проблеми?
    Aз: Не, това вече си е сериозно!
    Д: вземи си от този, бла бла бла, много хубав бил, бла бла
    Аз: Добре, спечели си обратно загубената точка от преди малко!
    Бъркам си в джоба, вадя си телефона, подавам и го:
    Аз: Запиши си номера
    Д: Защо да го правя?
    Аз: За да ти звънна довечера да ми кажеш колко прах да пусна в пералнята.
    Д: ... Ако си мислиш да ме ползваш само като бюро "Справки" няма да стане!
    Аз: Ти да не искаш да дойда с мръсни дрехи на срещата?
    Д: На среща ли ме каниш?
    Аз: Само ако уцелиш точната доза прах за пране.
    Д: хахахаха

    Записа си номера, звънна си, за да си запише моя номер... Тръгнахме, намерихме Р и И, разделихме се с мацките. Отправихме се към касата, че закъснявахме вече. Касиерката (К) реши да ни избъзика:
    К: За пръв път виждам някой да купува толкова алкохол в комбинация с прах за пране!
    Р: Това е само предпазна мярка за гостите, на които не им понася алкохол.
    K: И това как ще им помогне?
    Р: Ще помогне на домакина! Ако някой направи поразия ще пере!

  18. #1418
    Супер фен Аватара на SpiritInBlack
    Регистриран на
    Jun 2010
    Мнения
    1 963
    Натам не знам как протече разговора, понеже прибирах покупките, но лешояда беше видимо доволен от себе

    И така. Вечерта тъкмо се оправях за въпросния купон, когато се сетих, че съм обещал на Д да и звънна. Звъня аз и:
    Д: Ало?
    Аз: Здравей!
    Д: Здравей! Стана ли време за пране?
    Аз: Аз дозата я уцелих, ама стана нещо по-страшно, леле, ужас!
    Д: Да не ти гръмна пералнята?
    Аз: Виж, нямам време, че ме чакат. После ще ти разкажа. От къде да те взема след час?
    Д: Ама аз няма да излизам тая вечер, студено ми е.
    Аз: Давам ти още един шанс, иначе ще си взема обратно зелената точка! Сама знаеш, че се печелят трудно.
    Д: Ох, не знам, такова... Оф, добре, но ще взема И с мен. Може, нали?
    (помислих си, че ще е идеален подарък за Р да му доведа и другата мацка)
    Аз: Няма проблем!
    Д: Добре, значи след час и половина на ...
    Аз: След час да си там! До после!
    И затворих телефона. Предупредих Р, че ще има още 2 гостенки, да приготви чаши и прибори. Той ме извика при него да му правя компания, но идеята ми беше друга. Слушах няколко песни, вдигнах си стейта. Излизам аз, паля колата, седя си и чакам да загрее и си мисля - "ма то верно студено, бе, къде съм тръгнал и аз?!". Лошите мисли избягаха набързо, тръгвам аз да взимам мацките, а те пък подранили. Качват се, парното на макс, пърли вежди, кефят се, че са вече на топло. Д почна да ме разпитва каква е поразията, дет съм направил. Казах им, че Р ми е отмъкнал праха, разказах им за какво щял да го ползва на следващата сутрин, много се смяха. Стигаме ние, влизаме (бяхме закъсняли малко и всички вече бяха там). Като влязохме всички почнаха да ми се радват, да ме прегръщат, да се здрависваме. Гостите бяха се прибрали за празниците кой от друга държава, кой от друг град. Все хора, с които се уважаваме изключително много и, с които не се бяхме виждали отдавна. Точно това исках и да стане - да ме видят за първи път в присъствието на таргета, за да види тя колко ме ценят. Р налази И, аз седнах до Д, наляхме си нещо за пиене (ама аз с тая кола как да пия.. пфууу, стомаха и дробовете ме кълняха заради безалкохолното) и почнах леко с киното и DHV. Обиколих всички групички, все пак не съм ги виждал отдавна, да си поговоря с хората. Докато Д беше сама един и се лепна, но това не ме притесняваше. Тя ме повика с поглед, аз пуснах една баладка на Richard Marx и я дръпнах да танцуваме. Танцуваме си ние, пак кино. По едно време се навеждам уж да и кажа нещо на ухо, при което я целунах невинно по врата. Ми че тя си е виновна, защо го беше открила така? Тя измърка едно доволно, песента свърши и аз излязох на терасата да пуша една цигара. Седя си аз, пуша си, мисля си "брех, че гаден студ, да имаше сега някоя тука да ме стопли". Няколко секунди след тая мисъл Д излиза при мен. Дойде, гушна ме през кръста и си сложи главата на рамото ми (малко и беше тегаво, предвид, че съм 195 висок, ама се справи някак). Почнах да и говоря някакви простотии за звездите, след това рапорт, кино. После пак някакви невинни шегички. Тя както се беше облегнала на мен, се изправи, погледна ме и вика:
    Д: От къде ти идват тия?
    Аз: О, не знам.. може би някаква небесна сила, знам ли?
    Д: И тая сила дава ли ти други способности?
    Aз: И питаш?!
    Д: Какво друго можеш?

    Наведох се, целунах я, тя ми отвърна. Дръпнах се. Погледна ме като лоша даскалка провинил се третокласник, налетя ми пак и последва сериозно натискане на терасата. А студ ли беше, аууу... Влязохме вътре, потанцувахме, гушкахме се, натискахме се, тежко кино... Към 3 и нещо всичко живо изчезна, останахме само четиримата герои в историята ми. Р ме попита колко е часа, погледнах в телефона, гледам смс... А той, животното, ми писал да хващам Д и да се изнасям, че с И щели да си правят щастие. Правя се на изморен и и предлагам да си ходиме. Тръгваме си ние, отвън няк'ва откачалка си разхожда кучето в 3 и 30 сутринта на -15 градуса.. Луди хора! Тя като видя и почна да ми разправя колко обичала кучета и т.н. Викам и:
    Аз: Щом толкова обичаш кучета хайде да идем до нас да ти покажа моето.
    Д: Не знам, късно е вече, по-добре ме закарай у нас. Ще ми го покажеш друг път.
    Аз: Хайде и без друго ни е на път, отбиваме се за 5 минути да го погалиш и те изритвам.
    Д: Хаха, добре тогава.

    Отиваме у нас, влизаме, аз се разполагам като все едно никъде няма да ходя повече.
    Д: Къде е кучето?
    Аз отивам в кухнята, правя кафе и и разправям, че след малко ще и го покажа. Нося кафетата, включвам компа и почвам да се ровя в нета за разни обяви за кучета.
    Д: Какво е това кафе? Покажи ми кучето и да си ходя.
    Аз: Ае не се прави, да се стоплиш малко.
    Д: Оф, ще умра с тебе... Айде добре, ще пия

    В този момент намирам едно много яко хъски с разноцветни очи, показвам и го:

    Аз: Ей го, моя сладур!
    Д: Моля? Как така твоя сладур?
    Аз: Някой ден ще си взема такова
    Д: Нямаш куче, нали?
    Аз: Някой ден ще имам!
    Д: Идиот, как можах да ти се вържа?!

    Сядам аз до нея, почнахме да се натискаме, тръгвам да и бъркам под блузата, тя ми бута ръката. Натискаме се още, пак пробвам да бръкна под блузата, пак не дава. Бих и малко игнор, тя почна да ми се натиска. След още няколко опита видях, че няма да стане работата и и предложих да я закарам. Пред тях се натискахме в колата, а двигателя работи, че студ навън... Тая няма намерение да слиза скоро и сигурно не знае каква е цената на нафтата?! Слезе най-накрая, каза, че щяла да ми се обади като се събуди.

    ДЕН ВТОРИ:

    Спя си аз най-сладко и давам газ на некво нисанче GT-R, когато гадния Chad Kroeger запя припева на Into the night. Вдигам аз телефона.
    Д: Здравей, дано не те събуждам
    Аз: Ааа, не, аз вече и кафе пих
    Д: Искаш ли в 13:00 да се чакаме на ...?
    Аз: Имам малко работа днес, но щом се освободя ще ти звънна. И само посмей да ми кажеш, че ти е студено и няма да излизаш!
    Д: Хехе, няма, ще чакам да звъннеш!
    Аз: Окей, до после!
    Д: Чао!

    Дремнах още малко, свърших си задълженията и тъкмо да и се обадя и Р ми звъни да сме се били събрали вечерта на нещо като двойна среща. Айдееее, тоя се уреди с гадже. Ами аз?? Звъня и на Д и и казвам какви са ми плановете. Изведох я първо на кафе, след това при Р. Събираме се вечерта, почнахме да се редуваме с Р - аз го хваля него, той мене. Мацките ни се кефят, пълна идилия. Става време тия пак да извършват прекрасното. Гадове... Втора поредна вечер ще тормозят леглото, ами аз??? Тръгваме си с Д и пак у нас. Тя направи някаква доволна усмивка като видя къде я водя. "Ох, котьо, айде, че не издържам вече", мисля си аз. Влизаме у нас, пускам предварително изготвения плейслист с песни на Scorpions, Richard Marx, Barry White и други такива.
    Д: Леле, какви песни само но да те предупредя - няма да спя с теб!
    Аз: Хо хо, колко сладко...
    Д: Кое му е сладкото?
    Аз: Мислиш си, че имаш право на избор! Пък и дали ще си легнем или не, го решавам аз!

    След което сядам до нея и почвам да я целувам. Очаквах някой ъперкът..или поне шамар заради репликите ми, но не - и тя ме целува, че и мърка даже По едно време ми вика, че тоя път може би ще ми позволи да и бръкна под блузата. Хах, тая все още си мисли, че ще бъркам там... Тая вечер съм на вълна "бъркане в панталона". Общо взето където и да си заврях ръцете, нямаше против. Около един час любовна игра и я понесох към спалнята. Няма смисъл да пиша какво стана там. На сутринта като се събудих усмивката все още беше на лицето и.

    Сет #2 : Свалка на улицата.

    Беше неделя - денят за пик-ъп.Избръснат и с любимата си бяла риза с къс ръкав , излязох по Витошка.Без да мине много време отворих няколко сета , дигнах си стейта , обаче момичетата не ми харесаха и не им взех телефоните.И тогава дойде въпросната курва.

    аз : Здравей , много ми хареса походката ти и реших да се запознаем.

    Тя беше леко стаписана в началото , обаче запазих самообладение и я негнах , че ако беше по-височка , можеше да мине и за модел.При запознанството направих кино , което е много важно - предразполага момичето и да знае накъде отиват нещата.

    Аз: Знаеш ли , изглеждаш ми като човек , който знае как да се забавлява.Нещо повече - имам чувството , че ти винаги си център на компанита.
    Б: Да , всички ми казват така....
    Аз :Искаш винаги да става на твоето и си свикнала всички мъже да ти се мазнят ...и когато срещнеш някого със собствено мнение изпитваш диво привличане да го завлечеш в леглото....
    Б;Хаха много знаеш ти...
    Аз:Голям хищник си ти , с тези дебели устни кой знае какво си правила допреди малко...
    Б:Никога няма да разбереш....( типичен биш шиълд )
    Аз:Не ми и трябва да знам.Аз излизам с възпитани момичета с добри обноски , а ти си прекалено...
    Б: Че аз ли не съм възпитана , ве ?
    Аз :Не достатъчно.Другите жени , когато ме видят , веднага ме канят на кафе , а ти се колебаеш.Знам , че искаш да ме завлечеш към вас , ама това няма да е много възпитано.
    Б:Окей , пичелиш ,сладък.Айде да отидем в кафето аьз .
    Аз:Не , ще отидем в едно друго кафе , правят най-хубавите удгфдсг. ( избрах въпросното кафе заради мноог удобни диванчета , при които е възможно тежката физическа ескалация )
    Аз: ще дойда с тбе на кафе , но ще си помисля за по-нататък , не ми пускай ръце , че познавам охраната....
    Б: оо , колко си важен , пич...
    Аз:И освен това - продължавам невъзмутимо ( един от начините да минаваш шитки лесно ) ще ме пазиш от всички момичета , които ще искат да ми скочат..
    Тя : Окей , обещавам ( казано с голяма усмивка )

    На въпросното кафе седнахме един до друг , показах и няколко снимки на телефона , дхв истории и и направих " Куба" . преди да допием кафетата , вече се натискахме.След това взехме такси до квартирата да правим "прекрасното'.

    Надявам се да съм бил полезен.Много благодарности на Влади и Чачо , които поставиха основките , а аз " висшата школовка , ако може така да се каже".Поздрави

  19. #1419
    Мега фен Аватара на granger
    Регистриран на
    Jul 2011
    Град
    Beyond reality
    Мнения
    12 830
    pick up as its best
    Оня ден си дочетох "Играта" на Нийл Строс

    Тва ми изигра полезна роличка в някои делови отношения...не е странно де.
    maDamn

  20. #1420
    Боже господи поста на SpiritlnBlack все едно е копиран от гугъл транслейт. Въобще няма нищо общо с действителността. Пробвайте да свалите някое момиче така или по подобен начин. Да, има и някакъв минимален шанс ако сте срещнали местната курва с извинение или някой познат не им е платил да се правят на захапали въдицата но в реалния живот не става така освен ако те не са ви харесали или не ви искат. Но ако ви харесат и да шляпате глупости пак ще ви вържат вярвайте ми виждал съм го. Няма значение какво прказвате или как се държите. Не е важно наистина какъв сте а как изглеждате в техните очи.Виждал съм на вид сериозни момичета да говорят за момчета които са абсолютни отрепки колко са велики и свестни. Това е като футбола някои го могат някои не. Това си е даденост не е става приказки.

  21. #1421
    Супер фен Аватара на SpiritInBlack
    Регистриран на
    Jun 2010
    Мнения
    1 963
    Цитирай Първоначално написано от granger Виж мнението
    pick up as its best
    Оня ден си дочетох "Играта" на Нийл Строс

    Тва ми изигра полезна роличка в някои делови отношения...не е странно де.
    Виж малко " Рийл соушъл дайнамикс" и те вземам за уинг гърл , мъфинче

  22. #1422
    Мега фен Аватара на granger
    Регистриран на
    Jul 2011
    Град
    Beyond reality
    Мнения
    12 830
    Аз съм Уинггърл от много време
    даже с приятеля ми понякога се бъзикаме със сервитьорките, аз ги свалям , той си записва номерата и най-накрая винаги най-добрия му приятел намазва
    Макарончо, като почнеш да прилагаш пикъпа , дори и да си супер непривлекателен , с поведението си ще създадеш интерес от девойката. Казвам ти го щото много съм се нагледала на пик ъп и знам как стават нещата.
    Най-голямата щракалка при един НЕГ+комплимент мега яко е лапнала по теб.
    Аз лично паднах жертва,нищо че ги знаех нещата,жените колкото и да разбират пикъп-а ,не момента ,когато им го прилагат не го осъзнават.
    Един НЕГ:
    Много хубави нокти , истински ли са?
    Казах - да
    И той е нищо, дори и да не бяха пак изглеждат добре.
    Най-елементарен НЕГ ,който си му вдига ранга.
    maDamn

  23. #1423
    Супер фен Аватара на SpiritInBlack
    Регистриран на
    Jun 2010
    Мнения
    1 963
    Тва с ноктите е бейзик стъф.Има много по-важни и трудни неща.Примерно на мен най-трудно ми беше калибровката и това да не обвързвам емоциите си с крайния резултуат.Негването се използва само при високорангови мацки , които имат много силен бич шиълд.Иначе е неестествено и играта куца , ако момичети ти се кефи , а ти я негваш.

  24. #1424
    Мега фен Аватара на granger
    Регистриран на
    Jul 2011
    Град
    Beyond reality
    Мнения
    12 830
    bitchpause...моят фаърлуол беше яко он,винаги...голяма мъка беше ,препоти се 100 пъти през срещите ни
    Ма спец си е той...
    maDamn

  25. #1425
    Само за мен ли тея реплики са МЕГАтъпи? :Д В смисъл, оценявам наистина ако някое момче ме спре по улицата ей така от нищото, само за куража бих и съм се съгласявала да излезем, но въпросните реплики са повече от малоумни и биха ме усъмнили за душевното му състояние? :Д Адски много мразя мъже, които са се взели толкова насериозно. 7мици, 8мици, кви са тея простотии? Я влез малко в реалния живот.
    My name is Melissa
    And I am sixteen
    I like to touch your body ,
    I like to lick your skin
    Don't worry if I am
    Just a little girl
    Everything you want
    I can do more and more

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си