.

Виж резултатите на анкетата: Бълнувате ли ?

Гласували
39. Вие не можете да гласувате в тази анкета
  • ДА

    23 58,97%
  • НЕ

    16 41,03%
Отговор в тема
Страница 1 от 2 12 ПоследнаПърви
Резултати от 1 до 25 от общо 32

Тема: Бълнуване

  1. #1

    Регистриран на
    Mar 2007
    Град
    Stara Zagora
    Мнения
    60

    Бълнуване

    Разкажете дали сте бълнували и ако сте какво сте правили на сън ?

  2. #2
    Аватара на Jesus
    Регистриран на
    Mar 2008
    Град
    Инкогнито
    Мнения
    4 074
    случвало се е да издам нечленоразделен звук, също така съм падал и от леглото


  3. #3
    Мега фен Аватара на bulgarche
    Регистриран на
    Dec 2004
    Град
    Стара Загорка
    Мнения
    8 699
    Бълнувам, но не аз мога да разказвам за това

  4. #4
    Аватара на InnchetO
    Регистриран на
    Feb 2008
    Град
    На слънцето :>
    Мнения
    1 767
    Не, не бълнувам.

  5. #5
    Доколкото знам - не.
    "Совите не са това, което са.."

  6. #6

    Регистриран на
    Oct 2007
    Град
    София
    Мнения
    771
    като бях на 7 бълнувах и ми казаха,че съм правила шпагати насън(това защото тренирах много интензивно худ. гимнастика).Иначе и досега понякога си говоря разни работи макар юе малко неприятни,щото не се знае какво съм казала

  7. #7
    Мега фен Аватара на x3eme
    Регистриран на
    Jan 2008
    Град
    там някъде в далечината....
    Мнения
    5 498
    Почти всяка нощ бълнувам на сън,и ако някой от нашите ме е чул ми казва на сутринта че говоря неща които не могат да разберат.Несмислени такива и не разбираеми .Много кофти за мен де но се свиква.

  8. #8
    Като бях малка го правих постоянно и нашите ми разказваха,но общо взето съм говорила много неразбираемо
    Веднъж дори майка ми ни разказваше,че през ноща със сестра ми сме седнали в леглото и сме си говорили,но нищо не ни е разбрала.Определено сме бълнували,защото на другия ден и 2те не помнехме това
    Понякога поставяш стени около себе си
    не за да отблъснеш хората,
    а за да видиш на кого му пука достатъчно, за да ги разбие.

  9. #9
    Мега фен Аватара на cherinka
    Регистриран на
    Jun 2006
    Град
    гр. Пловдив
    Мнения
    8 557
    Почти всяка вечер.
    Забелязала съм, че когато сънувам как викам, бягам, или извършвам нещо друго динамично, тогава бълнувам адски много.

    Не знам... но когато е пълнолуние баща ми бълнува супер шибано Онази вечер това, което чух от него, и по филмите го няма. Мислех, че е влезал крадец в нас, че се колят, обаче бях в толкова неосъзнато положение докато спях, че просто както си отворих очите, толкова и бързо ги затворих и продължих да спя.
    Баща ми най-често се псова с някой. Що псувни е изрекал на сън не е истина.
    Майка ми е същата. Обаче тя все сънува некви мангали, та с тях се псова на сън.
    Иначе аз рева, буча, викам, ритам, мятам се, възглавници и чаршафи падат от леглото и сутрин най-често се събуждам от студ
    Тва не е хубаво да спиш толкова неспокойно...

  10. #10
    Супер фен Аватара на Dumb
    Регистриран на
    Feb 2008
    Мнения
    2 324
    Бълнувам много често. Ако мама е била в стаята на сутринта ми разказва и просто се сгъвам от смях. Обикновено са фантазмагории

  11. #11
    Супер фен Аватара на gabi_94
    Регистриран на
    Sep 2007
    Мнения
    2 620
    ооо и аз бълнувам много често, и съм сомнамбул навсичкото отгоре Веднъж като спах в една приятелка съм тръгнала в съня си към нейното легло и съм и викала "ще си го получите вие, ще си го получите" само тва ми е разбрала де, останалото съм бръщолевела некви простотии и съм отишла да си легна после. А иначе повечето пъти като бълнувам и хода насън отивам в спалнята н а наще и им говоря на тях
    If you do not tell the truth about yourself
    you cannot tell it about other people!

  12. #12
    Аватара на chelsea
    Регистриран на
    Oct 2008
    Град
    то не е град,а джунгла...
    Мнения
    340
    Веднъж като спах в една приятелка съм тръгнала в съня си към нейното легло и съм и викала "ще си го получите вие, ще си го получите"
    тук най-искрено се захилих
    представям си как се е спекла милата..
    иначе и на мен ми се е случвало да дърдоря някакви простотии насън. майка ми ми разказваше, как веднъж съм почнала да и говоря на нещо на френски....

  13. #13
    мне... преди често издавах някакви звуци, обаче нищо не ми разбират... на мен всъщност ми беше интересно да чуя какво съм говорила... обаче уви

  14. #14

    Регистриран на
    Mar 2007
    Град
    Stara Zagora
    Мнения
    60
    Аз като малка много съм ставала и съм ходила на сън. Също така и много съм говорила. Само безсмислици разбира се. Сега вече 2 вечери под ред пак бълнувам... по телефона. Вечер когато спя и приятеля ми се оабди аз вдигам и започвам да говоря, но несвързано. Така казва той де. Много смешно.

  15. #15
    Казвали са ми, че бълнувам.Като бях по-малка доста често сънувах, че падам от леглото и сутринта се събуждах на земята

  16. #16
    Супер фен
    Регистриран на
    Sep 2007
    Град
    Своге
    Мнения
    2 294
    Бълнувам,да.
    Забелязала,че се случва,когато деня ми е преминал доста динамично/екстремно,случили са се некви преживявания...

    Лошо е,когато бълнуваш и има някой до теб,че ако изтърсиш някоя простотия ...
    И култура не ми липсва да подпаля , трябва ми запалка !

  17. #17
    Най-много да измуча нещо

  18. #18
    Мега фен Аватара на Pedigree
    Регистриран на
    Dec 2007
    Град
    на стола
    Мнения
    3 599
    Мхм.
    Ставам, врати отварям, на терасата даже бях излязла миналото лято, ритам, възглавници и всичко пада на земята. Супер неспокойно спя.
    Братовчедка ми ми е казвала, че бълнувам, не помня какво съм казвала, но ще да е някоя глупост.

  19. #19
    Много рядко бълнувам , до колкото ми е известно , но ако го правя говоря глупости ;д

  20. #20
    Мега фен Аватара на Blab
    Регистриран на
    Mar 2007
    Мнения
    8 105
    Едно време, когато сънят ми бе адски дълбок ми се е случвало.
    Сега спя леко, даже не може да се нарече спане, по-скоро придремване.

  21. #21
    Абе не си спомянм кво си бълнувала ама веднъж ме смели от бой и ритане, че чак и аз те наритах.

  22. #22
    Аватара на puhen0to
    Регистриран на
    Aug 2008
    Град
    Shinigamiville
    Мнения
    530
    еми като малка съм се разхождала... вървели са зад мен за да ме гледат какво правя.... при положение че спях на втория етаж на двуетажен креват съм слизала най спокойно... аз съм и падала от там такива ти ми историй... а сестра ми мн бълнува докато спи.Веднъж аз седя на компа а тя изведнъж се изправя ококорва ми се и казва нещо супер несвързано после обръща глава и пада заспала все едно не се е събуждала... вервайте ми душата ми изкочи

  23. #23
    И аз бълнувам долу-горе често. Преди години, когато бях на квартира с един приятел ми е казвал, че няколко пъти ме чул да псувам на сън

  24. #24
    Аватара на Jesus
    Регистриран на
    Mar 2008
    Град
    Инкогнито
    Мнения
    4 074
    Цитирай Първоначално написано от kristo
    И аз бълнувам долу-горе често. Преди години, когато бях на квартира с един приятел ми е казвал, че няколко пъти ме чул да псувам на сън
    сънувал си нещо свързано с малцинствата


  25. #25
    Много е вероятно, да, нещо свързано с Доган по-конкретно

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си