.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 2 от общо 2
  1. #1
    Аватара на gia_sena_mono
    Регистриран на
    Sep 2008
    Град
    Roma, Italia
    Мнения
    1 846

    Козметик - Велико Търново

    Моля препопъчайте ми някой добър козметик от Велико Търново.
    Имам много пъпки по лицето си (повечето стават огромни, буквално като някакви буци и ме болят), черни точки и пори.Направо вече не знам какво да правя.С какво ли не ги мазах,чистих и прочие.И на дерматолог ходих, но май не улучих човека и само ескпериметнираше с моя проблем и ми изписваше лекарства и мазила за сума ти пари, които изобщо не ми помагаха.Сладко спрях да ям за известно време - пак не помогна.
    На 19 съм, ще правя 20 тази година, а сякаш съм в пубертет.Момичетата около мен нямат никакви пъпки, имат чиста кожа, а моята е ужасна.
    Та кажете някой добър козметик, от когото сте доволни.Каква е цената на почистването, колко трае, какво по-точно ти правят - до сега не съм ходила на козметик ,та затова питам.Из форума съм чела за случаи, в които на хората са им оставяли белези от тези почиствания.
    Благодаря предварително.
    Две хубави очи. Душата на дете
    в две хубави очи; - музика - лъчи.
    Не искат и не обещават те...

  2. #2
    ами аз ходих при една Кремена но не знам къде й е сега салона (тя все се мести ) доволна съм от нея.почистването струва 25 лв иии мн неща ти правят,на мен специално ми почистваше черните точки (нищо че после пак се появяват,но има временен ефект)
    КоГаТо Си На рЪбА,КрАчКаТа нАпРЕд нЕ е АлТеРнаТиВа..!!!


Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си