- Форум
- По малко от всичко
- Всичко тийн накуп
- Карти за игра
Като бях малка имах много красиво тесте карти. Поповете дамите и валетата бяха изрисувани като аристократи от 18ти век, останалите също бяха много изпипани. Въпросът е, че повече от половината са изпогубени.
И искам ново тесте. Пак да е красиво, а не грозотиите, които са на всякъде. Откъде човек се сдобива с такова нещо?
Saatana vittu perkele hate crew!
да се отбележи, че жените на картите са баси гадните!
http://www.spielkartenladen.de/image...ages/290_0.jpg
Grumpy old madman
Винаги е било така...Първоначално написано от Canis_Dirus
Първоначално написано от AnincetoSexy
надявам се авторката да ми прости че и аз ще питам за 1 карти. Има карти и на тях са отпечатани места в БГ, забележителности бяха, миналата година имах такива, но ги изгубих бяха ми ги подарили и не знам от къде са били закупени, ако някой знае ще съм благодарен да сподели![]()
Канис, първите ми харесват, за колко дойчемарки мога да се сдобия с тях?
А с голи хора не мога да играя, веднъж играх с голи жени и се разсеях бая.
Saatana vittu perkele hate crew!
И аз имах такива..но за жалост и моите са изпогубени. Никога отново няма да намериш такива! Никога никой няма да се постарае да направи нещо яко по такъв начин... И ако все пакима някъде подобни карти за игра ще поискат майка ти и баща ти за да ги имаш...
As S1m
KuRwA
![]()
http://www.bgmagicshop.com/shop/index.php?cPath=74
тука има някакви...
6000 марки и достажката е с Ауди А6Първоначално написано от Boot
![]()
Иначе сериозно - само за едно тесте е скъпо и не си заслужава. Иначе това са стандартните френски карти за skat и са само по 32. Някъде по 4-5 евра са, но доставката ти е още толкова за дойчланд.
Grumpy old madman
Не ме кефи така![]()
Ще си търся из нета аз, благодаря на отзовалите се.
Ако някой нещичко намери - да покаже![]()
Saatana vittu perkele hate crew!
трофеите да не са купите от ваща албенакъп![]()
ни гу бивъ маркиньос, ама СПАС ДЕЛЕВ цака на без коз![]()
Ми аз съм виждал мн магазини за марков алкохол,уиските спец. където продават някви скъпи изискани шахове,писалки,глобуси и тем, подобни, не може да няма карти, съмнявам се да са тип пластик от 1 левче.
В магазините за сувенири ги има, както и в туристическите обекти. Мисля че са около 5 лева - 55 карти.Първоначално написано от Jesus
Boot, обади се, пиши в скайп, лично или нещо си, имам едни карти. Новите не ги, някъде при баща ми са, а моите са ползвани, но ако ги искаш твои саАма вървят с кутийка
![]()
ако искаш хубави карти, трябва да поискаш от някой по- стар останали, имам 9 тестета карти, като само 3 от тях си струват- от преди 20 години са тези 3-те
Аз ги искам!Първоначално написано от therichbitch
Сериозно!
Моля ?!
от туристическите обектиПървоначално написано от Jesus
а за обикновенните карти.... в по-големите книжарници има
http://www.facebook.com/pages/Im-you...43163692376341 < Страницата ми във Фейсбук