.
Отговор в тема
Страница 1 от 2 12 ПоследнаПърви
Резултати от 1 до 25 от общо 36
  1. #1
    Guest

    Хамстера ми изчезна???

    Здравейте! Както се разбира от заглавието хамстерчето ми изчезна.Лятото работех по морето и не си бях у нас гледаха го родителите ми и отвреме на време сестра ми когато си беше у нас.един ден татко ми се обади и каза че вечерта е хранил Арчи (хамстерчето ми) а на сутринта като се е събудил мишлето го е нямало.живея в апартамент и го няма никаде вече 2 седмици. единствения вариант е да е излязал през терасата и да е замел на някъде понеже е била отворена вратата към балкона.за сведения живея на 4тия етаж и малко ми е странно да е това.ако някои може моля ви помагайте.

  2. #2
    Е, в какво сте го държали? Клетка, аквариум? Ако е бил в клетка - не сте ли я заключвали, а ако е бил в аквариум - как е изпълзял, стъклото е хлъзгаво?

    Може да е умряло, а вашите сега да те лъжат, за да не се разстройваш.

  3. #3
    Супер фен Аватара на DisturbiaV
    Регистриран на
    Jul 2009
    Мнения
    1 402
    Хуу бе мамка му ние кво може да направим?хайка да го издирват ли.Знам,че ти е гадно,ама ...

  4. #4
    Мега фен Аватара на DimovB
    Регистриран на
    Sep 2008
    Град
    Стара Загора
    Мнения
    3 413
    у нас е
    дай си номера да ти оставя координати

  5. #5
    Провери ли в микровълновата ?

    GORA EUSKAL HERRIA ASKATUTA!!!
    GORA EUSKAL HERRIA SOZIALISTA!!
    GORA GU TA GUTARRAK!!!
    GORA EUSKADI!!!

  6. #6
    Guest
    да да бля бля тея тъпотии ги знаем.mArMaLaDkA едва ли ме лъжат на 19 съм.беше в аквариум и нз как е станало или се е покатерил по колелото или по тва с водата ли ддз затва питам ако на някои му се е случвало? http://dox.bg/files/dw?a=9b6d56ed6c

  7. #7
    Супер фен Аватара на DisturbiaV
    Регистриран на
    Jul 2009
    Мнения
    1 402
    виж зад дивани и сявки такива гардероби/някъде къздето може да се е заклещил

  8. #8
    Нещо да не са го пускали да се разхожда?
    Извинявай, ама и аз си гледам морското свинче в аквариум и някак си не си представям да ми изчезне току-така. Аквариума е висок, стъклен, ръбовете са кофти. Плюс това самия аквариум е на високо и ако стигне ръба и скочи, ше се размаже като домат. Пък дори и да не е високо самия аквариум, не вярвам един хамстер да оживее.
    Търсете зад секции, в гардероби, шкафове, чак не знам какво да ти кажа.

  9. #9
    Guest
    разбирам и на мен ми се струва адски нелогично но просто няма къде да бъде оставял съм му храна по земята по ъгли и къде ли не из къщи и нищо не е докосвано за 2 седмици все ще излезе от някъде а него го няма.

  10. #10
    Мега фен Аватара на Spider4eto
    Регистриран на
    Jan 2008
    Мнения
    3 035
    Може да се е заклещил някъде и да е умрял. Като замирише ще го намериш.

  11. #11
    Аз преди като имах хамстер постоянно бягаше. Беше много интелигентен. Отваряше си вратичката на клетката, а като беше в аквариум трябваше да му слагам на капачето буркан отгоре, защото го отваряше и него. Хамстерите крият неподозиран умствен потенциал, държа да отбележа! И каква техника използват при измъкването! Да таа.. криеше се зад печката, хладилника, мивка и такива работи. Но се показваше вечер и така си го хващах. Виках го и по име, и той идваше. Беше опитомеееееен хамстер. Ехх..
    'Cus history is all dreams.'

  12. #12
    Мега фен Аватара на Spider4eto
    Регистриран на
    Jan 2008
    Мнения
    3 035
    Може да не е умрял веднага.

    Потърси навсякъде в апартамента(зад секции, всички ъгли, в шкафове). И ако не намериш нищо никъде значи е избягал.

  13. #13
    и моят беше зачезнал през въртележката, но на следващия ден го намерих зад гардероба.. голям образ
    jebeš beyonce i neke lady gage dajte trube i rakije!

  14. #14
    100% е умрял и там на когото е било оставено му е било гадно да ти кажже че е умряло..

  15. #15
    Guest
    много ви благодаря за коментарите.вече незнам и аз какво да мисля,струва ми се много нелогично нашите да ме лъжат но и бягството е доста нереално.

  16. #16
    Преди малко си гледах морското свинче с голям интерес и най-вече, заради твоя случай. Стигнах до извода, че е твърде дебело, за да успее даже да се протегне, какво остава да скача от аквариума и разни други геройства.

  17. #17
    В случая че не можеш да го намериш вземи една котка...тя по-лесно ще се справи със задачата да го намери!
    Аз имах мишка как си е махнала мрежата от аквариума един бог знае ама се беше изплъзнала...но котаракът ми я хвана много бързо и безболезнено за нея!
    "ше ми паднеш ли, няма да ти кажа спри..."

  18. #18
    Според мен,ващи са забравили да го хранят и то е умряло,и сега не искат да ти кажат да не им се разсърдиш.

  19. #19
    моя е бягал няколко пъти от аквариума като си събори въртележката в близост до поилкатата и се покатери по нея последно избяга миналата седмица и мама го откри зад дивана..той лесно се намира щото издава понякога едни кихащи звуци първия ми хамстер пък като беше избягал излезе изпод пералнята и цялия беше прашлясал от розов беше станал сив мисля,че след 2 седмици вече е доста късно да го търсиш .. първо,че може наистина да е избягал през терасата както ти казват ваще..второ,че ако е умрял и го крият от теб под предлога,че е избягал..няя да го видиш повече..и трето - дори и да е у вас едва ли е оживял 2 седмици без храна и вода освен ако не се е хранил с трохички и боклуци ако се пак имаш някакви надежди сипи по килима храна и чакай

  20. #20
    Мега фен Аватара на Spider4eto
    Регистриран на
    Jan 2008
    Мнения
    3 035
    Цитирай Първоначално написано от sarityy
    от розов беше станал сив
    Розов хамстер О.о

  21. #21
    Цитирай Първоначално написано от Spider4eto
    Цитирай Първоначално написано от sarityy
    от розов беше станал сив
    Розов хамстер О.о
    ами даа

  22. #22
    Аватара на izrodee
    Регистриран на
    Jan 2009
    Град
    варна :)
    Мнения
    148
    всички хамстери и малки свинчета се казват Арчи .. мн странно

  23. #23
    Moят хамстер също беше изчезнал. и то буквално за 2 минути стоеше си в дълбок аквариум... нямаше как да изчезне
    претърсихме зад секции навсякъде.. изпари се ,явно има нещо в тея хамстери!

  24. #24
    Супер фен Аватара на Zaharinka
    Регистриран на
    Nov 2008
    Мнения
    1 977
    Вече е видял ангелчета

  25. #25
    Цитирай Първоначално написано от kerenski
    да да бля бля тея тъпотии ги знаем.mArMaLaDkA едва ли ме лъжат на 19 съм.беше в аквариум и нз как е станало или се е покатерил по колелото или по тва с водата ли ддз затва питам ако на някои му се е случвало? http://dox.bg/files/dw?a=9b6d56ed6c

    На мен ми се е случвало ,моя да се катери по колелото и за тва го вадех винаги ,да не говория ,че се беше научил и по пойлката да се катери , виж в някой ъгъл ,зад гардероб,диван или ддз огледай хубаво , пораженията са големи ...

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си