Цитирай Първоначално написано от Kopu
Цитирай Първоначално написано от Nathan
Windows заема няколко гига байта. В Temporary Internet Files може да имаш също много заето място ако отдавна не си зачиствала боклуците от интернет.
Да това е възможно, но неможе да заема толко много памет. Проблемите може да са много.
Като прочетох допитването ти веднага се зачудих откога не ти е преинсталиран комп. Ако можеш сама да го преинсталираш това е най-сигурното решение на проблема ти, ако ли не - опитаи така изтрии интернет "буклучетата" както Nathan е написал. След това провери за скрити файлове (те са голям проблем).
Ако проблема не е в горепосочените възможностите, намери човек да ти преинсталира комп.

И един съвет от мен - инсталираи си чистачка и на 2 седмици почистваи с нея ДИСК-C, също така няма да е зле на същия период (две седмици) да дефрагментираш всеки един диск.
Temporary Internet Files съм ги изтрила направих всичко възможно...казаха ми че може и да е вирус обаче пък антивирусната нищо не намира.А дори ми се случи преди малко колкото повече изтиравх толкова повече се запълваше (макар че то не остана за триене останаха 5-6 снимки и съвсем малки програмки ) честно...стресирах се сега от 3ГБ останаха 2 не е преинсталиран от 2 години някъде мисля че определено му е време
благодаря за отделеното време