Здравейте, знам че скоро имаше подобна тема но пак искам да попитам.
Спряла съм се на 5 фотоапарата, но все още не знам кой да си взема, а вече мисля от месец и само чета по форуми (и reviews) кой какво мисли и пак не успях да се спра на един.
Харесала съм:
Nikon D60 DSLR
Nikon D5000 DSLR
Nikon D90 DSLR
Fujifilm S200EXR
Canon EOS Rebel T1i / 500D DSLR
Какво ви е мнението ако имате някой от тези фотоапарати? Доволни ли сте?
Или кой мислите че е най добрият?
Или знаете ли някой подобен/друг фотоапараткойто е добър?
Благодаря предварително, и се извинявам че пускам темата като има подобна.
Кажими колко парички смяташ да дадеш за апарат ?
и можеш да покажеш някоя твоя снимка, да преценя дали си заслужава да се охарчиш за нещо по-скъпо или за нещо по-евтино, което ще ти върши същатата работа. Защото по този въпрос може да се говори много.
Аз лично ти препоръчвам марката Nikon .
Снимам с D5000 и съм много доволен.От изброените най-добър е D90. Разликата между D5000 и D90 е почти никаква ,главната им разлика е че 90 има мотор в тялото , но аз за себе си прецених че този мотор няма да ми е решаващ и взех 5000 (със към 200-300 лева по-евтин). Също разлика между 5000 и 90 е менюто.На 90 менюто е пълен отврат и е неудобно.Иначе разлика в снимките между 2-та апарата гарантирам че няма да намериш (даже разлика между всичките Nikon-и които си изброила няма да намериш). Ако търсиш нещо по-евтино Д60 е перфектен за начинаещ и мисля че ще ти всърши идеална работа. Ако искаш мога да ти пратя снимки от Д60 и Д5000 , пиши ми PM .
Вече е малко късно, взех си Nikon D90 DSLR.
Говорих с човека в магазина и той също ми я препоръча и каза че и той я има.
Взех си и чанта в която да го прибирам, мемори карта и UV filter. И всичкото това беше около