.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 20 от общо 20

Тема: ще боли ли

  1. #1

    ще боли ли

    Според Вас много ли ще боли когато ти слагат пиърсинг на езика???

  2. #2
    ми аз лично много искам да си направя но те слагат опойка и не би трябвало да боли ако токова много те интере сува профисионално мнение питаи в студиото
    desituuuuu loveeeee
    ...

  3. #3
    Мега фен Аватара на nyxu
    Регистриран на
    Jan 2010
    Град
    На Лунатаа.. *
    Мнения
    4 102
    Да, най- добре е в студио. Всичко зависи от организма, защото може и да отхвърли пиърса. Някои казват, че не боляло. Други, че усещаш гъделичкане. Гледах доста клипове и снимки, и според мен не боли. Стига да е от професионалист.
    Дрън-дрън

  4. #4
    Супер фен Аватара на ImmortalSportFreak
    Регистриран на
    Jan 2010
    Град
    София
    Мнения
    1 930
    Естествено че ще боли.Все пак е пробиване.. Много или малко незнам ама ако наистина искаш да имаш пиърсинг на езика предполагам че това не би трябвало да ти е притеснение..

    "Вярвам в розовото. Вярвам, че смехът е най – добрият начин да изгориш няколко калории. Вярвам в целувките, в многото целувки. Вярвам, че трябва да останеш силен дори тогава, когато изглежда, че всичко върви на зле. Вярвам, че щастливите момичета са най-красивите момичета. Вярвам, че винаги ще има утре и вярвам в чудеса."
    Audrey Hepburn

  5. #5
    Мега фен Аватара на SmilezZz
    Регистриран на
    Jan 2010
    Град
    Русе
    Мнения
    10 781
    Дколкото знам - правят ти местна упойка..И се усещало само гъделичкане - не знам..
    Най-добре попитай в студиото
    Времето избира кой да срещнеш в живота си, сърцето избира кой да обичаш,
    но само ти избираш кой да остане ♥

  6. #6

    пиар

    та като професионалист в тази област смея да твърдя ,че боли според човека ! някой не ги боли други ги боли много .До колкото до упойката .Сега с новият закон за да ти сложа упоика се иска рецепта от личният лекар жълта блежка (поставям кетаминол попринцип ) .Процедурата се извършва много лесно .Пробиването не боли толкова колкото поставянето на самата убица (говоря за първият път ) .След това си на антибиотик и диета няколко дена до седмица (на течности предимно ) да се избягва твърда храна .Има вероятност организма да я отхвърли ,но е малък ако е направено качествено (според мой лични наблюдения отхвурлянето е на психологическа основа) . След като свикнеш с нея ще можеш да си махаш убицата и слагаш много лесно и безболезнено ,но за много малък период от време (рамките на 2-3 часа) Езика е органа в човешкото тяло с най-бърза регенерация ! Не мога да ти кажа цена ,защото в секи град и студио е различна ,също така зависи дали ще е с упойка или без .При мен 15 лева без 25 с .Отделно си вземаш убицата (модели и цени много на убиците ) .1-та е стандартна попринцип от медицинско сребро , Стандартна в смисал без много изчаначни фантифлюшки за да не закача в началото докато не се свикне !

  7. #7
    Повече от фен Аватара на Kmet4e
    Регистриран на
    Nov 2009
    Мнения
    357
    По добре повече пари с упойка от колкото да се чудиш > Ще боли ли ? Няма ли да боли ?

  8. #8
    имам много приятели с пробити езици и всички ми казват, че не ги е боляло на самото пробиване. Но после идва проблема, когато ти се подуе езика ( или ако това изобщо стане ) иначе Риск печели - Риск губи !!

  9. #9
    Боли, но не е болка за умиране.Ако наистина искаш сложи си без да се притесняваш.Докато се усетиш езика ти ще е пробит

  10. #10
    хах преди 3-4 години си спомням как бях питал наште дали ще ми се карат и те ми казаха " а ти си сложи пък ще спиш пред вратата после " ;д хах иначе като си под упойка не боли

  11. #11
    мен не ме боля
    и ме пробива един приятел в нас
    Това че ми тръгнаха слюнки кат на питбул докат ме пробие.

  12. #12
    аз имамм ии не боли при самото пробиване ... просто усещаш как иглата преминава през езика ти но без болка ... болката идва след като ти мине упоиката

  13. #13
    Супер фен Аватара на Molzinka
    Регистриран на
    Dec 2009
    Град
    в мола на Стамболийски
    Мнения
    1 402
    Боли много - НЕ СИ СЛАГАЙ !!

  14. #14

    .....

    предполагам че боли но след това боже да имаш някаква инфекция и да се наложи да я махнеш ... Пък знам от един приятел имаше обица на устната и му стоя 1 година и си я махна.. защо ли .. защото устата му миришише на лошо ... тъй че не знам за тебе но може да опиташ някой ден кога то си по сигорна.

  15. #15
    Голям фен Аватара на a1a2b3v
    Регистриран на
    Mar 2009
    Мнения
    971
    Според мен, то не би трябвало да боли при самото пробиване, а след това (дори може да се подуе)
    "Когато толкова много са самотни, невероятно егоистично е, да си самотен сам..." One Tree Hill
    Цитирай Първоначално написано от dPa3HuTeJl
    ходи прочети насам натам,малко житейски experience и тогава говори копеле мръсно!!!!

  16. #16
    абе големи сте многознайковци всички бе пфф ... мен една фр ме проби не се слагат никви упойки и лайна така както ти е езика фащат ти го и ти го пробиват изобщо ама изобщо ама ИЗОБЩО нищо не са осеща и след 1 час ще ти се подуе езикът и тогава боли и 5 дена тряа да ядеш пюрета кисело мляко и такива шото като се мърда обецата боли си е ебало майката обаче при пробиването не боли изобщо и трябва да си джабуркаш устата със сандрин 3 лева е в аптеките колкото по често толкова по добре .....
    О ЛОКО ПЛОВДИВ ЗА ТЕБ ЖИВЕЕМ И НИЙ ЗА ТЕБЕ ЩЕ УМРЕЕЕМ ...!

  17. #17

    Re: .....

    Цитирай Първоначално написано от mkgf3
    предполагам че боли но след това боже да имаш някаква инфекция и да се наложи да я махнеш ... Пък знам от един приятел имаше обица на устната и му стоя 1 година и си я махна.. защо ли .. защото устата му миришише на лошо ... тъй че не знам за тебе но може да опиташ някой ден кога то си по сигорна.
    абе ти правиш ли разлика между ЕЗИК и УСТНА .. и устата изобщо не мирише от пиърсинги просто твоя приятел има миризлива уста .. и като е толкова умен сега му седи дупка нали ? хаха
    О ЛОКО ПЛОВДИВ ЗА ТЕБ ЖИВЕЕМ И НИЙ ЗА ТЕБЕ ЩЕ УМРЕЕЕМ ...!

  18. #18

    ..

    Естествено

  19. #19
    Повече от фен Аватара на xXxSmilexXx
    Регистриран на
    Feb 2010
    Мнения
    399
    В момента в който ти го слагат не (казвам ти го от личен опит). Но ще те боли в продължение на 3/4 дни може и повече :P . И ще се затрудняваш при ядене. В първите 2 дни едва пиеш вода .. да не говорим да ядеш .

  20. #20
    точно вода като пиеш нищо не ти стаа даже като е ледена и бая ти олеква
    О ЛОКО ПЛОВДИВ ЗА ТЕБ ЖИВЕЕМ И НИЙ ЗА ТЕБЕ ЩЕ УМРЕЕЕМ ...!

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си