.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 7 от общо 7
  1. #1
    Голям фен Аватара на eminemfenka
    Регистриран на
    May 2009
    Мнения
    813

    Дънкии?? Помощ..

    Такаам взех си дънки.. обула съм ги точно 2 пъти.. и мамчето реши да ги изпере на ръка..да ама така ги изпра че се получиха 2 3 големи бяли петна а дънките са тъмно сиви.. изпра ги още един път .. Хм тоя път нищи не се получи :X Та понеже няма да ги обуя в никакъв случай така, а пък да ги захвърля ми е жал ;d Искам да си ги пребоядисам или поне белите петна.. Т'ва ми хрумна,да ама нито знам къде да ги нося,нито колко ще струва,нито колко време ще отнеме..

    Някакви идеи?
    От софия съм
    ла-ла-ла

  2. #2
    Повече от фен Аватара на LoveHurT
    Регистриран на
    Jan 2010
    Град
    Neverland
    Мнения
    456
    Можеш и сама, не е нужно да ги носиш някъде, а боя търси в магазините за прежда.
    BoyfriEND, girlfriEND, friEND. Everything has an end except my famILY!

  3. #3
    Мега фен Аватара на Goddess
    Регистриран на
    Aug 2008
    Град
    София
    Мнения
    3 526
    На Красно село има за пребоядисване. И не е скъпо - 8 - 10 лева.

  4. #4
    Мега фен Аватара на titinkaa
    Регистриран на
    Oct 2008
    Град
    Пловдив
    Мнения
    6 691
    Според мен дънките са дефектни щом на първото пране са се образували петна,пък не вярвам да е от праха,що н епробваш да ги изпереш в пералнята може пък да се махнат петната,ако ли не ги боядисай или просто ги носи за вкъщи и си купи други за излизане

  5. #5
    Цитирай Първоначално написано от titinkaa
    Според мен дънките са дефектни щом на първото пране са се образували петна,пък не вярвам да е от праха,що н епробваш да ги изпереш в пералнята може пък да се махнат петната,ако ли не ги боядисай или просто ги носи за вкъщи и си купи други за излизане
    +1

  6. #6
    Супер фен Аватара на Sintya
    Регистриран на
    Jan 2008
    Град
    Is 'ur choise
    Мнения
    2 614
    Отиди да ти ги пребоядисат, ще ти вземат около 5 лв ( за тези 2 петна ), иначе ако е от дънките, би трябвало да направиш рекламация.

  7. #7
    Голям фен Аватара на eminemfenka
    Регистриран на
    May 2009
    Мнения
    813

    --

    Не мисля,че е от дънките,защото 2рото пране нищо им нямаше.. :/
    Но иначе,не мога да ги оставя за вкъщи,точно тези дънки доста ги търсих и накрая тваа.. . а като ходя да търся в магазините за прежда,боя да взимам дънките нали да улуча цвета
    ла-ла-ла

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си