.
Отговор в тема
Страница 11 от 39 ПървиПърви ... 78910111213141521 ... ПоследнаПърви
Резултати от 251 до 275 от общо 975
  1. #251
    Да,браво, наистина много полезна статия.Доста разбрах от нея.За мен косата е едно от най-важните качества на жената.С нея можем да впечатлим един мъж.А пък и ако знаем как да я подържаме...
    Често се питам защо те обичам, нима си идеала на моите мечти? И друг да ме пита неще отричам- обичам те просто, защото си ти!

  2. #252
    Ползвали ли сте някоя от тези маски за коса ? И какво мислите за тях ? http://plamboy.com/beauty-formulasko...-c-81_159.html

  3. #253
    Мега фен Аватара на titinkaa
    Регистриран на
    Oct 2008
    Град
    Пловдив
    Мнения
    6 691
    ^за пръв път ги виждам тези маски.

  4. #254
    Супер фен Аватара на lqlq89
    Регистриран на
    Nov 2010
    Мнения
    1 716
    Ето тези са: http://beautycosmetic.biz/beauty-for...do-p-2420.html
    Виждала съм ги по козметичните магазини, но не съм ги ползвала.
    Научих, че трябва винаги да се разделяш с тези, които обичаш с думи на любов. Може пък това да е последният път, когато се виждате.

  5. #255
    Мега фен Аватара на SmilezZz
    Регистриран на
    Jan 2010
    Град
    Русе
    Мнения
    10 781
    Можете ли да качите клипче за това,как се къдри с фолио ?
    Времето избира кой да срещнеш в живота си, сърцето избира кой да обичаш,
    но само ти избираш кой да остане ♥

  6. #256
    Голям фен
    Регистриран на
    Jun 2008
    Град
    В сърчицето на моето дяволче (sun)
    Мнения
    962
    Хей, имам един въпрос, на който ми трябва бърз отговор. Така... Сега ще си правя маска на косата, но се чудя дали да добавям нещо. Косата ми е склонна към омазняване,но по-суха в краищата, боядисана. Искам да й сложа маска от зехтин, бадемово масло, мед и един жълтък, но не съм пробвала досега и не знам какво ще се получи. Май прекалено много съставки стават. Някой с идея какво да добавя към зехтина и бадемовото масло? Дали да е жълтък/белтък, мед или кисело мляко...
    МОМИЧЕ СЪМ!!!

  7. #257
    Мега фен Аватара на LoveChocolate
    Регистриран на
    Apr 2011
    Град
    Велико Търново :)<3:)<3:)<3
    Мнения
    9 790
    Искам да попитам нещо .. До сега съм използвала само шампоани на ейвън и съм доволна но когато и трите свършиха и си купих шампоан на Шаума .. някакъв зелен .. и забелязвам че от скоро имам пърхот .. дали е от самият шампоан или това че съм го сменила с друг ?

  8. #258
    Цитирай Първоначално написано от LoveChocolate
    Искам да попитам нещо .. До сега съм използвала само шампоани на ейвън и съм доволна но когато и трите свършиха и си купих шампоан на Шаума .. някакъв зелен .. и забелязвам че от скоро имам пърхот .. дали е от самият шампоан или това че съм го сменила с друг ?
    От шампоана е ...Явно просто не е за твоята коса

  9. #259
    Мега фен Аватара на LoveChocolate
    Регистриран на
    Apr 2011
    Град
    Велико Търново :)<3:)<3:)<3
    Мнения
    9 790
    Цитирай Първоначално написано от 0pAsNooosLaDkA
    Цитирай Първоначално написано от LoveChocolate
    Искам да попитам нещо .. До сега съм използвала само шампоани на ейвън и съм доволна но когато и трите свършиха и си купих шампоан на Шаума .. някакъв зелен .. и забелязвам че от скоро имам пърхот .. дали е от самият шампоан или това че съм го сменила с друг ?
    От шампоана е ...Явно просто не е за твоята коса
    значи си минавам пак на стария мерси за отговора

  10. #260
    Може да ви се стори тъпо ама, все пак ще питам..днес забелязах че след като си измих косата, докато я изсуша с хавлията имаше доста косми по нея...а се подстригах малко скоро..така че няма и как да е изтощена.Та въпроса ми е възможно ли е да е от сезона, да капи така или нещо друго? :/ (и да, момче съм)

  11. #261
    Мега фен Аватара на LoveChocolate
    Регистриран на
    Apr 2011
    Град
    Велико Търново :)<3:)<3:)<3
    Мнения
    9 790
    Цитирай Първоначално написано от Nithael
    Може да ви се стори тъпо ама, все пак ще питам..днес забелязах че след като си измих косата, докато я изсуша с хавлията имаше доста косми по нея...а се подстригах малко скоро..така че няма и как да е изтощена.Та въпроса ми е възможно ли е да е от сезона, да капи така или нещо друго? :/ (и да, момче съм)
    сигурно просто не си я измил добре , а пък и и аз съм така след фризьор

  12. #262
    някой може ли да ми обясни повече за спрейовете за коса..
    колко време седи цветът.. вредно ли е за косата?
    защото знам, че от боя се изтощава много, а аз съм още на 16 и нямам намерение да си унищожавам косата, но исках да й сменя за известно време цвета и затова мислех със спрей
    ще съм изключително благодарна, ако някой ми обясни :д

  13. #263
    Цитирай Първоначално написано от Loreena1McKennitt
    някой може ли да ми обясни повече за спрейовете за коса..
    колко време седи цветът.. вредно ли е за косата?
    защото знам, че от боя се изтощава много, а аз съм още на 16 и нямам намерение да си унищожавам косата, но исках да й сменя за известно време цвета и затова мислех със спрей
    ще съм изключително благодарна, ако някой ми обясни :д
    Този спрей за който говориш не знам с какво да ти го сравня, може би със спиралата за мигли - ефектът е същия, само че се пръска. Покрива ти косата с някакъв пласт, който се рони и цапа нещата до които се опреш. Ако не се изтрие от дрехите ти или не се изрони ще ти издържи до другото къпане. Не си представям да си направиш цялата коса с такова нещо.

  14. #264
    Аватара на Radichka
    Регистриран на
    Jul 2011
    Град
    Blagoevgrad
    Мнения
    2
    Цитирай Първоначално написано от lifelesscorpse
    Хей, имам един въпрос, на който ми трябва бърз отговор. Така... Сега ще си правя маска на косата, но се чудя дали да добавям нещо. Косата ми е склонна към омазняване,но по-суха в краищата, боядисана. Искам да й сложа маска от зехтин, бадемово масло, мед и един жълтък, но не съм пробвала досега и не знам какво ще се получи. Май прекалено много съставки стават. Някой с идея какво да добавя към зехтина и бадемовото масло? Дали да е жълтък/белтък, мед или кисело мляко...

    Не са прекалено много съставките И щом косата ти е склонна към омазняване след като измиеш маската ( само със хладка вода се мие, защото ще ти останат части от яйцето по косата) използвай по - силен шампоан, мога да ти препоръчам хининов, от него се маха омазняването, а за сухите краища като сложиш маската им сложи масло от пшеничен зародиш или майонеза, а след като я измиеш сложи в корените хининова вода и в краищата кристали. Дано съм ти помогнала

  15. #265

    ужасс..

    Моята коса е толкова закъсняла с днешната мода...че не ми се говори
    Grumni se x.x

  16. #266
    Искам да попитам дали някой е ползвам гел-пяната на SERI за къдрици. Доволни ли сте? Моята коса е права и искам нещо, с което да става по-чуплива. Някой да препоръча нещо?
    Можеш да имаш всичко в живота, ако жертваш всичко останало за него.

  17. #267
    някой може ли да ми каже за матиращите шампоани, мога ли да го използвам върху изсветлена с боя кестенява коса, ефекта е леко рижав и дали тоя шампоан ще убие този ефект искам нещо такова да се получи http://www.syoss.bg/uploads/tx_templ...foto_color.jpg но без обезцветяване допълнително и също ако може да ми препоръчате мат. продукт, не желая натрапващо сиво

  18. #268
    Здравейте! Имам многоо къдрава коса, поддържам я доста с много продукти обаче не използвам шампоан конкретно за къдрава коса, ако някой може да ми препоръча ще съм много доволна
    Аз обичам те така,
    но ти донесе ми тъга,
    за тебе мисля аз,
    всеки ден и всеки час!

  19. #269
    Мега фен Аватара на MegiBoOm
    Регистриран на
    May 2010
    Град
    Света На Мечтите
    Мнения
    4 031
    На Орзен шампоана и балсама за къдрава коса.

  20. #270
    здравейте,искам да ви питам дали от честото използване на пяна лак гел и вакса за коса тя окапва.ползвах доста често като казвам често имам предвит години и ме е изстрах да не ми окапе косата.Моля дайте ми съвет.

  21. #271
    Не съм чула на някой да му окапе, но може леко да се поспреш, за да не си я увредиш много.
    Можеш да имаш всичко в живота, ако жертваш всичко останало за него.

  22. #272
    Мега фен Аватара на SmilezZz
    Регистриран на
    Jan 2010
    Град
    Русе
    Мнения
    10 781
    Не знам дали е правилно да попитам тук,но за да не правя нова тема - ще питам. Как се прави тази плитка ? Явно не забелязвам нещо и не ми се получава. А искам да си я направя.

    [youtube]http://www.youtube.com/watch?v=Y90s6neUKEY&feature=player_embedded[/youtube]
    Времето избира кой да срещнеш в живота си, сърцето избира кой да обичаш,
    но само ти избираш кой да остане ♥

  23. #273
    Искам да попитам как точно да се изправи косата за да се получи такъв ефект. Не е нищо особено, но ми се струва, че попринцип се получава по-различно.http://prikachi.com/images/594/3703594F.jpg
    Life isn't about waiting for the storm to pass, it's about learning to dance in the rain.

  24. #274
    Чудесна тема!
    Изчетох я цялата с удоволствие!
    Наистина има много полезни съвети! Още днес ще пробвам измиването с кисело мляко!

  25. #275
    страхотна тема

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си