.
Отговор в тема
Страница 33 от 39 ПървиПърви ... 23293031323334353637 ... ПоследнаПърви
Резултати от 801 до 825 от общо 974
  1. #801
    Мега фен Аватара на Pamaa
    Регистриран на
    Jan 2011
    Град
    Карлово <33
    Мнения
    4 329
    Пречи ли ми да се боядисам след като имам на косата този термо спрей http://www.amazon.co.uk/Lisap-Ultima.../dp/B0062KIXD8
    И не искам вече да поглеждаш назад.. Аз те моля, затвори очи ! Мечтая лудо за старите дни !! <33

  2. #802
    Цитирай Първоначално написано от PrincessT Виж мнението
    Здравейте! Искам да боядисам косата си с безамонячна боя (може би ще е Syoss Olea Intense), бихте ли ми казали колко време издържат тези бои и отмиват ли се- защото не искам, когато косатазапочне да расте в корените, да се получава издънката- кафяви корени, червени краища, а не смятам да повтарям вечно с боя. Благодаря Ви!
    МАйка ми се боядисва с безамонячни и не мисля, че падат много по-бързо от останалите. Тя се боядисва един път месечно и боята си ѝ стои. Иначе няма как да се боядисаш един път и после да не слагаш поне в корените...
    Не е важно от къде идваш, нито къде отиваш. Важното е да си щастлив по пътя.

    http://www.vbox7.com/play:21a70aa5

  3. #803
    Супер фен Аватара на gabri3lla
    Регистриран на
    Dec 2008
    Мнения
    1 582
    Маската ми за коса свърши, та се чудя каква да си купя сега... някакви мнения за Mythic Oil на Лореал?

    Дайте ни шанс да сбъднем мечтите си. Дайте ни шанс да изживеем дните си. Шофирайте разумно.

  4. #804
    dobar den
    Guest
    Здравейте,с дълга и гъста коса съм.Знаете ли как се нарича отнемането на една трета от цялата коса,но не е подстригване на стъпала?

  5. #805
    Цитирай Първоначално написано от gabri3lla Виж мнението
    Маската ми за коса свърши, та се чудя каква да си купя сега... някакви мнения за Mythic Oil на Лореал?
    Амии.. ако я сравним с маската на Макадамия, не е толкова тежка и хидратираща. С каква коса си?
    Не е важно от къде идваш, нито къде отиваш. Важното е да си щастлив по пътя.

    http://www.vbox7.com/play:21a70aa5

  6. #806
    Мега фен Аватара на therichbitch
    Регистриран на
    Oct 2008
    Град
    Sofia
    Мнения
    5 536
    На Syoss ще падне, но на Лореал безамонячните тъмни тонове нямат измиване.

  7. #807
    Супер фен Аватара на Corb1225
    Регистриран на
    Jan 2014
    Мнения
    2 712
    Препоръчайте ми помада за коса със силна фиксация. Скоро няма да ми порастне косата, но да съм подготвен ;Д.

  8. #808
    Мега фен Аватара на therichbitch
    Регистриран на
    Oct 2008
    Град
    Sofia
    Мнения
    5 536
    ....
    Последно редактирано от therichbitch : 04-30-2015 на 15:30

  9. #809
    Супер фен Аватара на Corb1225
    Регистриран на
    Jan 2014
    Мнения
    2 712
    Не ти разбирам въпроса. Помадата за коса се продава по магазините, но не съм ползвал. Затова питам.

  10. #810
    Мега фен Аватара на therichbitch
    Регистриран на
    Oct 2008
    Град
    Sofia
    Мнения
    5 536
    Моя грешка, не съм се изразила като хората, а и разговорно се влага и др смисъл. Помада викат и на маски за заздравяване на косата, не само на фиксиращи продукти, та затова :Д
    Нямам препоръки, като че ли за момче всичко ще върши работа, все пак сте с къса коса.

  11. #811
    Повече от фен Аватара на RosaCalvaria
    Регистриран на
    Oct 2014
    Мнения
    341
    Аааз имам нужда някой да ми препоръча някоя хубава боя, с която да успея да си изсветля косата с 2-3 тона Не съм се боядисвала от поне 4-5 месеца и сега ме е страх, понеже косата ми беше бая изтощеничка и почна да пада много... Няма да откажа и предложения за грижа след боядисване - шампоани, балсами, маски

  12. #812
    Супер фен Аватара на Corb1225
    Регистриран на
    Jan 2014
    Мнения
    2 712
    Цитирай Първоначално написано от therichbitch Виж мнението
    Моя грешка, не съм се изразила като хората, а и разговорно се влага и др смисъл. Помада викат и на маски за заздравяване на косата, не само на фиксиращи продукти, та затова :Д
    Нямам препоръки, като че ли за момче всичко ще върши работа, все пак сте с къса коса.
    Ами прическата, която имам предвид е със сравнително дълга коса отгоре, пък и моята не стои много ;Д. Та затова ми трябва нещо добро и силно.

  13. #813
    Мега фен Аватара на therichbitch
    Регистриран на
    Oct 2008
    Град
    Sofia
    Мнения
    5 536
    Цитирай Първоначално написано от RosaCalvaria Виж мнението
    .....
    Ако не е боядисвана, даже дрогерийните бои ще я лифтнат с 2 тона, професионалните със сигурност (не са много по- скъпи). Вземи си окислител 9 вместо 6- тубичките с дригерийните са 6%. На Алфапарф са хубави боите и има голям набор от цветове.

  14. #814
    Повече от фен Аватара на RosaCalvaria
    Регистриран на
    Oct 2014
    Мнения
    341
    Цитирай Първоначално написано от therichbitch Виж мнението
    Ако не е боядисвана, даже дрогерийните бои ще я лифтнат с 2 тона, професионалните със сигурност (не са много по- скъпи). Вземи си окислител 9 вместо 6- тубичките с дригерийните са 6%. На Алфапарф са хубави боите и има голям набор от цветове.
    Ох, така казано с тези окислители и прочее, още повече започвам да се замислям какво си причинявам на косата Много особен цвят ми е сега, искам промяна, но не искам да я потъмнявам, защото ще ме хване яд за всичките опити да си я изстветлявам... Но пък ме е страх, че вместо да изглежда хубава, здрава, тя ще заприлича на метличка Благодаря все пак, ще видя в Müller какви бои предлагат, че да се мацна веднъж завинаги и да се кротна мъничко

  15. #815
    Мега фен Аватара на therichbitch
    Регистриран на
    Oct 2008
    Град
    Sofia
    Мнения
    5 536
    ааа, в Müller няма да намериш, в Германия не се продават свободно по- джиджаните, само във фризьорските салони и в по- големите градове- в някой по специализиран магазин
    Но и дрогерийни може да свършат работа, ако цветът ти е по- светъл.

  16. #816
    Повече от фен Аватара на RosaCalvaria
    Регистриран на
    Oct 2014
    Мнения
    341
    Цитирай Първоначално написано от therichbitch Виж мнението
    ааа, в Müller няма да намериш, в Германия не се продават свободно по- джиджаните, само във фризьорските салони и в по- големите градове- в някой по специализиран магазин
    Но и дрогерийни може да свършат работа, ако цветът ти е по- светъл.
    Цветът ми е като този на снимката. Нямам кой знае какъв избор в моето градче... Или Müller, или DM Ще си взема някоя по-светла и ще видим какво ще стане... Дано само не се окепазя Благодаря ти още веднъж <3

  17. #817
    Някой знае ли какво е цветен тебешир за коса ?

  18. #818
    Повече от фен Аватара на RosaCalvaria
    Регистриран на
    Oct 2014
    Мнения
    341
    Някой може ли да ми препоръча нещо, с което да неутрализирам рижавеенето на косата ми? Боядисвах я в русо, горе/долу постигнах цвета, който исках, но нещо взе много да ми рижавее и ме дразни... Не стои гадно, напротив, но си искам нещо от сорта на пепеляво русо, а пък бях чула, че пепелните нюанси уж убивали това червенеене и рижавеене... Хелп ми, плийс

  19. #819
    Повече от фен Аватара на Challenger
    Регистриран на
    May 2012
    Мнения
    310
    @RosaCalvaria, защо искаш да неутрализираш рижавеенето, и моята е такава, но аз си я харесвам, а и руси хора - бол, но рижави...

  20. #820
    Повече от фен Аватара на RosaCalvaria
    Регистриран на
    Oct 2014
    Мнения
    341
    Цитирай Първоначално написано от Challenger Виж мнението
    @RosaCalvaria, защо искаш да неутрализираш рижавеенето, и моята е такава, но аз си я харесвам, а и руси хора - бол, но рижави...
    Ох, ами защото искам друг нюанс на косата... Рижавото не ме радва как ми стои

  21. #821
    Повече от фен Аватара на Challenger
    Регистриран на
    May 2012
    Мнения
    310
    Ако това на снимката си ти, мнооого добре ти стои наистина. ^__________^ <33

  22. #822
    Цитирай Първоначално написано от RosaCalvaria Виж мнението
    Някой може ли да ми препоръча нещо, с което да неутрализирам рижавеенето на косата ми? Боядисвах я в русо, горе/долу постигнах цвета, който исках, но нещо взе много да ми рижавее и ме дразни... Не стои гадно, напротив, но си искам нещо от сорта на пепеляво русо, а пък бях чула, че пепелните нюанси уж убивали това червенеене и рижавеене... Хелп ми, плийс
    Тониране ти трябва. Има разни шампоани, примерно: http://www.zlatnaribka.com/shampoan-...-silver-250-ml
    Скролни надолу и ще видиш още предложения.
    Не е важно от къде идваш, нито къде отиваш. Важното е да си щастлив по пътя.

    http://www.vbox7.com/play:21a70aa5

  23. #823
    Повече от фен Аватара на RosaCalvaria
    Регистриран на
    Oct 2014
    Мнения
    341
    Цитирай Първоначално написано от Challenger Виж мнението
    Ако това на снимката си ти, мнооого добре ти стои наистина. ^__________^ <33
    Аз съм, да, благодаря ти

    Цитирай Първоначално написано от marilyn Виж мнението


    Тониране ти трябва. Има разни шампоани, примерно: http://www.zlatnaribka.com/shampoan-...-silver-250-ml
    Скролни надолу и ще видиш още предложения.
    Не се бях сещала в интерес на истината, ще поразгледам из магазините за подобни шампоани... Благодаря ти много! ^^

  24. #824
    Цитирай Първоначално написано от RosaCalvaria Виж мнението
    Аз съм, да, благодаря ти



    Не се бях сещала в интерес на истината, ще поразгледам из магазините за подобни шампоани... Благодаря ти много! ^^
    Няма защо да ми благодариш. Аз лично не съм ползвала такъв шампоан (никога не съм се боядисвала) и не мога да ти препоръчам марка, но се сетих, че съм попадала на тези из Рибката.

    Не е важно от къде идваш, нито къде отиваш. Важното е да си щастлив по пътя.

    http://www.vbox7.com/play:21a70aa5

  25. #825
    Мега фен Аватара на therichbitch
    Регистриран на
    Oct 2008
    Град
    Sofia
    Мнения
    5 536
    -обливка с черна боя, разредена с вода
    - semi перманентна боя като la riche, от Амазон за 2 дни ще ти го донесат 7 евро е- http://image.trendsales.dk/topics/42...73682404000000
    хваща доста повече от тониращите балсами. Не че не са хубави някои, просто имат мн малка концентрация на багрила и се изисква голямо количество, т.е. неикономични са
    Последно редактирано от therichbitch : 06-05-2015 на 01:04

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си